Сонник Позіхати — до чого сниться ?

Якщо у сні ви позіхали, значить, понесете втрати — можливо, через зловживання довірою. Робили це кілька разів поспіль — які збитки чи шкоду будуть досить серйозними. Швидше за все, вас обдурять. Якщо вам зробили зауваження з цього приводу, то наяву ваші близькі зроблять спроби перешкодити зловмисникам, але у них нічого не вийде. Побачити, як позіхали інші, — сон означає, що ви скористаєтеся промахами конкурентів або суперників і, завдавши їм нищівного удару, позбудетеся від них назавжди.

Якщо Ви бачите в сні, що позіхає з нудьги в чиїйсь присутності — це віщує отримання втішних звісток від далеких друзів. Для юної особи бачити у сні, що її друг позіхає при ній, означає, що незабаром настане довгоочікуване пропозицію руки і серця. Якщо ж вона уві сні демонстративно позіхає і сумує поряд з ним, то це означає, що скоро вона залишиться одна, в марних пошуках нового об’єкта своєї нагальної пристрасті.

Позіхнути у сні означає, що ви упустите вигоду. Позіхати від нудьги у сні — до известиям. Жінці позіхати, коли вона знаходиться поруч зі своїм коханим у сні, — передвісник швидкої розлуки з ним і неутоленного бажання. Сон, у якому ви побачили, що ваш коханий позіхає, означає, що скоро ви залишите його з носом і знайдете собі іншу пасію. Іноді такий сон може означати, що ви можете набриднути йому.

Якщо дівчині сниться, що її коханий при ній позіхає, що це означає, що вона отримає несподівану пропозицію вийти заміж. Проте сон, в якому вона сама позіхає поруч із закоханим у неї людиною, віщує самотність внаслідок її надмірного розбірливості та прискіпливості у виборі супутника життя. Можливо, вона очікує зустріти ідеального людини, що існує тільки в її мріях.

Позіхання — це рефлекторне прояв підвищеної втоми нашого організму. Позіхання говорить про втому або нудьги. У переносному значенні «прогавити» означає пропустити, не помітити чогось і в результаті недоотримати або втратити щось важливе. Якщо уві сні ви бачите, що позіхає, то це також означає, що ви щось втрачаєте, втрачаєте якісь можливості, терпіть збитки.

Упустити свій шанс (ідіома: «прогавити»).

До збитків.


Залишити відгук