Сонник Жеребець — до чого сниться ?

При трактуванні сновидінь про жеребці виходять з того, що для жінки жеребець уособлює її другу половину, її чоловіка. Необ’їжджений жеребець з диким норовом — це ваш сильний, гордий, незалежний чоловік, приручити якого вам не вдасться ніколи. Зайві зусилля приведуть тільки до одного: він розірве узду і втече. Так що краще приймайте його таким, яким він є. Лагідний, спокійний жеребець — це ваш чоловік, відрізняється спокійним і миролюбним характером. Він любить вас і намагається виявляти свої почуття як можна частіше.

Скакати в сні на жеребці — проживете спільне життя, наповнене бурхливими подіями та емоціями. І вам не вдасться зробити так, щоб ваше життя було спокійніше, а чоловік — покорнее. Якщо уві сні жеребець від вас тікав, це свідчить про те, що вас навряд чи можна вважати гармонійною парою — швидше, ви чужі один одному люди, що опинилися разом в силу сформованих певним чином обставин. Тому вам судилося розлучитися, тому що несумісність стане відчуватися досить помітно.

Для чоловіка сон, у якому він скакав на жеребці, означає його бажання придбати ще більшу силу, спритність, бажання стати більш вільним і розкутим, позбувшись від перешкод на шляху до досягнення цього стану. Якщо жеребець від чоловіка тікав, ці наміри недосяжні, тим більше що сновидець не вживає ніяких заходів, щоб наблизитися до свого ідеалу. Гладити у сні жеребця — для чоловіка таке сновидіння означає його повну задоволеність своєю персоною; він ніколи не страждав ні від комплексів, ні від незадоволених бажань.

Сни про жеребчиках тлумачаться виключно для прекрасної статі. Побачений жеребець символізує другу половину, вашого партнера. Вашому чоловікові властиві гордість і незалежність, тому ви навряд чи зумієте підпорядкувати собі, зломивши його волю. Остаточний розрив — ось що може стати єдиним результатом вашого старанності в справі перевиховання. Він нікому не дозволяє лідирувати, і, якщо ви мрієте про гармонійність і довговічності вашого союзу, навіть не намагайтеся його змінити.

Приснився спокійний жеребець, який дозволяв вам гладити себе, зачісувати або годувати — значить, ваш чоловік має спокійну вдачу, а тому у вас є всі шанси змусити танцювати під свою дудку, тим більше що робите це ви майстерно, не применшуючи достоїнств партнера.

Скакати в сні на жеребці — такий сон розповідає, що спільне життя з вашим чоловіком буде досить насиченим з точки зору емоцій. І як би вам не мріялось, щоб обранець був менш імпульсивним і більш врівноваженим, а життя, відповідно, більш розміреним, не намагайтеся його перевиховувати, оскільки невдача гарантована. Приснилося, що жеребець, не даючись вам в руки, намагався втекти — такий сон підказує, що ваш союз навряд чи коли-небудь стане цілісним і гармонійним, адже ви занадто різні. Відмінність характерів, особистісна несумісність поки ще не показали себе в повний зріст, але от перші дзвіночки від підсвідомості в сновидіннях ви вже отримуєте.

До чого сниться годувати коня з руки? Сплячий навчиться керувати своїми емоціями. Приручити уві сні коня чоловікові — завоювати прихильність дівчини, до якої він відчуває пристрасть. Жінці приручити жеребця — за сонником, привернути увагу об’єкта своєї симпатії. Гарний жеребець і кобила, граються вільно разом на лузі уві сні — це передвістя чуттєвих задоволень, радощів, приємних подій, підвищення тонусу. Хоча спостереження за ними іноді означає: сновидець не може розслабитися, хоча і усвідомлює свої потяги.

Сон, у якому ви скакали верхи на чудовому жеребці, означає, що ваш престиж і суспільний статус будуть зростати самим феноменальним чином, однак це піднесення погано вплине на ваші моральні якості. Побачити оскаженілого жеребця — сон означає, що оточує розкіш перетворить вас в зарозумілого типу, що відверне від вас друзів і спровокує на сумнівні втіхи. Жеребець сниться до того, що ви дасте старт нових справах, які будуть розвиватися цілком успішно.

Бачити скаче лошатко, до відпочинку від суєти і повсякденних справ. Сон в якому жеребець сказився, говорить про те, що Ваша розкіш позначиться зарозумілістю і зарозумілістю, що надалі може відвернути Ваших друзів і знайомих і привести до поганих розваги. Скакати верхи на жеребці — Ваш авторитет і суспільне положення буде зростати і дуже швидко.

У сні ви в сні запрягли жеребця то Вам віщує перемогу, а якщо ж він втік з двору, то розлуку або втрату. Лоша — для матері позначає сина.

Побачивши уві сні жеребця, відчуєте в собі мужність і силу.


Залишити відгук