Сонник Землетрус — до чого сниться ?

Сновидіння, в яких людина бачить землетрус, пророкують, що в його житті відбудуться зміни, він отримає несподівану звістку або захворіє. Якщо у сновидіннях ви стали свідком катаклізму, то сон попереджає, що ваша допомога близькій людині припала як не можна до речі. Якщо у сні ви відчули коливання землі, то в реальності ваші фінанси перебувають під загрозою, і вам потрібно терміново переглянути видаткові статті. Якщо снилося, як ви выручаете під час землетрусу людини, то для порятунку товариша вам доведеться звалити частину його проблем на свої плечі.

Якщо сниться не саме землетрус, а истрескавшаяся гола земля і завали будівель, то наяву вам потрібно очікувати звістку здалеку. Якщо у снах за землетрусом ви спостерігаєте з укриття, розташованого на безпечній відстані, то звістка прийде далеко не завтра. Якщо під час землетрусу ви мечетесь і шукаєте безпечне місце, то сон свідчить, що в реальності ви неспокійні, так як не можете привести в порядок свої справи, але відсуваєте їх рішення на потім. Якщо вам вдалося знайти можливість врятуватися від землетрусу, то сон передвіщає, що ви зумієте взяти ініціативу в свої руки і втрясете свої справи.

Якщо в сні ви спостерігаєте за людьми, які намагаються піти від навислої небезпеки, то в дійсності вашим близьким терміново потрібна допомога. Якщо сниться, що землетрус зруйнував будівлі, стер з лиця землі цілі міста, але ваш будинок залишився цілим і неушкодженим, вказує, що вороги не зможуть розбити ваш сімейний корабель.

В ніч на вівторок землетрус сниться до виникнення конфліктних ситуацій на роботі. Катаклізми в снах на четвер свідчать про майбутній сімейний скандал. Такий же сон на суботу попереджає про які загрожують неприємності, кінці яких криються в далекому минулому. Вони будуть настільки серйозними, що можуть негативно позначитися на зростанні вашої кар’єри. У ніч на понеділок землетрус сниться до того, що вам нагадає про себе жінка з вашого минулого.

Землетрус — це страх. І хто побачить, що земля почала трястися, то це нещастя, що спіткає цю землю або вона піддасться нападу сарани, або холоду, або засуху, або сильного страху. І якщо це вагітна жінка побачить, то вона народить дитину. А інший раз, землетрус вказує на людські хвилювання, заворушення.

Землетрус у сні означає, що в світі відбудеться чи відбувається якась велика подія. Якщо побачити уві сні, ніби тремтять гори, то аліми стануть поганими. Якщо побачити неначе трясеться власне тіло, то в цьому сні немає нічого хорошого. Якщо побачити, що трясеться власний будинок, то в цьому будинку здійснять перелюб. Якщо присниться, що двір кого-небудь частково зруйнований, то той, кому належить цей сон, помре.

Побачене уві сні землетрус символізує йде з-під ніг землю, невпевненість в собі, закомплексованість. Можливо, вам зробили нескромну пропозицію напередодні, але ви, істинно бажаючи відповісти взаємністю, все ж, відмовили. Такий сон говорить про ваше бажання вступити в інтимні відносини зі старим знайомим. Ви відчуваєте невпевненість, так як боїтеся, що зізнавшись, будете відкинуті. Землетрус сниться після психологічної травми, отриманої при невдалому сексуальному контакті. Розслабтеся, прийміть як належне все, що посилає вам доля в якості випробувань.

Позначення стану тривоги, неспокійного очікування наближенням катастрофи. За чином землетрусу — можуть ховатися почуття ворожості агресії, провини, ненависті, ситуація страху, покарання за скоєне, почуття загальної ненависті по відношенню до людства. В той же час цей образ може позначати бажання отримати сексуальне задоволення і страх у зв’язку з цим. Обставини, за яких стався землетрус, і характер веління людини і інших людей в такій ситуації несуть в собі більше значення для інтерпретації, ніж сам по собі цей символ.

Землетрус — Якщо вам приснилося землетрус — то вас чекає важка хвороба. Якщо уві сні ви постраждали від сильного землетрусу — то ви скоро отримаєте новину. Якщо уві сні від землетрусу ніхто не постраждав — то скоро ви будете свідком захоплюючих подій. Якщо уві сні ви врятували кого-небудь під час землетрусу — то ви зробите все від вас залежне, щоб зуміти допомогти рідним вирішити складну проблему. Якщо ви побачили в сні, як під час землетрусу, під вашими ногами розходиться земля — то вам потрібно потурбуватися про стан вашого здоров’я.

Такий сон пророкує вам небезпеку. Іноді такий сон означає, що вам доведеться емігрувати з країни внаслідок війни, народних хвилювань, смути, божевілля, голоду. Відчувати тремтіння в землі — знак народних заворушень у країні, які будуть викликані невдоволенням діями уряду. Великі руйнування, що сталися внаслідок землетрусу в сні означають розорення, нещастя і втрати. Особливо якщо ваш будинок був зруйнований. Місто, зруйноване землетрусом у сні, означає велике лихо для країни, війну, голод, злидні.

Якщо у сні Ви піддалися землетрусу, швидше за все, це означає, що Вас не влаштовують склалися стосунки з Вашим партнером. Ви мрієте про зміни. Можливо, Вас мучить якесь незадоволене бажання, потреби. Це стан незадоволеності зрештою неодмінно призведе до вибуху, сварки, скандалу, після якого Ваш сексуальний партнер або перегляне своє ставлення до Вас, або Ви розлучитеся.

Земля асоціюється з чимось твердим, тим, з чого можна ходити і на чому спокійно стояти, відчуваючи впевненість, звідси і вираз «відчувати грунт під ногами». Землетрус ж викликає почуття страху і невпевненості. Тому сон, у якому ви стаєте свідком землетрусу, означає, що ваші справи знаходяться в скрутному становищі. Ви відчуваєте невпевненість чи готуєтеся зробити дуже ризикований вчинок.

Землетрус – до стихійного лиха, злиднів, нестачі продовольства, небажаної вагітності. Не впадайте у відчай, якщо ви побачили в сні землетрус. Можливо, сон став лише ілюстрацією вашого психологічного стану, викликаного недосипом, переутомленностью або надлишком проблем в реальному житті.

Сон про землетрус не можна вважати сприятливим. У бізнесі настають надзвичайно серйозні втрати; в особистому житті — чвари, розлучення. На зміну любові прийдуть сердечні муки, якщо ви не підготуєте свій дух до випробувань і не зберете всю свою волю в кулак. Можливі масштабні національні економічні лиха, війни.

Приснилося землетрус — ви його побачили або просто відчували — значить, зазнаєте невдачі в підприємництві; війни і міжнаціональні сутички стануть джерелом безлічі людських лих.

В недалекому майбутньому чекають природні катаклізми. Стали уві сні жертвою землетрусу — наяву від цих катастроф постраждаєте особисто.

Великі життєві зміни; психічний криза; небезпека, тяжке становище.

Поїдете жити в чужу далеку країну.

До руйнацій, втрат.


Залишити відгук