День Народження 28 Січня: Знак Зодіаку — Водолій

Народилися 28 січня являють собою тип гравця-одинаки і не люблять підкорятися загальноприйнятим правилам. Володіє кипучим ентузіазмом, ви — справжній шукач пригод. Крім неймовірної фізичної і розумової енергії, ви наділені рішучістю і позитивним поглядом на життя. Ви хочете кращого для всіх людей і готові допомагати їм, якщо це необхідно. На відміну від багатьох Водоліїв, які воліють спостерігати за життям на відстані, якщо, з вашої точки зору, справа стоїть боротьби за нього, ви готові вступити в бій.

Народжені 28 січня будуть мати проблеми з нервовою системою до тих пір, поки не втихомирять свою емоційну натуру. Щоб сприяти розвитку сили волі і витримки, дуже важливо зайнятися спортом, йогою або ж духовними дисциплінами — все це, безумовно, матиме благотворний вплив. Вони часто бувають невезучи, особливо в такі моменти, коли їх бурхлива енергія виходить з-під контролю. Спокійний чоловік або друг, якому ближче земні інтереси, може зіграти для них роль психотерапевта. Як правило, народженим в цей день подобаються незвичайні делікатеси, які не тільки різноманітні/але й корисні для здоров’я. Ослабленим людям рекомендуються регулярні фізичні вправи.

Народжені 28 січня здатні до великих звершень. Найчастіше для досягнення успіху їм потрібна не тільки рішучість, а й, можливо, фізична сила. Однак народженим в цей день ніколи не варто забувати про духовне факторі. Крім того, велике значення для них має сила волі, яка надає осмисленість дій і концентрує внутрішні ресурси. Народжені 28 січня індивідуальні у виборі шляхів і інтересів. Натурам найбільш розвиненим властива об’єктивність в оцінці своїх можливостей.

Знак Зодіаку 28 Січня — Водолій

Стихія Знака: Повітря. Ваш знак Зодіаку має безпосереднє відношення до знаків Повітря, які характеризуються наступними якостями: прогресивність, оригінальність, колективізм, товариськість, передбачливість.

Планета Управитель: Уран. Відповідає за прогрес. Ця планета — головний покровитель для тих, хто відкриває нові напрями в мистецтві. Планета у вигнанні – Сонце. Відповідальна за нездатність розставити пріоритети, а також погане розуміння власних інтересів.

Водолій — знак зодіаку народилися 28 січня, та, як справжні Водолії, вони бажають кращого життя для всього людства і готові працювати над цим в міру їх сил. Так само, як справжні Водолії (дату 28 січня знак зодіаку відповідає саме цей), вони ненавидять правила й умовності і з радістю їх порушують. Народжені у цей день – завжди вовки-одинаки, які не створені для командної гри особистості, яскраві індивідуалісти. Вони оптимісти, рішучі, обожнюють пригоди і все незвичайне, сповнені енергії, фізично не можуть довго залишатися на одному місці. Частенько Водолії відчужено, здалеку дивляться на життя, але, хоч 28 січня знак зодіаку теж Водолій, що народилися в цей день завжди готові боротися за щось, втрутитися і змінити хід подій так, як вважають за потрібне. Вони борці.

Незважаючи на те що народжені в цей день можуть здатися іншим самовпевненими або навіть необачними людьми, вони завжди контролюють свої вчинки. Менш освічені особистості неудачливы з протилежної причини: явна переоцінка власних сил, виражене самолюбство і марнославство. Більшість народжених 28 січня бувають цілком задоволені своїм дозвіллям, якщо вона полягає в читанні трилерів, перегляду розважальних телепередач і відвідуванні захоплюючих спортивних змагань. В той же час їм не чужий інтерес до мистецтва й особливо до театру. Подібне буде влаштовувати до тих пір, поки у них не з’явиться бажання змінити свій уклад життя.

Народженим 28 січня, віддають перевагу спостерігати за подіями з боку, необхідно проявляти активність в реальному житті, щоб не втягнути себе в події, до яких вони не готові. Народжені в цей день матимуть успіх набагато більше, якщо для своєї родини, друзів і колег стануть невичерпним джерелом натхнення. Відхід у себе, відречення від світу явно не для них. Справді, навіщо кидати виклик долі, предначертавшей їм зовсім інший шлях? Зовсім не обов’язково, що самовпевнені особистості, народжені 28 січня, рухомі бажанням реалізувати великі справи, емоційні і поверхневі. Навпаки, вони дуже практичні — інакше вони б не вижили! Рідко, коли вони кидаються у вир подій, як слід не підготувавшись до них. В результаті пошуків багато з них знайдуть заняття до душі і будуть сумлінно його виконувати. Однак, щоб досягти якихось висот, їм треба володіти хоробрістю і мужністю.

Інтереси народжених 28 січня дуже різноманітні, вони часто захоплюються тією областю, якою до них ще ніхто не займався. Вони найбільш щасливі, коли керують і долають перешкоди. Їх відмітні риси — яскраво виражена самобутність і честь, здатна утримати їх у вузді. Реальна небезпека для цих людей — втратити зв’язок з дійсністю. Очікуючи від життя занадто багато, зіткнувшись з буденністю, вони можуть оцінити повсякденне буття як одноманітне та сумне справу.

Чоловік Водолій — народився 28 Січня

Чоловіки, народжені 28 січня — володіють наступними рисами: такий кавалер — гуманний, інтелектуальний, товариський. Це щедрі і добрі у всіх сенсах особистості. З самого дитинства і до кінця життя цього Водолія, його живий розум постійно вимагає підживлення інтелектуальної їжею. Йому просто життєво необхідно, отримувати все нові дози інформації, щоб його живий розум працював з нею, обробляв та аналізував.

Досліджуючи якусь проблему, крім стандартного її рішення, Водолій знайде і заодно випробує на практиці, власного виробництва альтернативний метод, придуманий ним спосіб, для вирішення даної проблеми. Але ось у чому заковика, він не постійний, якщо у нього пропадає інтерес, то він без усякого жалю закине те, чим займається. Це, між іншим, можна повною мірою можна віднести і до його особистого життя, адже народженого під стихією вітру, складно утримати на місці, а значить, як сімейний партнер він ненадійний.

Жінка Водолій — народилася 28 Січня

Жінки, що народилися 28 січня, характеризуються такими рисами: така дама — цікава, оригінальна, дружелюбна. Розумову активність Водолія визначає стихія, під якою вони народжені — Повітря. Навчання дається їм легко, а будь-яка надходить нова інформація швидко ними обробляється.

Всебічно розвинені люди, що з’явилися на світ 28 січня — особистості, які прагнуть у будь-якому віці до пізнання світу, часто вони ідеалізують її. Вони в рідкісному випадку звертаються до минулого, їх погляд зазвичай спрямований у майбутнє, яке їх цікавить більше, а ще Водолії і цінують свою свободу і завжди прагнуть до неї.

День Народження 28 Січня

Люди міцної сили волі. Їх стійкості духу та силу характеру можна тільки позаздрити. Народжені 28 січня знак зодіаку Водолій, ніколи не покладаються на інших, у справах звикли вирішувати все самі. Самодостатність робить цих людей незалежними, додає їм впевненості у власних силах. Такий набір якостей робить їх небезпечними суперниками, адже вони нещадні. Ніколи не підуть на компроміс, байдуже ставляться до чужим інтересам. Мають сварливий характер і важку вдачу. В діалозі вони ніколи не визнають своєї неправоти, навіть якщо вона буде очевидною. До останнього будуть наполягати на своєму, придумуючи всілякі доводи. Такий спосіб життя обіцяє їм самотність і відкидання. Люди не терплять неповажного і зневажливого ставлення до себе.

Сузір’я Водолія впливає на людей, народжених 28 січня не найкращим способом. Цей знак зодіаку посилює зацикленість людей на самому собі. Інколи вони бувають самозакоханими і егоцентричним. Вони одержимі виключно власною вигодою і збагаченням. У досягненні своєї мети вони не посоромляться звернутися до самим мерзенним методів. Небажання йти на поступки і визнавати чужу думку сильно ускладнить взаємовідносини Водоліїв з навколишнім соціумом. В бажанні довести свою правоту, люди цього дня забувають про всі свої позитивні якості, дозволяючи негативу проступати назовні.

Астрологи стверджують, що народжені 28 січня знак зодіаку Водолій, не будуть боротися зі своєю поганою стороною, то це призведе до їх тотального самотності. Через свої принципи вони не зможуть обзавестися вірними друзями, та й взагалі мало хто зможе терпіти їх кепський характер. Тому всі негаразди та неприємності доведеться зустрічати в «гордій самоті». Це, звичайно, буде дуже важко, але здійснимо. Адже ваш внутрішній стрижень і життєва сила допоможуть вистояти в будь тяжкої ситуації. А винахідливість і прагнення до перемоги допоможуть вирішити всі складні перешкоди. Так що, хоч люди цього дня і достатньо сильні, щоб впоратися з усіма життєвими перипетіями, все-таки варто попрацювати над собою і знайти кілька вірних і надійних друзів. Адже як не крути, а разом набагато простіше.

Тим, хто народився 28 січня знак зодіаку Водолій, цей день дарує гарну здатність до навчання, неабиякий розум і не дужий інтелект. Їх ерудованість допомагає їм не тільки в роботі, але і в спілкуванні. Багато з них, схильні до творчості, їх неординарна і самобутня натура прагне створювати щось духовне і прекрасне. Такі Водолії мрійники, авантюристи, шукачі нових пригод. Вони дуже спостережливі, для них відкриваються нові горизонти. Ці особи здатні бачити прекрасне в дрібницях. Інколи вони прагнуть до самотності, щоб вивчити свій внутрішній світ. Вони черпають енергію і сили в природі і оточуючих речах.

А тим Водоліям, яких не приваблює творчість, прекрасно реалізовують себе у діловій сфері. Їх досвід та інтелект допомагають просуватися по службовій десниці. Завдяки вмінню відчувати людей, вони легко укладають нові ділові контракти. а вроджена працьовитість обіцяє їм забезпеченість в матеріальному плані.

Любов і Сумісність

Незважаючи на самодостатність, відносини відіграють у вашому житті важливу роль. Дружба майже так само необхідна вам, як і любов, а любов до людини часто ґрунтується на інтелектуальному спорідненість. Ви більш пристрасні, ніж типові Водолії, і віддаєте перевагу постійні стосунки, якщо партнер не прагне обмежити вашу свободу.

Представники Водолія, які народилися зимовим днем 28 січня, знайдуть порозуміння з наступними знаками Зодіаку — Терези, Близнюки і Стрільці. Відносини на рівні — все може бути, у Водолія, народженого в день 28 січня з Овном, Левом, Рибами і Козерогом. Зможуть притертися, відмовитися від взаємних претензій, готові поступатися — сім’я цілком може відбутися. Водолії Не зможуть створити довірчі відносини з Тельцем, Раком, Дівою, Скорпіоном і самим Водолієм. У них різні шляхи задачі, а значить і життєві пріоритети.

Робота і Кар’єра

Народилися 28 січня здатні прославитися і стати знаменитими. Крім фізичної сили, яку вони із задоволенням тренують, їм не слід забувати про силу волі і силу духовної. В цей день можуть народитися і спокійні, об’єктивні люди, які завжди думають перед тим, як щось зробити, і гонорові надмірно самовпевнені особистості.

Що стосується дозвілля в не зайняті роботою годинник, то більшість народжених 28 січня обмежуються телевізором, відвідуванням футболу, читанням детективів. Однак деяким особистостям цікава культурне життя в загальному і театральні постановки зокрема.

Здоров’я і Хвороби

Ми пам’ятаємо, 28 січня — який знак зодіаку – це Водолій. Народжені 28 січня люди дуже емоційні і рвучкі, їх слабке місце – це нервова система. Часто вони схильні до хвороб «від нервів». Щоб уникнути цього, цим людям треба тренувати стриманість і самовладання. А для цього потрібна фізична активність, заняття йогою, медитація.

Вам необхідно взяти під контроль свої бурхливі емоції, а не то їхня енергія може здорово зіпсувати ваше життя. Бажано, щоб хтось із ваших близьких, кохана людина або друг мав спокійним, флегматичним темпераментом, твердо стояв на землі, добре розбирався в практичної життя і завжди міг відповідним чином вплинути на вас. Що стосується вибору дієти для народжених 28 січня, то їх пристрасть до всього незвичайного проявляється і в любові до екзотичної, незвичній кухні. Цю пристрасть слід заохочувати. Також не забувайте про зарядку і спорті.

Доля і Удача

В цей день народжуються вольові, честолюбні, цілеспрямовані натури. Вони твердо стоять на ногах. Завжди мають свою думку, люблять сперечатися, доводити свою правоту, при цьому мало прислухаються до чужої думки. Переслідують лише свої інтереси, не звертаючи уваги на інших людей. У зв’язку з цим з багатьма будуть натягнуті відносини. У житті їм доведеться добиватися всього своєю працею, так як на підтримку з боку не доведеться розраховувати. У сімейному житті зазвичай нещасливі. Можливо, буде кілька шлюбів. У фінансовій сфері все залежить від уміння заробляти гроші і здатності їх утримати.

Поради Водоліям, Народженим 28 Січня

Народився 28 січня людям треба стежити за тим, щоб життя не втягла їх в ті події, в яких вони не бажають. Їм слід подбати про те, щоб стати музою для своїх близьких. А ось відгороджуватися від реальної дійсності, відлітаючи у світ мрій, їм явно не варто. Втім, найчастіше ці люди володіють певною часткою практичності. Вони досить передбачливі і обережні. Головне для народжених 28 січня – знайти справу свого життя, цікаву їм роботу. А щоб побудувати блискучу кар’єру, їм треба діяти сміливіше і частіше йти на ризик.

Іноді буває так, що народилися 28 січня зосереджуються на вкрай непопулярною області діяльності. В роботі їх робить щасливим подолання труднощів і місце керівника. Вони люди честі, але при цьому вкрай оригінальні. Чого цим людям дійсно варто побоюватися, так це втрати зв’язку з реальним життям. Якщо вони вирішать, що повсякденність дуже рутинна, нудна і одноманітна, вони можуть проміняти її на світ мрій та ідей. Зберігайте хватку тигра. Не дозволяйте несподіваних ситуацій обеззброїти вас. Намагайтеся бути більш спокійними, терплячими, об’єктивно оцінюйте свої можливості. Думайте, перш ніж діяти.


Залишити відгук