Сонник Зебра — до чого сниться ?

Приснився зебра відображає натуру вашого партнера, якій властива надзвичайна мінливість і непостійність. Якщо йому щось подобалося вчора, то не факт, що це не перестане його влаштовувати сьогодні і не розгніватиме завтра. Тому ваше життя нагадує перебування на пороховій бочці, яка може вибухнути в будь-який момент.

Можливо, за всю історію ваших стосунків партнер так і не спромігся жодного разу подбати про вас або поцікавитися вашою точкою зору на ваш союз, його правила, проблеми і перспективи. У вас тільки в ліжку гармонійні стосунки, оскільки, будучи в цій сфері відверто слабким, він соромиться диктувати свої умови. Але, самі розумієте, життя продовжується і за межами ліжка.

Часто сновидіння, в яких фігурують зебри, відображають виникає у людини відчуття непостійності, яке має місце наяву. Він може сприймати себе як дві або навіть більше чітко виражені особистості, які змагаються за право превалювати у поведінці, характері та інших життєвих ролях. Особливо актуально це для людей, що ведуть боротьбу, або тих, чиї заняття і справи дещо не відповідають етичним нормам, а також тих, хто по відношенню до інших невірний.

Зебра — такий сон говорить про непостійність вашого партнера. Його не турбують ваші почуття, йому все одно, чи влаштовують вас нинішні відносини. З ним ви живете в постійній тривозі: що ще спаде йому на думку? Сталість панує тільки в ліжку, проте подібний союз завжди закінчується крахом, адже не можна жити самими сексуальними відносинами.

Зебра — це не що інше, як ваше життя, де є чорні і білі смуги. І тільки від вас залежить, з якою швидкістю вони будуть змінювати один одного. Стрибає зебра свідчить про вашому активному способі життя, до якого ви долучаєте і оточуючих.

Свідчення Вашої схильності до різних занять, захоплення якими скоро пройде. Бачити дику зебру в її рідній стихії – Ви будете ганятися за фантастичними химерами, але при цьому Ваша ненаситна жага щастя буде задоволена.

Побачити зебру у сні — знак мінливої долі, незвичайної події і надзвичайних пригод. Дивіться тлумачення: Тварини, Звірі.

Побачена вами зебра застерігає вас від можливої небезпеки на дорозі.

Біжучий зебра — це сон-застереження проти фальшивої дружби.

Вирушите в екзотичну подорож.

В дорозі загрожує якась небезпека.

Дивна переміна, сюрприз долі.


Залишити відгук