Сонник Жадібність — до чого сниться ?

Приснилося, що ви скупилися, — це натяк на те, що і наяву подібні почуття можуть бути не таким уже рідкісним гостем у вашій душі. Боячись за якихось причин залишитися обділеною, ви віддаєте перевагу ні з ким і нічим не ділитися. Не чекаєте ви такої поведінки і від оточуючих, а тому не ображаєтеся, коли вони відносяться до вас, як ви до них.

Хтось у вашому сні продемонстрував жадібність щодо вас — значить, і наяву ви відчуваєте дефіцит чогось, і досить сильний. Вас це гнітить, і ви жадаєте знайти джерело, який би дозволив заповнити вакуум, що утворився. Може бути, вам у цьому допоможе близька людина.

Жадібність уві сні — це символ егоїзму. Такий сон зазвичай вказує на ваші помилки, які можуть мати далекосяжні наслідки. Поскупитися у сні означає, що в житті оточуючі будуть засуджувати вас за зневагу до інших людей. Якщо вам присниться, що ви бачите, як інші жадібні, то вас чекають ускладнення у відносинах з друзями, родичами або партнерами. Сон, в якому вам вдалося обдурити жадібного людини навколо пальця, передвіщає вам успіх у справі, яке здавалося безнадійним. Це, взагалі, сон про несподіваної радості.

Якщо у сні ви виявляли жадібність, це можна розцінювати як підказку починати відкладати гроші «на чорний день» вже зараз, оскільки вже скоро вам доведеться вирішувати неабиякі фінансові проблеми. Дорікали в жадібності когось- значить, опинитеся в неприємній ситуації, для успішного подолання якій вам доведеться звернутися до близьким або друзям. Вчили дитину не скупитися — незабаром на вас обрушиться купу справ, впоратися з якими вам буде дуже важко.

Скупитися – інші хочуть щось отримати від Вас неправедним шляхом.


Залишити відгук