Сонник Жовток — до чого сниться ?

Яєчний жовток, побачений у сні, свідчить про те, що ваше уявлення про який — небудь предмет або людину досить невизначено. Якщо уві сні ви розбили яйце, а в ньому немає жовтка, то вас чекає провал у справах. А все із — за того, що ви не продумали дрібниць! Жінці, що побачила такий сон, належить сцена ревнощів через її легковажної поведінки. Збивали жовтки з цукром — отримаєте винагороду за працю. Відділяли жовток від білка — доведеться з’ясовувати стосунки з чоловіком. Можливий судовий процес або розлучення. Якщо такий сон приснився дівчині, то з — за своїх примх вона позбудеться шанувальників.

Яєчні жовтки — це те, в чому зароджується нове життя. Але це досить цінний інгредієнт в кулінарії. У снах бачити, як відділяється жовток від білка, може стати ознакою сімейних чвар, втрати взаєморозуміння між подружжям. Якщо уві сні ви збиваєте гоголь-моголь (жовтки з цукром), то цей сон передвіщає спробу влаштувати собі і своїм близьким свято. Якщо уві сні бачиться, що розбите яйце не має жовтка, то цей сон передвіщає невдачу в справах у зв’язку з недалекоглядністю і необачності самого сновидца.

Розбити яйце і виявити в ньому відсутність жовтка — такий сон означає, що через непродуманість дрібних деталей якийсь із ваших справ очікує повний крах. Жінка переживе сцену ревнощів через легковажність своєї поведінки. Збивали жовтки з цукром — значить, ваші зусилля будуть винагороджені. У сні ви поділяли жовток і білок — після такого сну вас чекає з’ясування відносин з другою половиною; є ризик розлучення або судової тяганини. Для дівчини сон означає, що капризи позбавлять її шанувальників.

Якщо вам приснилося, що ви розбили яйце і витягаєте жовток, то цей сон пророкує, що ви зробите злочин. Можливо, позбавите життя яке-небудь жива істота. Якщо ж яйце розіб’є хто-небудь, то в майбутньому ви станете мимовільним свідком жорстокого вбивства.

Вибирати тільки жовток – тяга до експериментів в ліжку, до чого це призведе поки не ясно, адже не кожен партнер може вкладати творчий порив в цей фізіологічний процес.

Бачити уві сні яєчний жовток, представляє життя, ідеї і креативність.


Залишити відгук