Сонник Живопис — до чого сниться ?

Живопис, наскільки б вона не була натуралістичною, так чи інакше є лише відображенням бачення художником реальності і його майстерності. Якщо уві сні ви бачите красиві картини, то в житті ви можете бачити лише зовнішню, можливо, прикрашену сторону дійсності, а ваші друзі навряд чи відносяться до вас так, як говорять. Якщо уві сні ви самі зайняті написанням картин, то цей сон вказує на прагнення зробити своє життя краще, нехай навіть за рахунок самообману.

Бачити уві сні художника, професійно займається живописом і досягла певних успіхів у своїй творчості — такий сон передвіщає вам швидкий успіх у справах. Опинитися в його майстерні — заведете несподівано цікаве знайомство. Позувати живописцю — ви дасте волю своїм пристрастям, які вихлюпуються з нестримною силою. Бачити уві сні в ролі живописця себе — бійтеся впасти в оману, прийнявши бажане за дійсне.

Займатися в сні живописом — такий сон повідомляє, що заняття, якій ви присвячуєте сьогодні свій час, буде приносити вам почуття задоволення і задоволення. Для молодої жінки писати у сні картину — попередження: коханий обдурить її, тому що закохається в іншу. Бачити прекрасні картини — до неискреннему відношенню друзів; ви виявите оманливість задоволень.

Якщо Вам сниться, що Ви пишете пензлем — Ви будете задоволені своїм нинішнім заняттям. Бачити уві сні прекрасні картини — означає, що Ваші друзі будуть нещиро ставитися до Вас, і Ви виявите оманливість задоволень.


Залишити відгук