Сонник Жалюзі — до чого сниться ?

Якщо ви побачили в сні, що вішали на вікна жалюзі, це говорить про вашу зайвої скритності і прагненні будь-якою ціною захистити своє життя, свій вигаданий маленький світ від зовнішнього світу. Ви не в захваті, коли люди цікавляться вашими справами, вашим життям. Пора б вже зрозуміти, що відповідати докладно на питання «Як життя?» або «Як справи?» від вас абсолютно не потрібне, адже це прості формули ввічливості, які передбачають не поширений, а односкладну відповідь.

Дивитися крізь жалюзі — це говорить про те, що ви маєте невірна думка про багато чого в цьому житті, оскільки неправильно судіть про причини подій і явищ, що заважає вам адекватно сприймати світ навколо себе. Бачили, як вішав жалюзі інша людина, — значить, будете мимовільним свідком чужого секрету. Піднімали жалюзі — ви ставитеся до світу з відкритою душею і вважаєте його чудовим, і навіть невдачі не в змозі позбавити вас оптимізму. Більше того, вам легко вдається втішити та інших у складній ситуації.

Опускати уві сні жалюзі — цей сон говорить про якомусь вашому страху, який ви ховаєте від навколишніх, прагнучи приховати від дорогих людей свою тривогу. Вам чомусь здається, що оточуючі не забаряться скористатися сформованим у вас положенням. Ви навіть не розраховуєте на те, що вам може хтось допомогти і підтримати.

Сон про запорошених жалюзі повідомляє, що ви виразно втратили інтерес до життя. Що б не сталося — сварка з близькою людиною, неприємності тощо, згадайте банальне, але істинне висловлювання «Життя прекрасне!» і тільки на хвилинку уявіть, що ви втратили її. Спробуйте змінити обстановку. Зламані жалюзі означають наступ періоду перепочинку і часу, який ви можете приділити собі.

Якщо зі сну жалюзі були щільно закритими, це говорить про наявність у вас якийсь таємниці. Між тим, шила в мішку не сховаєш, і скоро все відкриється. Відкривати уві сні жалюзі — до знайомств або ймовірного виявлення у вже знайомих людях невідомих вам до цього часу якостей. Жінці цей сон може передвіщати прагнення до розваг.

Поломавшиеся уві сні жалюзі — це застереження про те, що про вас будуть пліткувати і пліткувати. Вдалося їх полагодити — ці чутки швидко зійдуть нанівець, не заподіявши вам особливих незручностей. Якщо ремонт неможливий, то вас чекає незаслужена наклеп, наслідком якої стануть моральні страждання. Вішати жалюзі у себе вдома — сон з таким сюжетом означає справедливість власних побоювань з приводу невпевненості в своїх силах, а також безпеки. Власні сили і сили своїх супротивників вам ще доведеться оцінити.

У сні вішали жалюзі — сон повідомляє про вашу надмірну замкнутість в інтимних відносинах. Відразу після сексуального контакту ви прагнете і в буквальному, і в переносному сенсі закритися від партнера. В іншому ви так само потайливі, тому важко розраховувати на прояви будь-яких ваших почуттів по відношенню до партнера. З-за цього ви славиться байдужої особливою, адже це не відповідає дійсності.

Знімати жалюзі уві сні — сон говорить про вашому гарячому бажанні позбутися від скутості, яка охоплює вас, коли справа доходить до плотських утіх. Ви відразу втрачаєте свою природну привабливість і «зажимаетесь». Постарайтеся привести себе до думки про те, що ваша скутість ніяк не допомагає поліпшити ваші інтимні відносини і зміцнити любов; ставитеся до всього простіше.

Вішати уві сні жалюзі — означає, що ви замкнуті і намагаєтеся не виявляти своїх почуттів. Якщо ви знімаєте жалюзі — це говорить про те, що ви намагаєтеся перебороти себе і свою скутість. Ви намагаєтеся вести себе невимушено, але це не виходить.

Бачити уві сні щільно закриті жалюзі — наяву Вам є, що приховувати. Відкривати жалюзі — означає, що Вас чекають нові знайомства, можливо, у знайомих людях Ви відкриєте до цього часу невідомі Вам якості.

Жалюзі бачити у сні — попередження про обман. Підглядати через них означає, що вам слід остерігатися зради. Дивіться тлумачення: Штори, Драпірування.

Наснилися в закритому стані — значить, не хочете помічати змін навколо. Були відкриті — чекайте новин, а також активно шукайте їх самі.


Залишити відгук