Сонник Залізниця — до чого сниться ?

Якщо вам присниться, що потяг зупинився на залізничних коліях, то чекайте зупинки у справах і розчарувань. Якщо поїзд рушить у сні, то і справа ваша зрушиться. Досягти уві сні станції призначення — дуже добре. Це означає, що справа ваша для вас безпечно і вигідно завершиться. Перетин рейок уві сні побачити — знак того, що ви перебуваєте в розгубленості і не знаєте, що далі робити. Постарайтеся вибрати уві сні вірний напрям — це допоможе вам у житті просунутися у ваших справах.

Іти по рейках у сні означає, що ви будете просуватися до мети нетрадиційним шляхом. Брудні або затоплені каламутною водою шляху бачити в сні — знак перешкод і несподіваного потрясіння. Такий сон пророкує вам, що ваші надії не виправдаються. Однак якщо вода буде чиста, без бруду і сміття і ви не забрудните і не намочіть ніг, то в реальності вам пощастить: ви досягнете бажаного і з успіхом витримайте важкі випробування. Дивіться тлумачення: Вагон, Поїзд.

Приснилася залізниця — найближчим часом від вас буде потрібно особливу увагу до своїх справах, оскільки з’ясується, що недоброзичливці зібралися перехопити в них ініціативу. Приснилася залізниця дівчині — вона кудись поїде відвідати друзів і відмінно проведе там час. Побачити загородження на шляхах — у справах вас хтось зрадить. Якщо уві сні ви йшли по шпалах, настає пора важких, виснажливих праць і хвилювань. Іти в сні по рейках — сон говорить, що ви будете дуже щасливі, і все завдяки майстерному ведення справ. Приснилися затоплені чистою водою залізничні колії — це означає, що радість життя насупиться якоюсь бідою, але ненадовго.

Залізничні шпали сняться до того, що вам незабаром доведеться відправитися в далекий шлях. Швидше за все, ініціатива буде виходити не від вас, більше того, вам не захочеться нікуди їхати, але ви змушені будете зробити це. Приснилося, що ви або хтось інший орудували шпали, — це означає, що в найближчому майбутньому вам доведеться взяти на себе обов’язки, виконання яких у вас піде весь запас сил і нервів. Старі відживають свій вік шпали сняться до того, що вас будуть турбувати привиди минулого. Щоб залагодити якусь проблему, вам, можливо, доведеться виїхати у місце, де ви не були багато років.

Залізна дорога, рейки – Символ духовного шляху, строго заданого напрямку розвитку і життєвого курсу, що не дозволяє якусь власну свободу дій. Ж. д. – на відміну від звичайної дороги, прокладені раніше, вона пряма і рівна. І тому, якщо рухатися по ній, то це буде повідомляти про найбільш сприятливому, або про вимушене перебігу обставин і справ сплячого.

Якщо Вам приснилася залізниця, сон означає, що через деякий час Вас охоплять невпевненість і сумніви, пов’язані з Вашою здатністю сексуально задовольнити Вашого партнера. Ймовірно, Ви побажаєте багато чого змінити у своєму житті, а передусім у сексуальній сфері. Не варто вступати імпульсивно і необдумано – надалі все вирішиться само собою.

Дівчина, якій сниться залізниця, поїде відпочити до друзів, і там її буде чекати романтичну пригоду. Якщо вам сниться, що залізниця затоплена чистою водою, це означає, що вас чекає розлука з коханим, однак після неї вас чекає сплеск любові і, можливо, шлюб з цим людиною.

Бачити залізницю у своєму сновидінні означає тверде рішення розібратися в собі і «розкласти все по поличках». Їхати залізницею – значить те, що нас очікують низка перепон і небезпек, а так само активні зміни в особистому житті.

Проїжджає по залізниці повз вас поїзд говорить про втрачений шанс. Їхати в поїзді означає сприятливий результат ваших починань. Товарняк віщує фізична праця, тоді як пасажирський поїзд обіцяє розумову працю.

Йде повз вас поїзд обіцяє смуток і нудьгу. Якщо вам приснилася залізниця, ймовірно, найближчим часом у вас з’являться тривога і сумніви у вашій сексуальності, яким не варто піддаватися.

Якщо вам сниться залізничний шлях, то варто очікувати поліпшення справ і успішного їх завершення.

До вигідного подорожі.


Залишити відгук