Сонник Жорстокість — до чого сниться ?

Бачити в сні, як хтось жорстоко з Вами звертається, – Вас мучать давні комплекси, почуття провини, яке заважає Вам отримати сексуальне задоволення і яке може призвести до прояву мазохізму. Але це лише тимчасове явище. Бути в сні з ким-то жорстоким – Ваша невтілена, незадоволена сексуальна енергія шукає виходу. Ви бажаєте знайти партнера, який зрозуміє і оцінить Вас. Незабаром Ви його знайдете.

Якщо вам присниться, що з вами обійшлися жорстоко і ви дуже страждаєте, то наяву вас очікують розчарування, турботи і прикрощі. Сон, у якому ви побачили, що ви з ким-то жорстоко обійшлися, означає, що ви поставите близьких людей у скрутне становище і це погано позначиться на добробуті вашої родини. Крім того, такий сон пророкує неприємності.

Проявили уві сні жорстокість — такий сон тлумачиться навпаки: жорстоко надійдуть саме з вами. Інший чоловік був жорстоким — наяву ви будете очевидцем злочину. Якщо уві сні жорстокість була спрямована на вас — можливо, виступіть свідком у суді. Якщо на іншого — сон говорить про те, що вас мучать докори сумління.

Якщо хтось уві сні проявив щодо вас жорстокість, наяву стан справ принесе смутку і тривоги. Якщо об’єктом жорстокості став хтось інший, наяву ви піднесете близьким людям якусь нездійсненне завдання. Це розсварить вас з ними і призведе до збільшення рахунку ваших втрат.

Якщо жорстокість у сні спрямована на вас – чекайте неспокою і смутку у справах. Жорстоке ставлення до інших символізує якусь нерозв’язну задачу, яку ви замовите своїм близьким.

Якщо вам сниться, що хтось зробив по відношенню до вас жорстокий вчинок, це означає, що кохання принесе вам розчарування.


Залишити відгук