Сонник Мешканець — до чого сниться ?

Самому в сні жити на квартирі — знак того, що ваше положення неміцно і ви дуже переживаєте це, але нічим не можете допомогти собі. Мешканця мати у сні — передвісник розкриття неприємних секретів і випробування волі і терпіння. Якщо вам присниться, що мешканці з’їхали з квартири, не заплативши, то вам пощастить, і ваші виїхали мешканці будуть безсилі в тому, щоб нашкодити вам. Якщо заплатять всі гроші, то побоюйтеся розплати в майбутньому за ваші інтриги. Сон, у якому ви побачили, що ваш мешканець заплатив вам лише частину грошей, застерігає, що розплата за гріхи наздожене вас, хоча і не в тій мірі, в якій ви цього заслуговуєте. Дивіться тлумачення: Гроші.

Приснилося, що у вашому будинку є мешканці, — для жінки такий сон означає, що вона буде мати відношення до якихось малоприємних таємниць. Якщо хтось з мешканців з’їде, не сплативши проживання, її підстерігають непередбачені неприємності з чоловіками. Але якщо хоч один з мешканців заплатить, вже в недалекому майбутньому її чекає удача і накопичення заощаджень.

Якщо у вашому будинку уві сні з’явилися нові мешканці і вони вам припали до душі, то наяву ваша сім’я поповниться. Якщо мешканці вселилися проти вашого бажання, хтось буде лізти у ваше життя; остерігайтеся «доброзичливців».

Якщо жінці приснилося, що у неї в будинку є мешканці, це знак неприємностей. Якщо мешканець з’їде з квартири і не заплатить за проживання, це обіцяє неприємності з чоловіками.


Залишити відгук