Сонник Жуйка — до чого сниться ?

Бачити людину, що жує жуйку – чекайте незаслужена образа, нечесна поведінка Вашого друга по відношенню до Вас. Для ділових людей – труднощі в переговорах та укладенні угод. Наступити на жувальну гумку уві сні – втянетесь в нечесну справу. Для жінки – це сон попередження, скоро Ви довіритеся брехунові.

Насолоджуватися смаком жувальної гумки – Ви можете втратити друзів з-за своїх амбіцій. Розтягувати жуйку і надувати бульбашки – труднощі в просуванні справ, Ви теші себе марними надіями, витрачаєте час даремно, не розбираєтеся в реальному положенні справ.

У сні ви сіли в жуйку або бачите її на одязі – не починайте ніяких афер, не намагайтеся нажитися незаконним способом, будете мати проблеми. Тягнучка прилипла до підошви взуття – слідкуйте за своїми обіцянками — можете необачно дозволити втягнути в сумнівну справу. До чого сниться те, що ви бачите жуйку, заплутану у волоссі у себе на голові? Чекайте геніальних ідей, як вирішити проблему, що не дає вам спокою. У волоссі в іншої людини – у найближчі дні один підкаже вам шляхи вирішення ваших проблем.

жуйку Жуєте — це означає, що в реальності ви займаєтеся непотрібним і невигідною справою. Воно не принесе ні достатку, ні задоволення. Даремно втрачаєте час. Уві сні надуваєте бульбашки – це сигнал до того, що ви не зможете самостійно прийняти правильне рішення. Зверніться за порадою до близьких людей. Приснилося, що хтось поруч з вами надуває бульбашки і демонстративно прицмокує – придивіться до свого оточення. У ньому є хтось, кому не слід довіряти, хто може розпускати плітки про вас.

Жувати уві сні жуйку означає якесь тривала справа.


Залишити відгук