Сонник Жезл — до чого сниться ?

Приснився регулювальник з жезлом — значить, життя поверне в зовсім інше русло після втручання в неї якогось події або людини, що має великий авторитет і вплив. Ділова людина після такого сну прийме важливе рішення. Самому тримати в руках жезл — для чоловіка сновидіння означає прийдешній блискучий успіх у прекрасної статі, для жінок — плотські насолоди.

Царствена особа з жезлом (скіпетром) і державою, що з’явилася у вашому сні, — це відображення нестачі дружнього спілкування, а також визнання ваших кращих якостей в очах оточуючих. Жезл був дуже красивий, декорований різьбою або дорогоцінними каменями — розташування оточуючих ви доб’єтеся. Старий, потертий, які випали подекуди камінчиками жезл означає, що ви опинитеся наодинці, зіткнетеся з нерозумінням. Зламали жезл — змушені будете прийняти важливе рішення, навіть, можливо, чимось пожертвувати заради іншої людини. Старим сон обіцяє швидку, але легку кончину.

Магічний жезл має властивість впливати на особистість людини і відкривати їм істину. Уві сні тримати жезл в руці — це говорить про те, що ви схильні до світогляду і філософським роздумам. Бути вдареним жезлом — сон пророкує появу у вашій долі людини, якій судилося змінити хід всього вашого життя.

Переламаний навпіл жезл сниться до того, що ви сильно розчарований в житті. Сидіти на узвишші, тримаючи в руках жезл, — сон стверджує, що ви таємно жадаєте влади. Сон, у якому фігурували жезл і вінець, — це знак абсолютної влади.

Бачити в сні з жезлом регулювальника означає, що у Ваше життя втрутиться впливова людина або подія, які змінять весь хід Вашого життя. Для ділової людини такий сон передвіщає прийняття важливого рішення. Тримати в руках жезл передрікає чоловікові незвичайну популярність серед жінок. Якщо жінці сниться, що вона тримає в руках жезл, то це обіцяє їй плотські насолоди.

Жезл є одним із символів влади. Побачити в сні, що ви тримаєте жезл, вказує на необхідність прийняття важливого, можливо, доленосного рішення. Якщо ви втрачаєте уві сні жезл, то це знак того, що ви можете втратити контроль над ситуацією, як повідомляє сонник — провісник.

Жезл — це уособлення чоловічого начала. Жінка погрожувала їм у сні — сон видає її бажання володіти, керувати конкретним чоловіком. Для чоловіка це передбачення майбутнього захоплюючого любовного пригоди, яка не буде мати продовження.

Якщо вам приснився жезл — до почестей; отримати уві сні жезл — ваша праця, нарешті, отримає заслужене визнання; втратити в сні жезл — втратите хорошу репутацію по власній необережності.

Жезл сниться до почестей і слави.


Залишити відгук