Сонник Будинок — до чого сниться ?

Дивитися на високу будівлю знизу вгору означає великі амбіції. Такий сон передвіщає виконання бажання. Підніматися сходами до прекрасного високому будівлі — знак щасливих змін у вашому житті. Красиве високе будівля бачити в сні з доглянутою галявиною перед ним — до виконання заповітного бажання. Такий сон пророкує вам мирне життя в достатку, приємні подорожі в далекі країни і повагу оточуючих. Нові будівлі в сні бачити — до нових починань. Спостерігати за будівництвом будівлі або брати в ньому участь — знак того, що скоро ви займетеся новою справою.

Бути господарем прекрасного будівлі у сні — знак того, що ви станете володарем своєї долі і досягнете високого положення в суспільстві. Занедбаний будинок у сні бачити — знак того, що скоро у вас з’являться проблеми в бізнесі. Якщо уві сні ви заново облаштуєте стару будівлю, то вас чекає великий успіх і багатство. Недобудований будинок в сні бачити — знак того, що ви не зможете довести справу до кінця. Маленька тісна будівлю у сні бачити означає, що вам слід бути скромнішим. Дивіться тлумачення: Будинок, Приміщення.

Мальовничі території, з зеленими газонами і чудовими будівлями на них, говорять про те, що вас чекає життя в повному достатку, в оточенні люблячих людей і повна цікавих подій і подорожей. Нещодавно зведені будинки приємної зовнішності, але без видатних особливостей, символізують щасливе подружнє життя. Недоглянуті, непривабливі, старі будівлі – до маси проблем, схоже помилок в любові і погіршення самопочуття. Образ неймовірно високої будівлі обіцяє вам переоцінку цінностей і новий погляд на те, що в житті добре, а що погано. Заблукати і шукати якийсь певний будинок, значить, вам не вистачає смаку життя і пригод. А якщо вам довелося загубитися всередині будівлі, це означає, що вам потрібно частіше прислухатися до свого внутрішнього голосу.

Наснилися величезні, вражаючої краси будівлі, оточені зеленню газонів, — це означає, що ваше життя буде довгою і дуже забезпеченої; вас чекають подорожі в далекі краї, де ви можете зробити якісь відкриття. Не дуже великі і недавно побудовані будинки обіцяють стабільне домашнє щастя, вигідні, прибуткові нові підприємства. Будинки старі, обшарпані, брудні сняться до погіршення здоров’я і стану справ, сварок з коханими. Спостерігати за процесом зведення будинку — такий сон передвіщає відкриття нового напряму у вашій діяльності. Побачити себе господарем власником чудового будинку — до прихильності фортуни.

Наснилося будова — це знак досягнення багатства, процвітання в комерції; можливо переселення. Приснилося велике, дуже висока будівля — будете працьовиті; входити в нього — до сприятливим умовам життя; падаюче — належить долати перешкоди. Побачити зруйновану будівлю — це означає, що в суспільстві про вас будуть дотримуватися невтішного думки; снилося велике споруджуваний будинок — значить, у вас далеко простягаються плани; побачити дуже маленьке — це заклик до скромності.

Це символ стану сильного емоційно-чуттєвого збудження, близького до афекту, яке пригнічує самореалізацію суб’єкта. Будинок є місцем, де з давнину відбувалося фіксування суб’єкта на стан переживається індивідуального регресу, аж до вбивства або самогубства. У більш легких і більш поширених випадках образ вказує на зовнішнє емоційно-чуттєве оточення.

Будівлю уособлює не тільки житло, але і ділову сферу, бізнес, сексуальність, самосвідомість людини. Тлумачачи такі сни, слід брати до уваги, хто ще знаходиться в будівлі і що з ним відбувається. Так, зруйнована будівля може передбачати хворобу, втрату когось з родини або друзів. Будівля у вашому сні було повно людей — значить, ви будете забезпечені, ваше підприємство буде дуже успішним і результативним.

Нова будівля – ви зайняли в житті вдалу позицію; якщо ви перебуваєте в процесі створення сім’ї, це хороший знак. Якщо ви зводите будинок, значить, насправді в цих краях вам судилося відшукати вашу другу половинку. Але, так само, дуже важливо з чого ви будуєте будинок: якщо це крихкий і невдалий для будівництва матеріал – до нещастя, а якщо міцний, як наприклад цегла, навпаки, до успіху.

Красиве висока будівля з газонами і галявинами віщує життя, повну романтичних подорожей і любовних пригод. Якщо вам сняться невисокі будинки, це означає, що вас чекають тепло і домашній затишок. Однак старі і брудні будинки обіцяють сварку з улюбленими людьми.

загалом виходячи з виду, задум чи якийсь умовний план діяльності, сенс тривалого періоду життя сновидця. Зруйноване період невдач у справах або відносинах; намічене захід провалиться. Хмарочос грандіозні плани; тривалий успіх.

Величезні, чудові будівлі з зеленими газонами перед ними віщують довге, безбідне життя, подорожі в далекі країни. Невеликі і нові будинки означають міцне сімейне щастя, вдалий початок будь-яких справ.

Будівля є чоловічим символом — розглядається як образу жіночої зрілості або любовному зв’язку.

До змін, причому чим вище уві сні було будівля, тим успішніше будуть просуватися справи.


Залишити відгук