Сонник Жнива — до чого сниться ?

Бачити уві сні жнива і женців на пшеничних полях, в’яжуть снопи, бачити веселих женців, чути їхні вигуки: «Свято врожаю!» — це дуже сприятливий сон, не може бути нічого краще! Він обіцяє добробут всім, а особливо фермерам; багату клієнтуру комерсантам, благополуччя і успішне плавання — морякам і прибуткові угоди — торговцям. Якщо закохані бачать такий сон, це знак виконання їх бажань, це сон, що передвіщає ранній шлюб, щасливе оточення і численне щасливе потомство у власному затишному будинку.

Жнива вказує на полегшення труднощів і швидкий доля. Хто побачить у сні, як збирають урожай у тій місцевості, де ведуться військові дії, то це ознака холери або чуми. Якщо це відбувається на одному з ринків, то вигода і користь для людей примножаться і вони всі від торгових угод будуть мати великі прибутки. А якщо жнива буде відбуватися в одному з зборищ добрих людей, і вони самі будуть тими, хто збирає урожай, то це вказує на благодіяння і винагороди, які отримає кожен, хто збирав жнива.

Якщо вам сниться, як тривають жнива, тобто жнива, то цей сон незмінно є символом добробуту і прибутку. Серп на даний момент можна зустріти лише зрідка в приватних господарствах. Йому на зміну прийшли механізми, сільгосптехніка. Але якщо уві сні ви побачили серп, то це знак, що ваш будинок відтепер буде повною чашею.

Бачити уві сні жнива або працювати в полі самому віщує благополучне життя і хорошу звістку. Такий сон також означає, що ваша праця принесе відчутні матеріальні результати. Бачити у сні, що зібрано багатий урожай, — до прибутку і безбідного життя. Дивіться тлумачення: Поле, Зерно, Колосся.

Спостерігати в сні жнива (збирання врожаю) — це передвісник процвітання і задоволення. Якщо багатий урожай — це хороший знак для селян і політиків. Убогий урожай не обіцяє удачу тому, хто бачить цей сон.

Жати, косити (траву) – Ви наносите удари, заподіювати біль близьким. Ви щось задумали, що боляче ранить інших. Можливо хтось ранить вас, можливо, в буквальному сенсі.

Якщо вам приснилася жнива зернових, спека, колосся, комбайни — це значить вас очікує повне та безперечне визнання ваших заслуг і авторитету.

Бачити в сні, як прибирають урожай, означає процвітання і успіх в любовних справах. Однак якщо врожай бідний, сон обіцяє самотність і печаль.

Жнива – Добробут у господарстві.


Залишити відгук