Сонник Жага — до чого сниться ?

Жага свідчить про незадоволених сексуальних бажаннях, які не дають вам спокою. Може бути, ви з якої-небудь причини довго не вступаєте у відносини з постійною партнеркою чи партнером, не бажаючи при цьому змінювати. Але, може, у вас просто немає можливостей для інтимного життя. Як би там не було, спрага — це ваша туга по сексу.

Якщо чоловік уві сні втамовує спрагу, то він хоче якомога швидше вступити в статевий зв’язок. Якщо він п’є з якого-небудь посудини, то він має на увазі свою постійну партнерку. Якщо він п’є із джерела або струмка, річки або озера, то особистість партнера йому не важлива; йому важливі лише його власні бажання. Якщо чоловік п’є руками (з долоньок), то він готовий зайнятися самозадоволенням, але якщо він п’є з рук жінки, то це говорить про його пристрасної прив’язаності. Можливо, його причарували. Якщо вода вислизає від чоловіка, і він не може напитися, то йому слід звернути увагу на своє здоров’я, так як такий сон може бути передвісником наступаючих розладів.

Якщо жінка уві сні втамовує спрагу, то це говорить про її бажання стати матір’ю. Якщо жінка п’є з якого-небудь посудини, то вона хоче мати дитину від коханої людини. Якщо вона п’є із джерела або струмка (річки, озера), то вона хоче мати справу з більш досвідченим і досвідченим партнером. Якщо жінка п’є воду з своїх долонь, то вона не отримує задоволення від відносин; бажання завести дитину вступає в протиріччя з небажанням терпіти біля себе самця. Якщо ж жінка п’є з долонь чоловіка, то вона хоче вступити з ним у сексуальний зв’язок, але її мучать і стримують якісь страхи. Якщо жінка не може напитися або вода від неї вислизає, то вона може стати (чи вже є) безплідною.

Сонячні промені просто нестерпні, і ви блукаєте десь, шукаючи воду, — сон з таким сюжетом каже, що турботи про матеріальну сторону життя — це головне для вас у житті. Не дивно, що в реальності вам бракує духовного спілкування і моральної підтримки.

Втамовувати спрагу прохолодною джерельною водою — це символ духовного очищення і прощення. Каламутність, нечистота води, якої ви в сні тамували свою спрагу, — це відображення вашого прагнення в що б те не стало отримувати задоволення. Будьте обережніше, оскільки ця схильність може привести вас до наркоманії.

Побачити страшну посуху, смерть людей від спраги, пересихання водойм; спрагу, настільки нестерпний, що за ковток живлющої вологи ви готові віддати найдорожче — сон з таким сюжетом є передвістям екологічної катастрофи. З плином часу технології створення зброї стають все більш витонченими, і рано чи пізно це здатне викликати катастрофу для всієї планети.

Випробовувати в сні спрагу – незадоволення, пригніченою чуттєвості. Деякий час у Вас не буде можливості задовольнити бажання, терзають Вас. Цілком можливо, що подібна незадоволеність буде викликана не стільки Вашими особистими проблемами, скільки труднощами, пов’язаними з партнером. Якщо уві сні Вам вдалося вгамувати спрагу з струмка, фонтану або склянки, наповненого чистою, прозорою водою, такий сон символізує швидке задоволення Ваших бажань, Ваші еротичні мрії заповітні зможуть здійснитися, причому вони перевершать всі Ваші очікування. Втамувати спрагу брудною, каламутною водою – до розчарування в партнері і розриву відносин.

Спрага у сні означає бажання, амбіції, пристрасть. Відчути спрагу уві сні і вгамувати її смачною свіжою водою — знак приємного проведення часу і забезпеченого життя. Якщо ж вода, яку ви пили в сні, була каламутною і брудною, то чекайте неприємностей або неприємностей. Інших бачити відчувають спрагу і утоляющими її — знак розташування до вас важливих людей. Тамувати спрагу з фонтану або криниці з чистою, прозорою і смачною водою — дуже хороший знак, що передвіщає, що ви очікуєте менше, ніж отримаєте. Дивіться тлумачення: Криниця, Фонтан.

Нереалізоване, потреба в досягненні, глибока незадоволеність; пристрасть; ознака застуди, лихоманки. Пити і не напитися хвороба, можливо, наркотична залежність, або будь-яка духовна залежність взагалі (напр. Від усвідомлених сновидінь по Кастанеді). Угамування спраги задоволення потреби, сильного бажання. Втамувати повністю звершення, досягнення в самому головному (чим довше пив, тим пізніше прийде успіх або тим він буде суб’єктивно довше очікуватися).

Мучающая вас спрага сниться до зустрічі з людиною, який розповість вам багато цікавого, пізнавального і потрібного. Снилося, що випита вода не втамовує вашої спраги, — це свідчить про те, що побачення з однією людиною приносять вам страждання, вносячи у ваше життя нервозність, тривоги, турботи. Поставте перед собою питання руба: чи потрібні вам такі відносини.

Відчувати спрагу — такий сон говорить про ваших прагненнях до того, що в даний час для вас недосяжно. Втамувати свою спрагу приємним на смак питвом — такий сон означає, що цілі будуть досягнуті вами. Приснилися інші спраглі і вгамовують свою спрагу — значить, прихильність, приязнь багатих і впливових персон принесе вам задоволення.

Якщо жінку уві сні мучить спрага – до важкої вагітності. Торговця мучить спрага – до збитку в бізнесі. Хворого уві сні мучить спрага – до одужання. Якщо когось мучить спрага, а ви втамовує цю спрагу – до міцному здоров’ю. Якщо жінку мучить спрага і чоловік втамовує спрагу дружини – до великої і сильної любові між ними і до швидкого народження дитини.

Спрага, можливо, вона вказує на бідність і призупинення торговцями своїх торгових справ і тугу за тим, хто виїхав, далеко. Тамувати спрагу чистою водою-до здоров’я і добробуту; каламутною водою-до недуги і сварки.

Приснився жага віщує матеріальні втрати, ризик банкрутства. Після пробудження почуття спраги залишається — на сон не звертають уваги, т. к. це просто сигнал організму.

Якщо у сні ви тамували спрагу прозорою, чистою водою, вас чекають успіх і здоров’я, а якщо каламутній — невдачі і погане самопочуття.


Залишити відгук