День Народження 27 Січня: Знак Зодіаку — Водолій

Народилися 27 січня мають гуманізмом, властивим всім Водоліям, і жалісливим духом, властивим вашій даті народження. Таке поєднання робить з вас природженого борця, здатної на неймовірні жертви заради своїх переконань та ідеалів. Якщо ви впевнені, цінності якої-небудь ідеї, то цілком присвячуєте себе її поширенню. Щирість і талант пояснення та ілюстрації своїх планів допомагають обґрунтувати певну точку зору і завоювати прихильність оточуючих. З такою активністю і здатністю втілювати ідеї у реальність ви можете залишити глибокий слід в історії.

Народжені 27 січня схильні до різних хвороб дитинства, деякі з яких можуть перейти у хронічні та створити проблеми в дорослому житті. Отже, батьки, що мають дітей, народжених в цей день, повинні проявити особливу турботу, щоб вилікувати такі захворювання швидко і повністю. Багато хто з народжених 27 січня особливо схильні до ураження нервової та судинної систем, які найчастіше пов’язані один з одним. Величезну допомогу в боротьбі з хворобами нададуть підбір дієти, а також контроль за впливом відповідних харчових добавок. Крім того, дуже важливі регулярні фізичні вправи на відкритому повітрі всякий раз, коли це можливо.

Надто ранній розвиток — відмітна риса в житті тих, хто народився 27 січня, оскільки їх здібності проявляються ще в дитинстві. Як правило, це позначається на виборі професії: зазвичай народжені в цей день мають справу з молоддю. Багато з них навіть в похилому віці зберігають дивовижну бадьорість духу, по-юнацьки цікавлячись життям до кінця своїх днів. Часто проекти народжених в цей день реалізуються занадто швидко, ідеї народжуються раптово, їх фінансова діяльність стрімко розширюється. Так як вони психологічно розташовані до оперативного прийняття рішень, контроль за своєю діяльністю їм здійснювати складно, а це іноді призводить до серйозних зривів у роботі. В особистому житті народжені 27 січня моментально встановлюють дружні відносини і заводять романтичні прихильності, ставлячи як себе, так і інших у незручне, хоча й інтригуюче, положення.

Знак Зодіаку 27 Січня — Водолій

Стихія Знака: Повітря. Ваш знак Зодіаку відноситься до знакам Повітря, які виділяються наступні якості: товариськість, колективізм, ідеалізм, зацікавленість, передбачливість.

Планета Управитель: Уран. Зумовлює новаторство. Вплив Урану ідеально для тих, хто відкриває нові напрями в мистецтві. Планета у вигнанні – Сонце. Можете бути вдячні їй за відсутність внутрішнього стрижня, а також м’якість характеру.

Дата 27 січня — який знак зодіаку-це Водолій. Народжені 27 січня глибоко человеколюбивы, що властиво Водолію. А дата народження наділяє їх милосердям і бажанням практично втілити свій гуманізм. Народилися 27 січня Водолії мають характером справжнього воїна. Властива їм також жертовність і нехтування своїми інтересами заради ідеї, яка висвітлює їхнє життя. Ідея визначає все життя цих людей, ніякого сумніву не залишається в тому, який знак зодіаку 27 січня. Водолії славляться своїм ідеалізмом, і народилися 27 січня – не виняток. Вони будуть насаджувати «свою» ідею скрізь, куди зможуть дотягнутися. Свою ідею вони цілком можуть втілити в реальності, тим самим змінивши неспішний хід історії і залишившись в пам’яті нащадків на століття.

Народжені 27 січня часто вражають своєю бурхливою енергією. І все-таки насамперед їм треба навчитися бути терплячими і розбірливими. Не вся робота, виконувана ними, чудової якості, хоча вони щиро прагнуть цього і дуже хочуть, щоб оточуючі по достоїнству оцінили їхні зусилля. Однак до тих пір, поки народжені в цей день не навчаться враховувати думку і реакцію інших, вони будуть стикатися з розчаруванням і відмовою. Крім того, вони повинні пізнати себе не тільки працівників, але і як власне особистість.

Якщо народжені 27 січня хочуть досягти успіху в справах, для них дуже важливо розвивати більш реалістичний погляд на життя. Для цих людей збереження почуття дитячої задоволеності всередині себе є постійною роботою. Часто вони виявляють надмірний ентузіазм, повертаючись у юнацтво, впадаючи в дитинство, але будучи в той же час емоційно стриманими людьми. Постійно накопичується досвід (подружжя, діти, ведення домашнього господарства, робота), безумовно, позначається на термінах їхнього дорослішання. Якщо народжені в цей день довгий час ведуть себе безтурботно, як діти, то це зовсім не означає, що вони назавжди залишаться отаким Пітером Пеном — тобто ніколи не подорослішають. До речі, найбільший інтерес в оточуючих вони викликають, коли відчувають себе зрілими людьми, хоча це буває рідко.

Народжені 27 січня схильні криз «перехідного віку» в 27, 36 та 42 роки, коли їм потрібно зробити вибір щодо того, чи бажають вони повністю прийняти «дорослі» обов’язки чи ні, і таке рішення вони повинні прийняти самостійно, без примусу. Народжені в цей день повинні усвідомити, що збереження рис характеру, властивих молодому людині, істотним чином не позначиться на дорослішання, достатньо трохи по-іншому ставитися до життя. Робота з дітьми та молоддю сприятиме розвитку творчого потенціалу, допоможе надовго зберегти привабливість.

Чоловік Водолій — народився 27 Січня

Чоловіки, народжені 27 січня — можуть пишатися такими рисами: такий кавалер — мислитель-новатор, химерний, доброзичливий. Енергія у цих людей бурхлива, і їм потрібно навчитися стримувати свої емоції, стати більш терплячим і стриманим, постаратися більш ретельно вибирати собі нових знайомих. Однак якщо вони ставлять перед собою мету домогтися успіху в кар’єрі або бізнесі, тоді їм важливо виховати в собі, реалістичний підхід до ведення справ, як і в цілому до життя.

Жінка Водолій — народилася 27 Січня

Жінки, які відзначають день народження 27 січня, наділені такими рисами: така дама — легка у спілкуванні, доброзичлива, незалежна. Ці комунікабельні особистості легко встановлюють дружні зв’язки і швидко заводять романтичні відносини. При цьому вони часто ставлять себе та інших у досить делікатне, але з іншого боку — збудливий загальний інтерес положення.

День Народження 27 Січня

Юнацька безпосередність. Народжені 27 січня знак зодіаку Водолій, наповнені жизненною силою і енергією. Ці цілеспрямовані особистості готові працювати безустанно над собою, щоб досягти досконалості. Для них внутрішній розвиток і розширення горизонтів пізнання важливіше всього. А день народження посилює всі позитивні якості, які домінують у них з самого дитинства.

Народженим 27 січня знак зодіаку Водолій, на диво, все дуже легко дається, оточуючі кажуть, що у них «легка рука і характер». Вони неймовірно успішні у житті, удача йде поруч з ними. Але такий «фарт» може зіграти з ними злий жарт. Зрозумівши, що все виходить дуже легко, Водолії стають самовпевненими і егоцентричним особами. Більш того, їх зарозумілість і хвалькуватість часом досягають гігантських розмірів. Така життєва позиція обіцяє дуже багато проблем і неприємностей. Навколишні просто стануть уникати вашого товариства, вважаючи вас «вискочкою». Тому астрологи рекомендують стежити за своїми поривами і пам’ятати про оточуючих. А також, щоб життя було повноцінним, слід навпаки допомагати близьким вирішувати проблеми.

Люди, що народилися 27 січня знак зодіаку Водолій, мають невичерпною життєвою енергією і силою духу. Їх працелюбність та позитивних підхід до всього допомагає справлятися з різного роду роботою. Їх не налякати великим обсягом роботи або труднощами, які можуть виникнути в процесі. Вони вміють вирішувати різного роду завдання, знаходити виходи з найскладніших ситуацій. У цьому їм допомагає добродушність і відкрита позиція. За що б не бралися ці Водолії, їх скрізь чекає успіх.

Але на життєвому шляху головною проблемою, з якою зіткнутися люди, народжених 27 січня знак зодіаку Водолій, це їх власна гординя. Адже популярність і величезний успіх у справах можуть дуже легко закрутити голову. В результаті, вони підносять себе на п’єдестал і починають зверхньо дивитися на людей. Цих поривів потрібно уникати, не піддаватися спокусі. Інакше, це знищить вас, зведе нанівець ваше положення в суспільстві і досягнуті успіхи, в результаті від вас відвернутися навіть найближчі люди.

Примітно, народжені 27 січня знак зодіаку Водолій, найбільше цінують думку оточуючих. Для них дуже важливо чути позитивні відгуки про свою роботу. Вони прагнуть до того, щоб їх робота і заслуги були оцінені по достоїнству. Інакше, вони просто втратять інтерес до заняття.

По натурі, ці персони перфекціоністи, вони досить честолюбні і діяльні. Їх націленість на роботу та прагнення перемагати викликають повагу. Ці риси якнайкраще характеризують, народжених 27 січня знак зодіаку Водолій. Більше того, вони мають великі амбіції, і їх життєвої сили та енергії вистачить для отримання всіх благ. Хоча інколи, як правило, не усвідомлено, Водолії, намагаючись зробити як можна більше роботи, забувають про якість виконання. Ці виробничі шлюби змушують їх все по новій переробляти. Але, не дивлячись на ці незначні недоліки, люди цього дня дуже привабливі і добродушні, до того ж досить комунікабельні, що допомагає їм легко обзаводитися новими знайомими. Вони вміють розташовувати до себе людей, їх природний магнетизм і весела вдача допомагають в цьому.

Любов і Сумісність

Допитливий і товариський, ви віддаєте перевагу компанію людей, що цікавляться тим же, чим і ви, досліджуючи і обговорюючи таємниці життя. Однак емоційні потреби людей ви розглядаєте як обмеження, а тому можете бути близькі лише небагатьох чинників числа друзів. У любовних стосунках вам потрібен незалежний партнер, який або розділяє ваші інтереси, або йде власним шляхом. Якщо вони зроблять правильний вибір, то цілком можуть бути щасливі в шлюбі.

У Водолія все повинно вийти в парах з наступними знаками — Терези, Близнюки і Стрільці. Сім’я в цих поєднаннях може бути щасливою, адже вони добре розуміють один одного, знають чого чекати і як на це реагувати. Середнього рівня сумісність у Водолія з Рибами, Козерогом, Левом і Овном. В цих поєднаннях пар, представник стихії повітря цілком може ужитися, і навіть прожити щасливе життя. Їм би тільки порозумітися в поглядах на життя і питаннях поступок один, одному. Зовсім не зрозуміють жінки і чоловіки Водолії — самого Водолія, як і Тельця, Рака, Діву і Скорпіона. Навряд чи вони готові поступатися, один, одному, так і незрозуміло, чому їх можна утримати, або згуртувати — швидше за все, нічим.

Робота і Кар’єра

Водолій — знак зодіаку народжених 27 січня, і кипуча енергія цих людей зазвичай допомагає втілити свої ідеї і проекти в реальному житті. Часто вони стрімко багатіють, нові проекти настільки ж стрімко з’являються в їхніх головах, взагалі все в їх житті відбувається дуже швидко. Навіть ці люди дорослішають дуже швидко. Однак всередині вони назавжди залишаються дітьми. Може бути, в цьому причина того факту, що часто вони вибирають роботу, пов’язану з дітьми чи молоддю. З дитинства ці люди ціпки й талановиті. А в літньому віці їм, як і раніше, цікавий навколишній світ, вони цікаві і бадьорі. Ніколи не здаються – це про народжених 27 січня.

Якщо народився 27 січня відкриє власну справу, свій бізнес, то йому потрібно знайти хорошого координатора, надійного помічника, так як сам контролювати щось він не в змозі. Він увесь там, у світі ідей і планів. А контроль за рутиною – не його сильне місце, що у відсутності відповідного помічника або секретаря може призвести навіть до банкрутства. Що стосується дружніх і любовних стосунків, то народжені 27 січня — екстраверти, вони дуже легко йдуть на контакт, і у них зазвичай маса знайомих. Вони рідко дивляться на правила й умовності, тому часто трапляються зі своїми любовними інтригами в делікатне становище, що робить їх життя ще гостріше та цікавіше. Однак не кожен погодиться близько спілкуватися з такою людиною.

Здоров’я і Хвороби

Дату 27 січня знак зодіаку відповідає Водолій, і вразливе місце організму цих людей – це нервова і серцево-судинна системи. Також вони схильні хронічних захворювань, корінням йдуть в їх дитинство. Тому батькам дітей, народжених 27 січня, варто виявляти особливу увагу до здоров’я своїх нащадків і стежити за тим, щоб будь-яка хвороба була переможена остаточно і ні одна хвороба не перейшла в повільну хронічну стадію.

Інакше є ризик запустити захворювання, що отруїть все доросле життя народився 27 січня людини. В цілях зміцнення здоров’я слід ретельно стежити за харчуванням і звернути увагу на біологічно активні добавки до їжі. Остерігайтеся пити все підряд, краще вибір підходящої вам біологічно активної добавки зробити разом з грамотним лікарем. Намагайтеся займатися спортом на вулиці, тільки стежте за тим, щоб підступний протяг не звів усю користь занять немає.

Доля і Удача

Вібрації цього дня такі, що посилюють яскраво виражені властивості натури. В цей день народжуються енергійні, рішучі, працьовиті люди. Вони відповідально ставляться до всього в житті, але їм притаманні такі негативні риси, як егоїзм, упертість, гординя. Якщо ці якості будуть переважати в характері людини, то нічого хорошого в його житті не буде. Багато будуть упущені можливості, так як не буде підтримки від оточуючих людей, багато відвернуться від них внаслідок зневажливого ставлення. Якщо людина зможе розвинути позитивні властивості своєї натури, змінивши характер, то зможе багато чого досягти в житті, реалізувавши свої плани, виконавши бажання. Перший шлюб буде нещасна, зате другий принесе багато радості і щастя. У фінансовій сфері все буде залежати від відносин з партнерами.

Поради Водоліям, Народженим 27 Січня

Для успішного ведення справ цим людям дуже важливо більш реалістично дивитися на речі. Частенько вони ведуть себе як безтурботні діти, дбаючи лише про почуття власного інтересу, цікавості. Пам’ятайте, що ви заслужите більшу повагу в оточуючих, якщо будете вести себе як дорослий, зрілий чоловік. Часто у цих людей трапляються вікові кризи, пов’язані з переоцінкою себе як особистості, як дитину чи дорослого, а також пов’язані з прийняттям чи не прийняттям обов’язків дорослої людини.

Не розглядайте процес дорослішання як лихо чи покарання. Прийміть неминучі обов’язки як нагороду. Залиште ваші страхи і спробуйте перейнятися чарівністю зрілості. Цей вибір вони повинні зробити самі, великою помилкою було би тиснути на них. Пам’ятайте, що, навіть якщо ви вирішите змінитися, ви все одно залишитеся собою, а доросла людина теж може володіти і цікавістю, і глибиною, і незвичністю натури дитини.


Залишити відгук