Сонник Жар — до чого сниться ?

Якщо приснилося, що вами охопив жар, це говорить про вашу тривогу по пустячным приводів. В цей час краще життя проходить повз вас, залишаючись непоміченим. Ви повинні взяти себе в руки і постаратися знайти гарне і гідне себе заняття. Лихоманкою захворів хтось із сім’ї — наяву когось із близьких наздожене невелике нездужання.

У ряді випадків сон про лихоманці може свідчити про хворобливому стані сновидіння. Битися в лихоманці — це означає, що якийсь фізичний недуг буде причиною ваших страждань, невпевненість у здатності впоратися зі своїми справами приведе вас на грань відчаю. В лихоманці уві сні перебували інші — ваше зверхню байдужість до вчинків людей буде для них образливим.

Якщо уві сні Ви відчуваєте жар, це означає, що Вас приверне турбота і ласка, пропонована Вам добрим знайомим, і саме це допоможе Вам знайти бажане заспокоєння. Крім того, такий сон може означати, що Вас з’їдає якесь почуття, бажання, втілити яке життя Ви не наважуєтеся, так як боїтеся, що не всі зрозуміють Вас правильно. Проявіть більше сміливості.

Сон, у якому вас лихоманить, означає, що ви хвилюєтеся по незначному приводу і ревнуєте свого коханого навіть тоді, коли для цього немає ніякого приводу. Вам слід знайти заняття, яке відверне вас від тривожних думок. Сон про те, що охоплений жаром хтось із ваших близьких, передвіщає хворобу близької людини.

Виразно відчувати в тілі жар — такий сон означає, що ви дуже комунікабельна людина і в стані без проблем встановити контакт з будь-яким. Ви купаєтеся в променях обожнювання оточуючих, не кажучи вже про те, що вам ніколи не доводилося страждати від людської холодності, від очевидної ненависті і нелюбові. Заслуга в цьому, в першу чергу, належить саме вам. Жар випромінював якийсь предмет, властивості якого ніяк не дозволяють цього робити, — це сон до якихось непередбачених обставин вже в найближчим часом.

Жар сам по собі не може бути побаченим у сні, однак людина може його відчувати. Якщо уві сні ви були охоплені жаром, незважаючи на відсутність поблизу джерела тепла, це говорить про те, що вам доведеться пережити яскраві любовні почуття, які, як ви думали раніше, вам притаманні.

Хворіти лихоманкою і відчувати жар — сон говорить про те, що вашу життєву ситуацію, так само як і стан справ, не можна назвати стабільною. Ваші справи можуть спочатку піти в гору, а потім удача поступиться місце бідності та поневірянь.

у сні у вас була лихоманка — наяву будете терпіти ганьбу від людей, що виражаються в проявах їх марнославства, суєтних домагання, навіть образи.

Побачили в сні, що у вас жар — багато турбуєтеся про дрібниці. Візьміть себе в руки і знайдіть заняття, гідне вас.

Жар — сильна пристрасть, необдумані вчинки; скандал. Рідше — початок простудного захворювання.

Ваші любовні почуття згасають.


Залишити відгук