Сонник Скарга — до чого сниться ?

Якщо у сні ви вислуховували скарги якогось людини, найближчим часом хтось попросить вас допомогти. Але по-справжньому цінну допомогу ви зможете і не чинити із-за того, що у вас для цього не буде ні можливостей, ні часу. Однак на хороший рада звернувся до вас може розраховувати.

Писати у сні скаргу — подібний сон говорить, що ви чимось сильно незадоволені, і це ваше невдоволення поширюється і на близьких. Причиною цього можуть бути різні точки зору або недооцінка ними ваших достоїнств і заслуг, конфлікти на цьому ґрунті. Загалом, ви вкрай незадоволені близькими і раді були б поскаржитися, але не знаєте кому.

Якщо ви бачите в сні, що скаржитеся на життя або плачете через втрату родичів, це означає, що ви випробуєте розчарування, але після познайомитеся з людиною, відносини з яким будуть гармонійними і щирими. Писати у сні скаргу — ваші взаємини з партнером в даний момент вас абсолютно не влаштовують. Необхідно відверто поговорити про це. Отримувати уві сні скаргу на себе — труднощі і проблеми у справах, пов’язані з вашим здоров’ям або спілкуванням з оточуючими, призведуть до того, що ваш партнер може трохи розчаруватися у вас.

Побачити в сні, що Ви гірко стенаете від втрати друзів або власності — передвіщає багато страждань і важку боротьбу з тим, що було для Вас джерелом радості і благополуччя. Плач за втраченими родичам — означає хворобу або розчарування, які потім приведуть Вас до гармонії у взаєминах з компаньйонами; це в результаті відкриє перед Вами блискучі перспективи на майбутнє.

У сні подавати письмову скаргу — такий сон закликає знизити рівень своєї вимогливості; скаржитися кому-то на словах — це до радості; вислухати чиюсь скаргу — це означає, вашої допомоги хтось буде потребувати.

Скаржитися в сні кому-небудь передбачає отримання хорошого известия. Сон, у якому ви побачили, що хтось скаржиться вам, означає: чекайте поганих звісток і неприємних клопотів.

Якщо скаржаться на вас — це означає, що ви передчуваєте загрозу, однак це порожні страхи. Якщо скаржник ви — слід подумати про відпочинок: ви перевтомилися.


Залишити відгук