Сонник Жало — до чого сниться ?

Приснилося, що у вас вп’ялося жало, — це говорить про те, що періодично люди з вашого кола спілкування дозволяють собі безпідставно чіплятися до вас і нападати. Ви думаєте, що вони мають рацію, і, відчуваючи свою провину, ще намагаєтеся виправдатися, а це тільки погіршує становище.

«Жалити» когось у сні гострим словом — такий сон означає, що ви намагаєтеся нейтралізувати своїх опонентів, але робите це так, що ваше протистояння — це дрібні «комарині укуси»: відчутної шкоди ви нікому не наносите, тільки дрібно пакостите. А це викликає у ваших ворогів швидше насмішку, ніж страх.

Витягувати з тіла бджолине жало — це віщує вам страждання, які заподіють люди, перш користувалися вашим повним довірою. Правильніше буде сказати, що воно спровокувало їх на обман, тому тепер вам тільки й залишається, що пожинати плоди власної необачності.

Витягувати жало в іншої людини — це означає, що, може статися, що до вас скоро звернуться за допомогою. Навіть вважаючи себе нездатним надати цю підтримку, не варто з ходу відмовляти і тим самим позбавити людину останньої надії.

Бачити уві сні жало – символ бажання, яке задовольнити заважають комплекси чи якісь життєві ускладнення. Насправді Вам хочеться повністю віддатися випробовуваним почуттям, але Ви не дозволяєте собі розслабитися. Витягувати уві сні жало з тіла – Ваше спротив, нерозуміння не тільки образить Вашого сексуального партнера, але і призведе до серйозних розбіжностей у подальшому. Можлива причина — незручність або недосвідченість вашого партнера або особливості вашої фізіології.

Якщо приснилося, що вас, встромивши своє жало, кусає якесь комаха, це означає, що вам треба готуватися до приходу у ваше життя зла і бід. Для молодої жінки бути вкушеним комах — такий сон означає, що через надмірну довірливість до чоловіків її долею будуть глибоке каяття і печаль.

Бачити уві сні жалящего вас комахи, не віщує нічого доброго. Можливо вас чекають небажані зустрічі і неприємні розмови. Не виключено, що за вашою спиною недоброзичливці будують підступи. Будьте уважні. Вам слід бути більш обачнішими і обережніше найближчим часом.

Якщо вам приснилося, що вас вжалила бджола — це швидше за все може означати те, що у вашому оточенні є людина, у якого збереглися старі образи і їх винуватцем можливо є ви. І він шукає підходящий момент, щоб нагадати вам про них.

Сон в якому, вас жалить якесь комаха, зовсім не так страшний, як ви напевно подумали. Вам варто звернути увагу на своє здоров’я, можливо потрібні легкі оздоровчі процедури, які неодмінно підуть вам на користь.

Ужаленным бути уві сні або бачити комах, мають жало, — погана прикмета, яка передбачає сумі, каяття або ж зло і нещастя, які обрушаться на вас. Дивіться тлумачення: Укус, Вколотися.

Укуси комах у сні передвіщають зло й нещастя. Якщо такий сон сниться дівчині, наяву її будуть мучити печаль і каяття через чоловічий самовпевненості.

Дівчину, яку уві сні вжалило комаха, буде мучити печаль з-за того, що її коханий погано обійдеться з нею.

Бджолине жало впивається в ногу — буде радість, пов’язана з матеріальною вигодою, придбанням.


Залишити відгук