Сонник Зима — до чого сниться ?

Сни про зиму говорять про меланхолії, розчарування, нудьгу, незадоволеності життям і ходом справ. Чим холодніше буде зима у вашому сні, тим більш нудною і одноманітною буде ваше життя. Такий сон також пророкує самотність і невлаштованість. Лід і сніг взимку бачити нічого не значить, якщо тільки щось не трапилося з вами уві сні. Побачити зиму в літній час у сні означає перешкоди в справах і в торгівлі. Військовим такий сон пророкує приємне проведення часу; колгоспникам — багатий урожай. Морозна зима у сні — знак холодності ваших відносин з ким-небудь. Іноді такий сон пророкує тим, хто збирається вступити в шлюб, що їхні стосунки з чоловіком будуть холодними, доходять до грубості. Дивіться тлумачення: Сніг, Лід, Дорога.

Побачити, що на дворі зима, а ви в літньому одязі, — такий сон означає, що ви часто виявляєте невідповідність між словами і справами оточуючих. Не те щоб вас це особливо сильно гнітило, і все ж ви після кожного такого епізоду на цілий день розлучаєтеся з хорошим настроєм. Так виходить тому, що ви по натурі ідеаліст і схильні сприймати світ і людей, що оточують вас, у більш світлих фарбах, ніж вони є насправді. Якщо, приміром, великий політик поклявся збільшити зарплату бюджетникам і пенсію, то ви починаєте з ентузіазмом чекати виконання цієї обіцянки. Вам навіть в голову не приходить, що подібні розбіжності між справами і словами — явище, поширене практично повсюдно.

Вважається, що подібне бачення — є знак швидкої хвороби. Вищі сили говорять вам, що буде дуже непросто впоратися з недугою. Швидше за все вам вже зараз необхідно вдатися до профілактичних засобів, які нададуть неоціненну допомогу в подальшому лікуванні. Про великий прихильності вищих сил і безсумнівною любові Бога говорить сон, у якому ви бачите вкрай сувору, люту зиму. Ви можете бути переконані, що зараз все робите правильно і в разі чого доля неодмінно спрямувати в необхідному напрямку, не залишивши без відчуття захисту і спокою.

Зима — пора року, коли природа завмирає в очікуванні тепла. Це період сну більшої частини дерев і деяких тварин. Саме ця асоціація лежить в основі значення снів, дія яких відбувається взимку. Якщо вам сниться зимовий час, то це знак застій у справах, невезіння і туги. Але якщо зима приснилася вам не в сезон, то це знак незвичайного успіху і поліпшення фінансових справ.

Бачити уві сні зиму — це передвісник поганого здоров’я і похмурих перспектив на майбутнє, віднімають у Вас віру в прихильність долі. Такий сон може означати і Вашу незадоволеність результатами роботи, які абсолютно не відповідають величезності витрачених зусиль.

що сниться зима віщує погіршення здоров’я, похмурі перспективи на майбутнє, втрату віри в прихильність долі. Такий сон може означати також незадоволеність роботою, результати якої абсолютно не відповідають масштабу витрачених зусиль.

Приснилася сувора зима неодруженому хлопцю або дівчині — значить, його майбутня друга половина буде дуже злою людиною; снилася одруженим людям — це до переляку.

Бачити зиму у сні — передвіщає самотність і розчарування в любові. Цей сон може говорити про вашої незадоволеності життям.

Приснилася не в сезон — фінансові справи покращаться; сильний мороз сниться до злий дружині (для молодих) і переляку (для сімейних).

Холодність, відчуження у відносинах; незадовільний хід справ.

Зима (не в сезон) — поліпшення грошових коштів.


Залишити відгук