Сонник Зло — до чого сниться ?

Якщо жінці приснилося зло, то це зовсім не означає, що у її чоловіка вже є інша жінка, але розслаблятися не варто, так як таким нетрадиційним способом зірки намагаються вказати на те, що якась особа встигла покласти око на її супутника і готова пожертвувати багатьом заради того, щоб досягти поставленої перед собою цілі по завоюванню цього чоловіка. Безумовно, таке попередження зовсім не зобов’язують влаштовувати скандали і нескінченні розгляду, а лише закликають до того, щоб жінка була обережніше і уважніше наяву.

Сон про зло є поганим знаменням, передвіщає біди і неприємності. Беземоційний сприйняття чогось злого уві сні свідчить про марні побоювання щодо кого-небудь. Розлючені уві сні на одного віщує конфліктну ситуацію з ним. Якщо жінка уві сні злиться на чоловіка, їх конфлікт в реальному житті триватиме не довго, і варто чекати примирення. Побачений сон зі злістю в чиюсь адресу пророкує погіршення становища бачить сон. Великі проблеми у справах обіцяє сон, коли хто-небудь злиться на сплячу людину.

Зло у сні символізує недолік духовності людини. Такий сон свідчить про те, що людина пріоритетом для себе бачить кар’єру та вирішення побутових питань, приділяючи мало уваги духовного життя, що може мати важливий вплив на особисте щастя, благополуччя рідних і близьких. Для виправлення ситуації слід відвідати церкву і приділити час читання духовної літератури.

Нічне бачення, в якому жінка сама заподіює комусь зло, вказує на те, що в реальному житті сновидица готова піти на все для збереження і благополуччя власної сім’ї і її близькі можуть пишатися нею. Деколи власна злість в сновидінні є відображенням таких дражливих людини наяву негативних почуттів, як заздрість, ревнощі і ненависть.

Робити уві сні зло — Ви піддасте небезпеки свою репутацію, якщо піддастеся зловмисних переконанням. Бачити інших, вдаються до пороку — якась зла доля жорстоко обійдеться з чаяньями і прагненнями близьких Вам людей.

Бачити уві сні себе порочним означає піддатися чиїмось зловмисних умовлянням і в підсумку зронити себе в очах інших. Якщо у вашому сні пороку віддаються інші люди – злий рок буде переслідувати близьких вам людей.

Стан злості у сні передвіщає скрутне становище. Після такого сну людина ризикує потрапити в халепу.

Злі люди тягнуть один одного — хвороба.


Залишити відгук