Сонник Лихослів’я — до чого сниться ?

Лихослів’я є своєрідним викидом негативних емоцій. Якщо уві сні ви скривдите самі, то, можливо, у вас накопичено обурення чи злість у відношенні кого-то, але ви з якихось причин не можете висловити все накопичене відкрито. Однак лихослів’я уві сні може бути передвістям хвороби. Якщо хтось у вашому сні осуджує у вашу адресу, то це означає, що в реальності є ті, хто вам заважає, притому не тільки своїми словами, але й конкретними діями.

Якщо уві сні слухали плітки, це означає, що ваше надмірне цікавість призведе до розплати. Якщо ви слухали їх, не намагаючись припинити, а з задоволенням поширюючи далі, то вам доведеться відповісти навіть самі незначні свої гріхи. Самі складали плітки — це знак того, що на вашій совісті є непорядні вчинки, не виправивши які ви понесете покарання.

Якщо вам приснилися злословящие і сплетничающие люди, це означає, що вас очікує велика прибуток. Зі злістю і насмішкувато самі висловлювалися на адресу інших — це означає, що ви допоможете комусь розбагатіти, давши відмінний рада.

Хула, наклеп, наклеп — вказує в сні на видалення благодаті (бараката). Хула обернеться своїм шкодою проти хулителя, і якщо хто-небудь у сні спаплюжить іншого в його відсутності, то того спіткає те, чим він спаплюжив.

Пліткувати, обговорювати інших – обставини можуть змінитися в гіршу сторону. Ваші друзі судять про Вас – Ваші діти дадуть Вам привід для неприємних переживань. Також див. Плітки.

Поїдете жити в інше місце.


Залишити відгук