Сонник Суниця — до чого сниться ?

Суниця уві сні — символ радості, любові і щастя. Такий сон часто передбачає отримання подарунків від коханої людини. Є її (якщо солодка) — знак взаємної любові. Якщо кисла, то вас чекають розчарування. Багато суниці у сні — знак закоханості. Якщо її занадто багато, то скоро вас чекає розчарування або припинення якоїсь справи або якихось відносин. Пригощати суницею у сні означає, що вас чекає приємна зустріч чи бесіду. Незріла — до поганим вістям. І навпаки. Збирати її — до змін у житті. Зривати її в сухій траві — передвісник любовного засмучення. Такий сон пророкує, що ваші прагнення знайти спокій і щастя не виправдаються. Продавати її у сні означає розчарування і втрати. Дивіться тлумачення: Ягоди.

Сунична поляна віщує успіх у всіх справах і отримання добрих новин. Збирали ягоди — такий сон говорить про те, що ви дуже працьовита людина, але варто чомусь у вас не заладиться, як ви вже збираєтеся опустити руки. Не поспішайте, адже фортуна повернулася до вас спиною лише тимчасово. Є суницю — це до знайомства. Ця людина не просто виявиться цікавим, він змінить ваш погляд на світ і на багато явищ у ньому. Варили варення — значить, скоро і без особливої праці реалізуєте свої задуми: допоможуть везіння, сприятливі обставини і чиясь допомога, про яку ви й не просили.

Побачити суницю у сні — знак того, що незабаром ви чудово розважитесь зі своїм коханим. Також такий сон обіцяє вам виконання бажань. Якщо уві сні ви їли суницю, вас чекає взаємна любов. Сон, у якому ви торгуєте суницею, обіцяє вам прекрасний урожай та добробут. Будьте спокійні, у вас все вийде, навіть сподобатися людині, яка зовсім недавно заморочив вам голову.

Якщо приснилася суниця, це означає, що вас чекають радість, успіх і досягнення бажаної мети. Є її уві сні — це означає, що любов буде взаємною. Торгувати у сні суницею — до багатого врожаю та щастя.

Суниця сниться до радісних подій і успіху в справах. Якщо жінці наснилося, що вона зриває суницю і їсть її, значить, в її житті відбудеться фатальна зустріч, яка розбудить справжню взаємну любов.

Є суницю — до доброї новини; велика кількість — закохаєтесь у кого-то; збирати — незначна зміна; роздавати — про вас залишаться гарні спогади.

Суниця сниться до непередбаченої радості або скорішому одужанню. Їли її — це до отримання довго очікуваної вами прибутку.

Суницю у сні бачити, що давати — це сон-застереження: можливо захворювання крові. Є — до закоханості, захоплення.

До подарунків; є — до хвороби; є у великих кількостях — до закоханості. Збирати ягоди — до змін.

Подарунки, любовні зустрічі.


Залишити відгук