Сонник Жуки — до чого сниться ?

Жуки і комахи у сні символізують дітей. Якщо сновидінню привиділося, що він нещадно знищує комах у сні, означає, що в реальності він не любить дітей і зовсім не прагне їх заводити. Кусающие жуки сняться того, хто розчарований у власному потомство. А якщо уві сні довелося уважно роздивлятися комах, то це вказує на те, що людина не хоче заводити дітей з-за власної фінансової неспроможності. Тобто, він дуже боїться, що просто не зможе їх прогодувати. Коли комахи уві сні повзають по дому, а сновидець їх ретельно тисне ногою, значить, він в корені присікає всі спроби другої половини в питанні обзаведення потомством.

В залежності від різновиду. Чорний жук у сні означає про злий намір, псування, наговір. Все обійдеться, якщо не будете недовірливі, відсторонитеся від проблеми. Якщо вам вдалося розчавити жука уві сні, значить ви завбачливо відвели від себе насувається біди і неприємності. У разі, коли жуки літають навколо вас, озирніться: серед вашого оточення багато недоброзичливців, які сховалися за маскою дружелюбності. Багато хто шукає лише вигоди від спілкування з вами. Якщо вас покусали неприємні жуки, шукайте проблему в собі. Це не що інше як розплата за вчинені нечестиві вчинки. У реальності ця «кара» може виразитися у вигляді важкої хвороби сон бачив.

Жуки у багатьох людей викликають почуття огиди, або принаймні почуття недовіри. Як символ жук асоціюється зі смертю, тому що дзижчанням, за повір’ями, попереджає про наближення небезпеки для життя. Уві сні жук може стати передвісником неприємностей і навіть небезпек. Ймовірно, чим більш негативні емоції викликає у сні жук, тим сильніше виявиться ознаку в реальному житті.

Розглядає явище жуков (комах) уві сні як щось негативне, шкідливе, брудне. Причому шкоду і небезпеку в реальному житті безпосередньо співвідноситься з небезпекою побаченого жука. Так, колорадський жук — шкідник, гнойовий жук — бруд і наклеп, рогоносець — подружня невірність, особлива небезпека — отруйні жуки і комахи (провісники важких хвороб).

Жуки уві сні означають майбутню радість, добрі вести. Якщо вам вдалося його зловити, то вважайте, що поліпшення взаємин як у сім’ї, так і на роботі не за горами. Однак, розчавивши жука, ви втрачаєте фортуну з рук.

Остерігайтеся підступів як своїх явних ворогів, так і ховаються під дружній личиною заздрісників. Не виключені насланні ними псування і пристріт.Подбайте про зміцнення здоров’я, придбайте талісман, оберіг.

Якщо у сні ви піддалися укусу гнойового жука, то сприймайте це як ознаку майбутньої удачі, щастя. Такий сон обіцяє Вам довголіття і гармонію у відносинах.

Бачити в сні на своєму тілі означає бідність і дрібні неприємності. Вбивати, давити їх — добре.

Розповзаються в різні боки — помилка, промах у справах.

Колорадські жуки сняться до великої радості.


Залишити відгук