Сонник Змії — до чого сняться ?

Бачити уві сні змій — поганий знак. Змії означають уві сні наших ворогів і заздрісників, суперників (а частіше суперниць), хитрих і брехливих людей. Іноді сон про змій пророкує хворобу. Якщо змія спокійна уві сні, то уникайте конфліктів і ризикованих підприємств. Якщо ж вона агресивна або звивається, то вам загрожує небезпека від ворогів, які ненавидять вас. Постарайтеся прийняти необхідні заходи обережності. Змія, ошкірена на вас у сні — знак того, що хтось хоче помститися за нанесену образу. Якщо вам присниться, що змія обвилася навколо вас кільцем і готова до нападу, то ваше положення непоправно. Ви повністю у владі ваших ворогів. Постарайтеся уві сні звільнитися від змії. У житті це допоможе вам виплутатися з серйозною халепи. Якщо змія вкусила — стережіться нещасного випадку. Будьте надзвичайно обережні. Сон, у якому ви побачили, що змія вкусила когось іншого, означає, що ваш друг постраждає від ваших дій.

Битися уві сні зі змією — знак небезпеки. Остерігайтеся ворогів і хвороби. Якщо ваша совість нечиста, то вам загрожує тюремне ув’язнення. Сон, у якому ви побачили, як маленька змійка перетворюється на величезного змія, готового напасти на вас, означає велику небезпеку, яку ви не розгледіли в самому початку. Якщо уві сні вам вдасться уникнути зустрічі з ним і врятуватися, то в житті ви з честю витримаєте важке випробування, подолаєте всі перешкоди, приготовані вашими ворогами і буквально вийдете сухим з води. Іноді такий сон відносять на рахунок хвороб. Тримати змію в руках у сні — передвісник швидкої і успішної перемоги над недоброзичливцями. Іноді такий сон пророкує вам про те, що близька людина може зрадити вас. Особливо якщо змія змінить свою поведінку або колір, поки ви тримаєте її в руках.

Сон, у якому ви побачили знайомого чи друга, з-за спини якого видно змії, попереджає: остерігайтеся змови проти вас. Якщо уві сні змії слухняні цій людині, те в житті у вас буде могутній заступник, який захистить вас від неприємностей. Якщо вам присняться діти, які грають зі змією, то вам слід краще доглядати за ними, щоб вони не потрапили в погану компанію. Інакше їм загрожує велика небезпека. Те ж саме означає сон, у якому ви намагаєтеся захистити дитину від змії. Але такий сон також попереджає вас про те, що вам слід уважніше придивитися до вашим партнерам по бізнесу. Хтось із них може зрадити вас. Вбивати змію у сні — знак перемоги над грізним ворогом, виконання бажання і великі почесті. Дохла змія у сні — знак того, що ви сліпо довіряєте людям і вони користуються вашою довірою. Іноді такий сон говорить вам про те, що якась небезпека минула. Якщо уві сні вас вкусить дохла змія, то лицемірство засмутить вас, а ваші вороги будуть торжествувати.

Гадюку у сні бачити і поводитися з нею цілком нормально передвіщає, що ви вступите в шлюб за розрахунком, але не будете щасливі. Якщо вам присниться, що гадюка злякала вас, то побоюйтеся помсти ворога. Сон, у якому ви побачили, що змія невідступно слідує за вами, попереджає, що вас будуть мучити докори сумління. Побачити, що змія впала на вас зверху, — застереження про підступи людини, наділеного владою. Багато гадюк бачити в сні означає, що вас чекають спори з партнерами або розбрат у сім’ї. Бачити себе в оточенні змій — попередження про те, що оточуючі вас люди у своїй більшості не бажають вам добра. Піти у сні з такого місця означає, що ви вдало вийти зі скрутного становища і наклепники не зашкодять вашій репутації.

Анаконду (морського удава) побачити уві сні — знак того, що вам доведеться нелегко в житті. Анаконда живе тільки у воді. Такий сон пророкує, що вам слід убезпечити себе і підстрахуватися з усіх боків, щоб уникнути великої небезпеки. Такий сон призиває вас боротися за досягнення наміченої цілі. До снів про змій можна віднести і рідкісний сон про Медузі Горгону. Медуза Горгона є персонажем грецької міфології. Її образ завжди означав перемогу над могутніми ворогами, з якими ніхто не міг впоратися. Вона мала безліч змій на голові замість волосся. Ніхто не міг перемогти її. Медуза Горгона була символом боротьби з фатальним злом. Побачити її у сні — передвісник перемоги над всесильним ворогом або злом, якщо тільки уві сні її гнів не спрямований проти вас самого. Самому бути Медузою Горгоною з тисячами змій на голові — знак славної перемоги над ворогами. Випадково наступити на змію уві сні і не бути укушеним при цьому — знак того, що ви зробите помилку і дивом уникнете неприємних наслідків своєї легковажності. Якщо змія встигла вкусити вас, то вам доведеться дорого заплатити за свої необдумані вчинки. Неотруйні змії або вужі уві сні означають надуману небезпеку або помилкову тривогу.

Якщо жінці сниться, що її кусає дохла змія — значить, злість лицемірного одного змусить її страждати. Сни про змій — це взагалі попередження про будь-яких різновидах і формах зла. Бачити у сні, що звиваються, або падаючих на кого-то змій — означає боротьбу за існування і докори сумління. Вбивати уві сні змій — означає, що Ви підете на все заради досягнення своїх інтересів або того, щоб з ними рахувалися інші люди. Ви будете торжествувати перемогу над ворогами. Проходити у сні серед змій — означає, що Ви будете жити в постійному страху захворювання, а егоїсти будуть зазіхати на Ваше місце у дружньому колі.

Якщо у Вашому сновидінні змії будуть жалити Вас, Ви піддастеся злісним підступів, і вороги зашкодять Вашій роботі. Якщо Вам сниться, що по зеленій траві до Вас повзе плоска плямиста змійка, Ви відскакуєте в сторону, вона проповзає повз, і Ви забуваєте про неї, як раптом вона знову наближається до Вас, збільшуючись в розмірах і, нарешті, перетворюючись на величезного змія, а Ви ціною божевільних зусиль успішно уникаєте його нападу і повністю позбавляєтеся від цього страшного видіння — все це означає, що в реальному житті Ви скоро уявіть, ніби Вами нехтують і не поважають, а Ваші справи йдуть все гірше і гірше. Хвороби, занепокоєння, запеклість будуть страшно гіпертрофована у Вашій свідомості, але все закінчиться благополучно, уявні лиха будуть забуті, а звалених на себе зобов’язання відкинуті убік, і Ви будете задоволені і винагороджені.

Якщо Вам сниться, що змія кільцями обвивається навколо вистрілює у Вас своїм жалом — значить, Ви будете безсилі в руках своїх ворогів, і Вам загрожує хвороба. Якщо уві сні Ви тримаєте в руках змію — значить, Ви розробите свою стратегію для повалення ворожих Вам сил. Якщо в сні Ваше волосся перетворяться у змій — значить, у житті незначні, на перший погляд, події доставлять Вам болісне занепокоєння і турботи. Якщо зі сну Вам змії візьмуть химерні обриси, цей сон небезпечний для Вас бідами, які, втім, розвіються, якщо поставитися до них байдуже, зберігаючи присутність духу. Побачити або наступити в сні на змій, купаючись або переходячи вбрід річку, означає, що Ви будете турбуватися в передчутті чистої радості.

Бачити в сні, як гадюки жалять інших, означає, що Ви скривдите Вашого друга. Бачити уві сні маленьких змійок — означає, що Ви зробите привітний прийом людям, які будуть нишком намовляти і ганьбити Вас, а також спробують порушити Ваші плани. Бачити уві сні дітей, що грають зі зміями, означає, що Ви опинитеся в замішанні, намагаючись розпізнати, де Ваші друзі, а де вороги. Якщо жінка уві сні тривожиться за дитину, що знаходиться позаду неї, так як вона чує зміїне шипіння — це означає, що її вмовлять відмовитися від чогось, їй дорогого, заради її ж блага; але пізніше вона, виявить, що була залучена до безчесної інтригу.

Бачити уві сні одного, що стоїть на змій, загрозливо піднімають голови у нього за спиною, означає, що насправді Ви розкриєте змову, організовану проти Вас і Вашого друга. Якщо ж у Вашому сновидінні Ви розумієте, що один тримає змій під контролем — значить, якась могутня організація буде діяти у Ваших інтересах і відобразить злісні підступи. Якщо жінці присниться, що вона заворожена змією — значить, її почнуть утискувати, але на захист її прав виступить закон і впливові друзі.

Змію, як і більшість інших плазунів, слід трактувати, як традиційний чоловічий символ. Якщо змія гріється на Сонці, то це символізує гарний сексуальний тонус чоловіки. Якщо жінка бачить змію замість свого партнера, це говорить про можливі зміни (у тому числі і приємних) у ваших стосунках. Якщо ж змію бачить чоловік, то це говорить про його гомосексуальні прагнення, хоча, можливо, і прихованих, так і про те, що він може піддатися гомосексуальних бажань.

Укус змії говорить про те, що ваші сексуальні відносини можуть бути порушені втручанням іншого чоловіка. Якщо ж змія кусає не вас, а когось іншого, то це говорить про ваше сексуальне прагнення до цього особі, або бажанням змінити свого партнера, якщо об’єкт укусу неясний. Якщо ви переслідуєте змію, полюєте на неї і намагаєтеся зловити, то ви здатні вести, або ведете, дуже активне сексуальне життя. Якщо ж ви тікаєте від змії, то у вас якісь проблеми в сексуальному житті, які ви боїтеся чи не хочете дозволити.

Змія, що згорнулася кільцем, говорить про ваше прагнення до самозадоволення. Повзе змія символізує статевий акт. Якщо ви з задоволенням дивіться на змію, милуєтеся нею, то ви легко можете змінити стиль свого сексуального життя, ви любите експериментувати і отримуєте від цього задоволення. Якщо ви цілуєте змію, то ви прагнете до оральним задоволень, але соромитеся зізнатися в цьому навіть собі самому (самій).

Змії можуть символізувати величезну кількість речей. Оскільки більшість змій отруйні і небезпечні, то одне з найбільш поширених значень цього образу — смерть. Оскільки змії дуже слизькі і повзучі — інше значення цього символу — підступність, хитрість, обман. Саме змія спокусив Єву з’їсти яблуко з дерева пізнання і її образ є символ спокуси (особливо сексуальної спокуси), і, зрештою, образ змії є фактичним символом. Образ змії виражає страх смерті або її бажання, турбота про своє здоров’я, страх, що хтось робить небажану дію проти вас.

Відчуття, що ви спритний, хитрий у цій ситуації. Страх, що інший може виявитися більш спритним і хитрим в цій справі. Бажання поступитися певного спокусі, бажання статевого спілкування і одночасно страх його. Як правило, образ змії негативний, вказує на неможливість адекватного веління в ситуації, втрату індивідуального ін рє та здійснення дій по чужому для індивіда програмі, вписаної в його логічне, раціональне. Причому ця програма подібно нав’язливості змушує людину ходити по колу або по спіралі — за маршрутом, який заздалегідь визначений.

Якщо жінці сниться змія, це означає, що кохана людина виявиться обманщиком і зрадником, і це змусить її страждати і переживати. Якщо ж ви бачите в сні, як гадюки жалять когось іншого, це означає, що в реальному житті ви зробите проступок, здатний образити вашого коханого. Якщо жінка уві сні переживає за свою дитину, який знаходиться позаду неї, і чує зміїне шипіння, це означає, що їй доведеться відмовитися від любові дорогої їй людини. Згодом вона, ймовірно, буде втягнута в низьку інтригу, з-за якої позбудеться любові і довіри свого обранця.

Якщо ваш коханий стоїть на стежці серед загрозливо шиплячих змій, це означає, що ви зможете розкрити змову, спрямовану проти вас і вашого обранця. Якщо дівчині сниться, що її заворожила змія, це означає, що її чекають утиски з боку низьких людей. Проте впливовий і люблячий її чоловік зможе допомогти їй впоратися з напастю.

Шипіння змії — сповіщає про відступ переховується і непереможеного ворога, від якого буде захищений бачить сон людина. Бачити змію — до ворога, і сила ворога відповідає буде силі бачену змії. Якщо хто побачить змію ручний і слухняною — досягне майна, а якщо побачить, що змія напала на нього — його спіткає якась прикрість з боку царя. Якщо хто побачить, що багато змій зібралося разом і шкоди не завдають — значить людина, що бачить такий сон, буде почати над військом.

Змії в наших сновидіннях — це правильне втілення ворога. Якщо Вам сниться, що Ви наступаєте на змії, тисніть їх ногами — значить, в життя Ваші вороги не зможуть нашкодити Вам. Якщо змії уползают від Вас — значить, Ви переможете своїх ворогів. Але якщо змії уві сні обертаються і жалять Вас, то насправді підступні вороги подолають Вас і заподіють Вам багато горя. Це завжди сон попереджає: не допускайте нічиєї злого втручання у Ваше життя, не дозволяйте нікому зруйнувати Ваше щастя.

Взагалі змії сняться до близьким неприємностей. Звиваються змії символізують боротьбу за існування і докори сумління. Бачити уві сні маленьких змійок означає, що ви зробите привітний прийом людям, які будуть нишком намовляти і ганьбити вас, намагаючись порушити ваші плани. Змія, мирно згорнулася кільцем, – передвістя того, що ваші вороги чекають відповідного моменту, щоб завдати вам нищівного удару.

Побачити в сні клубок змій — погана ознака. Такий сон говорить про те, що навколо вас дуже багато злих, заздрісних людей, які бажають вам краху кар’єри, нещастя в сімейне життя і навіть смерті. Вам слід бути обережнішими у спілкуванні з усіма своїми знайомими, бо висловлене вами в пориві пристрасті послужить вам погану службу.

Побачити в сні клубок змій — наяву стати жертвою інтриг і пліток.

Клубок змій – болісні внутрішні протиріччя.


Залишити відгук