Сонник Жетон — до чого сниться ?

Якщо в сновидінні ви опускали жетон в телефон-автомат, це говорить про те, що ви проникнетеся довірою до незнайомця, а той у відповідь буде розпускати плітки про вас або ваших близьких. Купівля телефонного жетона сниться до задоволень і розваг, спогади про які збережуться на все життя. Якщо ви, опустивши жетон в телефон-автомат, не можете з’єднатись з абонентом, то знайте, що для молоді це обіцяє холостяцьке життя. Приснився спроба пройти в метро без жетона служить попередженням про вступ в чорну смугу свого життя: попереду у вас скандали, конфлікти, навіть, може бути, судова тяганина, а також непередбачені витрати.

Якщо Вам приснилося, що телефон ковтає жетони і не з’єднує, то в реальному житті Ви розчаровані обманом з сторони людини, про яку Ви навіть не могли б і подумати такого. Якщо уві сні Вам ніяк не вдається опустити жетон в монетоприймач, то наяву Ваше прагнення у всьому і завжди поступати правильно і по совісті нерідко викликає здивування в оточуючих. Виявити, що замість грошей у Вас тільки жетони, означає, що в найближчому майбутньому Вам не варто ризикувати.

Сон, в якому ви тримаєте в руках жетон для користування яким-небудь автоматом, означає, що незабаром у ваших ділових зв’язках з компаньйонами виникнуть тертя на ґрунті взаємної недовіри. Жетон як номерки на здану в гардероб одяг означає, що, вирішивши налагодити контакти з певним колом осіб, ви зустрінете приховане небажання в особі одного з них


Залишити відгук