Сонник Перли — до чого сниться ?

Якщо вести мову про архетипи, то на їх рівні перли розглядається як напівдорогоцінного каменю. Побачена уві сні окремі перлини зазвичай відносяться до моментів особистих відкриттів. В більшості своїй люди, які бачать сни про них, розуміють, звідки беруться ті, і відносяться до перлин як до скарбу, яке їм належить знайти. Між тим досить нечасто перлини ховаються в раковинах: їх просто знаходять і передають сновидінню, або ж сам сплячий віддає їх комусь іншому. Як правило, цей жест є уособленням передачі таємних знань між сплячих і іншими персонажами сну.

Прикраси з перлів часто сприймаються дорогим подарунком і асоціюються з чимось вже став класичним, далеким від сучасних реалій. Може бути, це метафора зображення старих грошей, контраст старого і нового. Згадайте, як до вас потрапили перлини або прикраси з цим каменем. Була перлина просто дорогої дрібничкою? Можливо, у вашому сновидінні вона служила фамільною цінністю, мала емоційний підтекст. Подумайте, поставилися ви до перлам як до дару світу, дару іншої особи, дару, преподнесенному вам самим іншій людині. Хто брав участь у піднесення? Згадайте, гармоніювало це подія, що відбувається у вашій дійсного життя або ж дисонувало з ним.

Якщо приснилося прикраса з перлів, мешканці Землі можуть стати свідками появи видовища дивовижної краси. Той, хто це побачить, отримає якесь одкровення, яке повністю змінить його життя. Розкривши раковину, побачити там перлину — станеться щось несподіване, і це подія стане серйозним потрясінням для психіки багатьох людей.

Побачений чорний перли віщує прихід на Землю темних сил. Найстрашніше полягає в тому, що люди, які мають тонку нервову організацію, навіть не запідозрять, що стали служити злу, оскільки будуть ніби підкорятися гіпнозу чи магічного впливу злого початку. Купівля рідкісної перлини означає, що у вас дрімає величезний потенціал, який несподівано дасть про себе знати з-за впливу раптових змін.

Бачити перли в сні — знак успіху в справах. Жінці бачити дуже красивий перли і захоплюватися ним у сні означає велику любов, яка принесе багато щастя. Отримати його в подарунок або брати в сні — передвісник хороших подій у вашому житті. Ви отримаєте щось цінне, що покращить ваше життя, якщо перли у виробі. Якщо ж вам дадуть його в розсипи, то чекайте розпачу і сліз. Віддавати або розсипати перли уві сні кому-небудь — передвісник швидкого розорення і прикростей. За іншою версією, всі сни про перли означають брехня, сльози і розлуку з одним. Однак пошукайте в своєму сні ознаки, які підкажуть вам вірний відповідь. Розрізнені перлинні зерна у сні означає самотність, сльози, зрада. Дивіться тлумачення за назвами коштовностей.

Сни, в яких сплячий володіє перлами, віщують гарний час для реалізації задуманого. Якщо сниться, що ви знайшли перли, то наяву вам вдасться вийти із заплутаної ситуації з найменшими втратами. Снилося, що за перлами вам довелося опускатися на морське дно, свідчить про те, що для вирішення накопичених проблем помічники вам не знадобляться.

Подарований вам перли сниться до насувається на вас засмученням і неприємностей. При цьому дарувальник наяву є ворогом, який ставить сновидінню палиці в колеса. Якщо йому вдасться передбачити подальші кроки супротивника, то він знайде можливість піти від прикрих непорозумінь.

Перли сниться до сліз і болю. Тому не дивно, що він може передвіщати ще й розрив ваших відносин. Він не буде несподіванкою: до цього йшло давно, і зробити щось для їх порятунку не в ваших силах. Прикрашати себе перлами — це сон пророкує спроби реанімувати втрачені відносини. Ваш колишній партнер або партнерка не побачить у цьому заході особливого сенсу і навіть буде протистояти вашим залицянь, тому повернути колишню буде складним завданням. Не проявляйте надмірну наполегливості, щоб не налаштувати людини проти себе вже остаточно: краще залишитися приятелями, ніж ворогувати.

Побачений перли — провісник успішного бізнесу і торгівлі, успіхів у громадській діяльності. Для молодої жінки бачити, як її обранець дарує їй перли, — сон до незвичайним щастя, веселощів, задоволення. Буде у неї і люблячий, відданий наречений, який не стане мучити її егоїстичної ревнощами, руйнує щастя. Втрачати, розсипати перли — такий сон передвіщає жінці неймовірні страждання і печалі. Дівчина захоплювалася уві сні перлами — значить, в її серці оселиться величезна, чиста любов до якоїсь людини, і вона зробить все можливе, щоб йому сподобатися.

Перли — це знання, багатство і красива мова. Перли у сні означає читання Корану та придбання релігійних знань. Продавати в сні перли, значить, забути аяти Корану. Тлумача Корану стане той, хто побачить у сні, що проколює перли. Той чоловік, який кинув у сні перли в колодязь, річку або яму стане відомим серед людей. А той, хто збирає їх з дна річки або моря-заробляє гроші чесним способом. Іноді окремо розкидані перлини уві сні можуть вказувати і на власних дітей.

Сновидіння про перли вважається досить добрим, оскільки після нього всі люди, старанно і наполегливо трудящі, будуть винагороджені великим станом і придбанням суспільного авторитету. Молодій людині уві сні подарували перли — він ожениться і буде щасливим з прекрасною, доброзичливою, освіченою дівчиною. Для жінки бачити в сні, як хтось прикрашає її перлами, означає, що вона вийде заміж за заможного людини.

Сон про те, що ви захоплюєтеся красою перлів, обіцяє вам взаємну і чисту любов. Якщо Вам приснився перли – Вас чекає вдалий період у житті. Те, про що Ви давно мріяли, але не наважувалися зізнатися сексуальному партнерові, незабаром втілиться в життя майже без Вашого впливу. Ваш партнер здивує Вас своєю ніжністю, витонченими ласками і бажанням прислухатися до всіх Ваших фантазій.

Приснився перли в розсипи, одиночний — значить, ваші спроби повернути когось на шлях істинний будуть марними, так що не витрачайте даремно сили. В виробі — сон означає, що відносини з близькими загостряться через розбіжності точок зору.

Золото, срібло, перли, дорогоцінні камені — велика удача, вигода. Повна пазуха перлів та дорогоцінних каменів — віщує велику неприємність.

Перли сниться до того, що ви розлучитеся з одним. Крім того, перлини віщують обман і сльози.

Таємні знання; радість; народження сина.

До сліз.


Залишити відгук