Сонник Жалити — до чого сниться ?

Якщо вас вжалила оса уві сні, то готуйтеся до того, що недруги будуть пліткувати про близьких. Вони можуть вас очорнити або підставити. Любовні стосунки також знаходяться на грані розвалу. Зустріч з суперницею або зрада чоловіка. Вбити осу уві сні – здолати супротивників. В майбутньому сновидця чекає успіх і шанс отримати прибуток. Ще це пророкує втрату і відкриття важливої таємниці. Ймовірно, як каже сонник, то дізнаєтеся, що вас зачепить і з-за цього посваритеся з одним або втратите фінансові кошти. Якщо оса вкусила уві сні, а потім ви її вбили, то це означає, що в реальності є суперник. Швидше за все, зможете побороти його. Але ця боротьба матиме величезний вплив. Укушені цим комахам близькі або незнайомі люди, як повідомляє сонник, уособлюють крах надій недругів. Вони не зможуть занапастити справи в бізнесі або зірвати важливий контракт.

Сон, у якому Вас вжалило якесь комаха, передрікає зло і нещастя. Якщо дівчині присниться, що її вжалили — значить, наяву її будуть мучити печаль і каяття через чоловічий самовпевненості. Якщо привидівся укус оси уві сні, то це застерігає про ймовірних суперників у любовних відносинах і недоброзичливців, які заздрять і ненавидять вас. Дружба з другом дитинства може різко припинитися.

Укус змії або комахи слід розглядати як символ статевого акту. Якщо чоловіка кусає змія чи комаха, то він має тягу до гомосексуальних контактів. Якщо жінку кусає змія чи комаха, то можливо у вас був чи назріває небажаний для вас сексуальний контакт. Якщо ж вас кусає безліч комах, то у вас виникли неприємності з ким-то з родичів.

Бачити уві сні жалящего вас комахи, не віщує нічого доброго. Можливо вас чекають небажані зустрічі і неприємні розмови. Не виключено, що за вашою спиною недоброзичливці будують підступи. Будьте уважні. Вам слід бути більш обачнішими і обережніше найближчим часом.

Якщо вас уві сні вжалила отруйна змія — ви, не бажаючи того, станете причиною великого скандалу, можливо, з вашої вини або з вини когось із ваших близьких відбудеться політичний переворот.

Бджолине жало впивається в ногу — буде радість, пов’язана з матеріальною вигодою, придбанням.


Залишити відгук