Сонник Житло — до чого сниться ?

Сон про житло трактується по-різному, але найчастіше він є знаком прагнення до кращого життя, налагодженню відносин з діловими партнерами і близькими. Знімати житло у сні вважається поганим знаком, це вказує на те, що ви схильні до впливу інших людей і звикли виконувати чужі побажання. Міняти квартиру на іншу, більш кращу – до збільшення фінансових доходів і прибуток може з’явитися досить несподівано. Робити в квартирі ремонт – до можливої поїздці на курорт чи просто у затишний заміський будиночок.

Житло найчастіше символізує людину. Будинок з гладкими стінами символізує чоловіка, а будинок з балконами, лоджіями і еркерами — жінку. Ремонтувати житло — вступати в любовний зв’язок. Бачити зруйнований будинок — у вас проблеми зі здоров’ям, у тому числі і в сексуальній сфері. Перебувати або жити в зруйнованому будинку — всі ваші спроби досягти взаєморозуміння з вашим сексуальним партнером виявилися марними.

Не можете знайти своє житло – втрата віри в чесність людей, не мати вдома – невдача у всіх починаннях, фінансові втрати. Змінити житло – термінові новини, нагальні поїздки.

Побачити себе вдома – до великих змін, ви вирушите у далеку подорож.


Залишити відгук