Сонник Жолудь — до чого сниться ?

Якщо приснилися жолуді, у своїх справах ви можете сміливо розраховувати на успіх; грядуть якісь приємні події. Підбирати жолуді з землі — такий сон означає, що після стомлюючої роботи прийде успіх. Для жінки сон, у якому вона їла жолуді, виступає провісником того, що напружена праця змінюється періодом свободи дій і задоволень.

Стряхивали жолуді з дерев — значить, в діловому житті і любовних стосунках ви досягнете своїх цілей досить скоро. Зростаючі зелені жолуді або розкидані по землі сняться до того, що справи зміняться в кращу сторону. Гнилі розтоптані жолуді є передбаченням розчарувань і невдач. Якщо зривали з дерева зелені жолуді, то наяву ваша квапливість і нерозсудливість приведуть до нанесення збитку інтересам.

Бачити дозрілі жолуді у сні — знак великої вигоди і благополуччя. Збирати їх або є — знак великого добробуту, удачі, щастя, задоволення своїм життям, якщо тільки вони не зелені або гнилі. Підбирати жолуді з землі уві сні іноді означає поповнення сімейства або народження близнюків. Є жолуді для жінок у сні передвіщає радісні події. Іншим такий сон пророкує швидке збагачення. Струшувати жолуді з дерева — до виконання бажання або успіху. Зелені жолуді бачити — до хороших змін. Якщо жолуді розкидані по землі, то вам доведеться докласти зусилля для успіху у ваших справах. Такий сон указує на те, що ви повинні докладати більше зусиль для досягнення мети, а не розмінюватися на дрібниці. Дивіться тлумачення: Дуб.

Як правило, сон в якому ви побачили жолуді – обіцяє вам успіх у всіх починаннях і безхмарне існування на протязі довгого часу. Побачити їх на гілках дерева або на землі під ним – символ хороших змін. Підбирати з землі – до гідної винагороди наполегливої праці і старань. Зривати зелені жолуді з дерева – такий сон застерігає про можливість нанести шкоду самому собі необдуманими і поспішними вчинками.

зі сну жолуді вважаються хорошим знаком, оскільки вони обіцяють здоров’я, енергійність і забезпеченість, а одиноким людям — успішний шлюб, велику і дружну сім’ю. Заміжні дами після такого сну можуть справити на світ двійнят. Знаком благополуччя і багатства є жолуді і для торговців. Закохані будуть щасливі, а всіх тих, кому зараз важко, чекають часи краще.

Якщо вам сняться жолуді, це передвіщає, що вас чекають вдалі події і зустріч з коханим. Жінка, яка їсть уві сні жолуді, наяву буде щаслива в коханні. Якщо ви збиваєте жолуді з дуба, це передвіщає удачу в сердечних справах. Сон, у якому ви збираєте жолуді з землі, говорить про те, що вашого обранця ви зустрінете на роботі.

Жолуді уві сні символізують приємні події, які чекають вас попереду. Збирати жолуді з землі – до великої удачі після важкої роботи. Якщо жінці сниться, що вона їсть жолуді, – це ознака того, що незабаром життя почне її радувати. Скидати жолуді з дерева – до виконання задуманого в справах і в любові.

Побачити жолуді на дубі — сон закликає відвідати лікаря, якщо ви не хочете, щоб легке нездужання не обернулося грізною недугою. Збирати самим або бачити, як збирають, — харчування і спосіб життя можуть довести до хвороби вас або ваших близьких.

Побачити жолудь — такий сон розповідає, що у вас зараз час, коли закладаються нові відносини. Поки не замислюючись про те, якими вони будуть в інтимному сенсі, ви віддаєте перевагу платонічне спілкування.

Жолуді — знак здоров’я, почестей і повної матеріальної забезпеченості.

Жолудь — до добра, взаємною згодою.


Залишити відгук