Сонник Жувальна гумка — до чого сниться ?

Якщо вам приснився жующий жувальну гумку, це означає, що вас образять, причому абсолютно незаслужено. Також такий сон може означати непорядна по відношенню до вас поведінка одного. Ділові люди після такого сну зіткнуться з труднощами при проведенні переговорів і укладанні угод. Якщо уві сні ви наступили на кинуту кимось жувальну гумку, наяву ввяжетесь у щось негідне, жінка довіриться брехунові.

Самому жувати гумку і отримувати від цього задоволення – сон говорить про те, що ваша амбітність здатна відвернути від вас друзів. Розтягувати жувальну гумку — це означає, що у просуванні справ виникнуть складності. В процесі цього жувальна гумка порвалася — значить, вже завершуючи якусь важливу справу, зіткнетеся з серйозною перешкодою. Надувати бульбашки уві сні — наяву будете тішити себе марними сподіваннями, витрачати даремно час, не обтяжуючи себе аналізом реального стану справ.

З жувальною гумкою часто асоціюють нудне справу, яка ніяк не знаходить вирішення, або нескінченні переговори, які не дають результату. Бачити ж у сні, що хтось знайомий жує жувальну гумку, може вказувати на те, що ця людина не вирішується на активні дії, в яких зацікавлений сам сновидець. Якщо уві сні жуєте гумку ви самі, то це вам не вистачає сміливості зізнатися самому собі у безперспективності ваших зусиль. У загальному ж випадку сни, центральним символом яких є жувальна гумка, говорять про недоречних і безперспективних починаннях, бюрократичних іграх і нудьзі.

Жуйка, жувальна гумка — застій, тривалий прокручування події без результату.

Якщо ви жували уві сні жуйку, то наяву ваші справи опиняться в смузі застою.


Залишити відгук