Сонник Жайворонок — до чого сниться ?

Наснилися жайворонки в польоті — це свідчення стоять перед вами високих цілей. Коли ви їх досягнете, зможете позбутися від егоїстичності і розвинути в собі доброту. Почути їх спів з небес — такий сон означає, що після зміни місця проживання ви будете дуже щасливі, бізнес буде успішним.

Наснилися жайворонки співають, а потім падають землю — це значить, ви дуже хочете щастя, але не можете знайти шляхів до нього, а тому вдарити в меланхолію. Якщо жайворонок у вашому сні був пораненим або мертвим, то наяву вам доведеться сумувати. Вбити жайворонка — такий сон повідомляє, що ви образите невинного. Жайворонок, літаючи навколо, раптом впав прямо на вас — удача вам посміхнеться. Якщо вам вдалося зловити жайворонка і посадити його в клітку — значить, любов, шану і повагу прийдуть у ваше життя, причому без особливих ваших зусиль. Які клюють їжу жайворонки віщують щедрий урожай.

Чути його спів у сні означає швидке поліпшення добробуту і передвіщає успіх у бізнесі, які будуть пов’язані з особою жіночої статі. Бачити їх у небі — знак того, що ви рубаєте дерево не по плечу. Стримайте ваші апетити — і ваші справи підуть в гору. Співаючий і раптом падає жайворонок у вашому сні — знак того, що ви літаєте в хмарах, а потім впадаєте в меланхолію. Мертвий (або поранений) жайворонок в сні — знак печалі. Вбити його уві сні пророкує, що ви самі накличете на себе неприємності або образите людини, яка цього не заслуговує. Зловити його (посадити в клітку) уві сні або побачити, що птах сама сяде до вас, означає багатство, шану і повагу, яких ви скоро досягнете. Жайворонки, підбирають зерна, — знак того, що хтось годується завдяки вам (нахлібники).

Якщо ви побачите в сні летять жайворонків, це означає, що ви зустрінете у своєму житті любов, яка допоможе вам позбавитися від егоїзму і стати людиною, приємним у всіх відносинах. Якщо ви почуєте їх спів, то такий сон говорить про те, що вам треба переїхати на інше місце проживання, щоб знайти любов і щастя. Якщо жайворонки падають на землю, це знак того, що, не знайшовши щастя в особистому житті, ви впадете в депресію. Якщо уві сні ви вбили жайворонка, наяву ви скривдите близької людини, який насправді ні в чому не винен. Якщо ви зловили жайворонка і посадили його в клітку, значить, наяву легко досягнете любові людини, який вам подобається.

Жайворонок — пташка рання, тому і людей, які воліють рано прокидатися і не схильні до ведення нічного способу життя, називають «жайворонками». Ця пташка асоціюється зі сходом сонця, ніж-то раннім новим, пов’язаним з новими очікуваннями. Якщо вам приснилося, що ви ловите жайворонка, то в житті вас очікує досить легке досягнення цілей. Якщо ж у сні ви лише чуєте голос співочих жайворонків, то цей сон передвіщає вам процвітання в справах і якусь приємну новизну в життя взагалі.

Спів жайворонка у сні — це символ вашої майбутньої удачі, доброго здоров’я та добробуту. Людям несімейних він розповідає, що їх майбутня друга половина буде багатою людиною; вони будуть проживати у сільській місцевості і народжують багато дітей, добропорядністю яких вони будуть мати всі підстави пишатися. Є велика ймовірність, що хтось із них виросте талановитим виконавцем або музикантом.

Якщо вам снився жайворонок, значить, у вас виникне блискуча ідея, і завдяки їй ви зможете вирішити давню проблему. Сон може передвіщати розлучення. Якщо тільки сниться пісня жайворонка, то вам належить побувати на весіллі, можливо власної. На четвер жайворонок сниться до того, що категоричність і непоступливість режиму помітно ускладнить його відносини з другою половиною.

Побачений жайворонок повідомляє про сигнали, що подаються вашим підсвідомістю: чарівності ранкових занять любов’ю ви самі позбавили себе дуже даремно. Адже ранок вважається оптимальним часом невипадково, оскільки за ніч організм відновлюється, і бажання дає про себе знати з нової силою.

Сон до запрошення на обід або отримання добрих звісток.

Благополуччя; приємна звістка.


Залишити відгук