Сонник Зерно — до чого сниться ?

Сни про зернах — передвісник щастя, достатку, надій тих, що збуваються, якщо тільки вам не сниться, що врожай загинув, зерна промокли або не дозріли і т. п. Але бачити одне або кілька зерен (не багато) — знак прикростей, переживань, роздумів. Житнє Зерно тримати в руках у сні — до смутку і сліз. Гірчичне насіння бачити або мати — до засмученням. Збір врожаю бачити в сні означає, що ваші зусилля не пропадуть дарма, і ваша праця принесе вам прибуток, відповідну кількості зібраного врожаю. Якщо ж ви побачили картину збирання врожаю мигцем або неясно, то прибуток буде невеликий і справа не виправдовує себе повною мірою. За іншою версією такий сон пророкує швидке одержання гарних звісток від близьких родичів.

молотити Зерно у сні — знак успіху у великій справі. Якщо вам присниться, що ви замість зерна молотити порожню солому, то ваша справа не вигорить, але зате ви можете потрапити на якусь халепу. Колос уві сні — символ щастя і багатства. Багато колосків бачити стиглих і повних — до великої вигоди і багатства. Іноді такий сон пророкує, що вам вдасться зірвати непоганий куш. Зривати, тримати їх в руках, збирати — до великого прибутку, яку ви цілком заслужили своєю працею. Якщо не зможете зібрати скільки потрібно, то ваші надії не виправдаються в повній мірі.

Мішки з зерном бачити — до заможного життя. Продавати зерно в сні — знак втрат, а купувати — до прибутку й успіху в бізнесі. Молотити хліб у сні або бачити, як це робиться, — знак швидкого великого успіху в справах і великого прибутку. Розкидати зерна у сні — знак того, що ви можете свій стан пустити за вітром. Іноді такий сон пророкує розбрат або сварки.

У сні свіжа пшениця вказує на добро, а суха — навпаки. І хто побачить, що їсть свіжу пшеницю той отримає благо і добро від своєї віри і релігії, також придбає гарний майно. Зерно, як кажуть інші, ознака багатого врожаю або успішного виконання планів. Якщо людина сіє у сні пшеницю і вона сходить, то це віщує добро. Купівля пшениці у сні — до втрати грошей або до збільшення числа членів сім’ї. Якщо уві сні посіяний ячмінь, а сходить пшениця, то це до явного або прихованого зла, а навпаки — до явного або прихованого добра. Людина, отмеряющий зерно, — справедливий правитель, якщо чоловік чесний.

Зерно — це символ багатства. Занурювати руки в зерно — такий сон означає, що ви багаті, і це ваша заслуга, адже ви багато працювали і сьогодні гідно пожинаєте плоди праць. Вивантажували зерно — сон говорить про те, що ви нежадібних людина і намагаєтеся завжди поділитися частинкою свого багатства з людьми, дбаючи лише про одне: щоб гроші пішли на благі справи. Якщо уві сні ви зерно перебирали, це свідчить про те, що зараз вас турбує, як би найкраще розмістити свій капітал, щоб все нажите праведними трудами не пропало.

Якщо приснилися повні зерен пшеничні колоски, це означає, що багато ваші справи будуть успішними; чекають різноманітні розваги. Прибирали пшеницю інші — попереду, вже скоро, радісні переживання за рідних і друзів. В цілому ж побачити в сні зерна — один з дуже сприятливих снів. Найчастіше він посланий самою долею, особливо дівчатам, щоб вони повірили, що обов’язково зустрінуть гідного їх судженого і будуть щасливі.

Побачити багато зерна — надзвичайно добра ознака: сон повідомляє, що ви станете багатим, вельми поважним і шанованим людиною, і все це завдяки працьовитості та наполегливості. Селянам сновидіння обіцяє добрий урожай і благополучний рік в цілому. Людям закоханим сон про зерно повідомляє, що їм вдасться підкорити серця своїх коханих, і справа закінчиться створенням великого сімейства, якому уготовані щасливі дні.

Сипати зерно — сон до незначних матеріальних втрат. Збирати в жменю — до застуди, кашлю, нежиті тощо. Бачити велику кількість — до пошани; малий — до випивки. Зерно клює птах — це до злиднів і бідності. Проросле — натяк на те, що варто було б робити запаси речей і продуктів, т. к. настають важкі часи.

Пшеничне, житнє або вівсяне зерно сниться до веселого проведення часу і вдалому завершенню справ. Такі сни часто сняться молодим, невпевненим у собі дівчатам для того, щоб вони не впадали у відчай і дивилися на майбутнє сімейне життя з оптимізмом.

Тримати зерно в горстях — вказує на добробут і кар’єру. Зерно розкидано — до нещастя. Отримувати, купувати зерно — до великого щастя. Рисове зерно звалене купою — до щастя.

Зерно обіцяє приємні переживання за кохану людину. Дівчатам такий сон передвіщає щастя та гідний шлюб. Наснилося зерно – один з найщасливіших знаків.

До удачі в справах, рясного урожаю, успіхів у господарстві.


Залишити відгук