Сонник Жінка — до чого сниться ?

Будь-сон про жінок — передвісник інтриг і сварок. Жінці бачити себе в сні з бородою — знак швидкого вдівства або розлуки з коханим. Жінці бачити себе в сні оголеною — знак безчестя і принижень. Чоловікові бачити уві сні оголену жінку — знак великих неприємностей через брехню, яку він сам придумає. Сперечатися з жінкою у сні означає, що вам не слід сліпо вірити тому, що вам кажуть. Довіряй, але перевіряй.

Чоловікові побачити в сні приємну, але незнайому жінку — знак того, що його шанси на вдале закінчення справи невеликі; іноді сон пророкує ризиковане підприємств та азартні ігри, яких потрібно постаратися уникнути. Якщо у жінки руде волосся, то не чекайте спокійного життя. Блондинки сняться до приємним известиям і спокійного проведення часу. Взагалі ж, побачити уві сні жінку приємної зовнішності, привітно усміхнену вам, означає, що цей день принесе вам успіх і радість. Цілувати жінку в сні — знак прикростей або розчарувань.

Старий і некрасиву жінку побачити або зустріти в сні — передвісник дурних розмов про вас. Такий сон попереджає вас про те, що вам слід бути обачнішими і не давати приводу для пліток. Якщо вам присниться, що вам сподобалася незнайомка, то бійтеся фальшивих друзів і не довіряйтеся незнайомцям. Смеющаяся жінка в сні — знак засмучення через несправджених надій. Розпатлану або погано вдягнену жінку у сні бачити — знак того, що вам слід подбати про своє здоров’я і стан. Жінка молиться — знак розради в нещастя; вагітна — до турбот і клопотів; з дитиною на руках — до великих клопотів. Дивіться тлумачення: Дама, Дівчина, Одяг.

Побачити жінку в храмі — це означає, що ви будете жити, зберігаючи душевний спокій і придбавши розраду. Перебувала в будинку, кімнаті — з’являться нові плани, відбудуться важливі зміни в долі. Приснився кокетлива, смеющаяся жінка віщує швидкоплинну радість або віроломство, плітки, заздрість. Якщо у сні ви бачили злобну, похмуру або страждає жінку, це сон-підказка: якщо хочете зловити за хвіст птицю удачі, то повинні проявляти більше старанності, спритності і старанності.

Купувати коштовності для жінки — ви збільшите стан, будете успішні і щасливі. Приваблива жінка сниться до любові, молода — доброту, блондинка — до багатства, брюнетка — до платонічної любові або теплим дружнім стосункам. Побачити, як виконують танець багато чарівних жінок, — після такого сну будьте насторожі, оскільки він є застереженням від брехні і шахрайства, жертвами яких ви можете стати. Приснилися жіночі руки — це до суєти та клопотів, порожнього неспокою. Побачити веселих гарненьких жінок — після швидкоплинної радості вас чекає довгий моральне падіння.

Для жінки бачити сон з представницями своєї статі — символ ускладнення відносин у реальному житті. Сперечатися з жінкою в сновидіннях — знак майбутніх неприємних інтриг, які в подальшому зруйнують Ваші плани. Амазонка на коні, кидающие зарозумілі погляди, — зрада партнера. Брюнетка з античним профілем і світлими очима — поразка там, де Ви очікували перемоги. Кирпата зеленоока дама — провісниця невдалої спроби розбагатіти, яка буде коштувати Вам останнього гроша.

Кривонога шатенка з буйним характером — нові перешкоди на шляху до своєї мети, де і так повно труднощів. Блондинка з блакитними оченятами — провісниця приємних занять, які є Вам по Душі. Прекрасна діва і розмова з нею — несприятливий день. Лиса жінка у Ваших сновидіннях — образу від улюбленого без особливої причини на те. Що з’являється перед Вами Єва — покликання до розсудливості і терпінню. Якщо уві сні Ви — це Єва, то будьте готові до опору докладеним зусиллям в області не зовсім успішного справи.

Коли жінка, яка з’явилася у сні, доводиться вашою матір’ю, то за її словами і вчинками ви можете передбачити своє майбутнє. Якщо приснилася мати вам у тому вигляді, як виглядає зазвичай, то ви контролюєте свої сімейні стосунки, і найближчим часом ніяких значних змін не відбудеться. Плаче мати – розбіжності в сім’ї, розчарування, які ведуть до розлучення. Однак такий сон подає можливість все виправити. Мати в сльозах – лише попередження про неприємності, які ви, ймовірно, зможете уникнути.

Коли жінка народжує під сні, а ви допомагаєте їй, то незабаром відбудуться зміни, що здаються незначними, проте вони покладуть початок глобальних подій і наслідків. Коли жінка помирає під час пологів — це означає, що ви намагаєтеся поліпшити сімейну атмосферу, постараєтеся здружитися з її членами, але ваші плани впадуть. Коли жінка народжує безболісно і швидко – зовсім скоро ви дозволите складні і болючі справи, котрі вас тривалий час.

Жінка – втілення спокуси і спокуси, якщо вона розвернулася спиною або підійшла, то це є спонуканням до поганих діянь і злу. Чорношкіра жінка з спотвореною головою – символ чуми, холери. Благочестива приємна жінка – радість і краса. Стара жінка – земне життя. Коли жінці сниться молода незнайома жінка, вона символізує її ворога.

Приснився уві сні арабка або просто смуглянка – до радісних вістей. Побачити, що жінка стає старою — до позитивних змін у житті. Бачити багато жінок – вказівка на спокуси і принади мирського життя. Ще вони є великим випробуванням на стійкість до спокус. Іноді, жінки служать вказівкою на пристрасну любов, а також на те, з чим завжди і все обходяться по-хорошому і захищають в ім’я Аллаха.

Приснилася жінка в темних шатах — значить, у своїх справах ви отримаєте допомогу з тонкого світу. У світлих — розум прийде в надзвичайно ясна стан, пора приймати рішення. Дружньо настроєна, участливая, допомагає — остерігайтеся суперниці, втершейся до вас в довіру. Недружня, заважає, все псує — скористайтеся радою доброї подруги.

Перебувати в ліжку з жінкою: чоловіки — до бійки, для жінки — до сварки. Приснилася жінка у ліжку з чоловіком: для чоловіка — це сон до сексуальних проблем, для жінки — передвістя заздрості і ревнощів. Мила підлогу: була при цьому одягнена в щось світле — це заклик викинути зайвий сміття з голови, «прочистити мізки підходящим для вас способом; в темну — відбудуться хороші події, які стануть доленосними.

Жінка сняться до інтриг. Сперечатися з жінкою — такий сон означає, що наяву вас хтось перехитрить і зруйнує ваші плани. Приснилася кирпата брюнетка з блакитними очима — ви здастеся там, де у вас були шанси на перемогу. Жінка з коричневими очима і римським носом — використовуючи лестощі, вас залучать в небезпечну спекуляцію, гру на біржі. Приснилася жінка була володаркою золотисто-коричневих, темно-рудих або коричневих з червонуватим відтінком волосся і прямого носа — ви зіткнетеся з якимись непередбаченими труднощами і будете перебувати в тривозі. Приснилася блондинка — у вашому житті будуть тільки приємні і відповідають схильностям заняття.

Побачити молиться жінку — добрі часи, вагітну — радість, цілувати жінку — заробити багато грошей. Темноволоса брюнетка — плітки, рудоволоса красуня — нетривка любов, дівчина з довгими гарними волоссям — здоров’я. Розмовляти з незнайомкою — зав’язати знайомство. Жінка з дитиною — сімейне щастя, стара чвари, молода — допустиш багато дурних речей. Задивлятися на жінку — тебе обманюють приятелі; смеющуюся — великі радості; під чорною або білою вуаллю — смерть. Взагалі бачити приємну жінку — мати щастя, зустріти жінку в сні — мати вдалий день.

Якщо Вам приснилася жінка, знайома чи ні, сон символізує сильне сексуальне бажання, яке Ви захочете задовольнити в несподіваній, невідповідному для цього обстановці або ж з людиною, якого Ви не знали раніше. Крім того, цей сон може передвіщати несподівана образа з боку людини, з яким Ви перебуваєте в інтимних відносинах.

Жінка тримає в руках меч — велике щастя, почесті. Жінка витягає меч з піхов — народження сина. Жінка одягає головний убір і пояс — віщує народження сина. Жінка одягає одягу чоловіка — вказує на народження шляхетного нащадка. Оголене тіло своєї дружини — віщує велике щастя.

Таємничі жіночі обриси уві сні жінки — це символ можливої конкурентки або суперниці. Також, це просто може бути плодом фантазії на грунті ревнощів. Чоловік, що бачив уві сні жінку, має невизначені бажанні в любовних стосунках, або ж відчуває необхідність розрядки.

Чорнява жінка сниться до пліток, потворна стара — до розбратів і біді. Задивлятися в сні на жінку — обдурять друзі, поцілувати незнайомку — до отримання грошей. Оголена дівчина сниться до негараздів і хвороб.

Стара жінка: символ, що означає занепадництво, фінальну крапку, зупинку, регрес, вмирання. Цей образ є безперечно негативним, що символізує про здійснення вампіричного захоплення на шкоду суб’єкту.


Залишити відгук