Сонник Спека — до чого сниться ?

Якщо у сні вам було жарко, значить, вже найближчим часом зміниться погода. Також це сновидіння можна розцінювати як заклик перевірити здоров’я і попередження про те, що ви можете захворіти. Снилося, що вам було жарко у морозний день, — це до того, що ви палко і пристрасно закохалася в людину набагато старше або, навпаки, молодше себе. У сні ви мерзли, коли всім було жарко, — сон до розбіжностей з друзями та колегами.

Приснилася виснажлива спека — значить, реалізація ваших задумів зіткнеться з невдачею; заваді може стати зрада друзів. В цілому сни про спеку не дуже сприятливі. Якщо ж вам просто було дуже тепло, то сновидіння має те ж значення, але більш пом’якшене; передбачені події будуть не дуже значними і не призведуть до серйозних наслідків.

Відчувається у сні спека говорить про те, що у Вас виникне бажання позбутися від усіх можливих комплексів або обмежень, пов’язаних з інтимною сферою, і цілком віддатися у владу власних відчуттів і несподіваних фантазій. Бути може, в цьому Вам допоможе новий партнер, зустріч з яким обіцяє бути несподіваною, але приємною.

Хто відчув взимку уві сні спеку, то це вказує на користь і вигоду, засоби до існування і дорогі одягу, а якщо спека присниться влітку, то це вказує на протилежний зміст.

Страждати від спеки у сні означає марність ваших зусиль з-за недоброзичливості ваших друзів. Іноді такий сон пророкує несподіване подія, яка може обернутися вигодою.

Сон про спеці є неблагополучним. Якщо сниться сильна спека на природі, варто очікувати сильного похолодання. Якщо людина знемагає від спеки в будинку, потрібно готуватися до головного болю.

Приснилася спека — до вашого успіху; починається хороший період життя. Побачити, як спека змінилася прохолодою або морозом, — сон, що передвіщає наступ не надто вдалих часів.

Спека у сні – погана ознака. Сильна спека обіцяє людині невдачі в здійсненні задуманого. Варто чекати зрада друзів.

Сон про спеку передвіщає неприємності, виною яких буде кохана людина.

Сімейне щастя; гаряча любов; на вулиці — «гарячка» справ, суєта, клопоти.


Залишити відгук