Сонник Заєць — до чого сниться ?

Заєць — дуже символічна тварина. У багатьох древніх культах заєць зв’язувався з Місяцем, завдяки чому символізував плодючість, бажання, виведення потомства, спритність, швидкість і магічну силу відродження. Стародавні розрізняли в плямах на Місяці скачуть зайців або кроликів. В античних міфах заєць був супутником богинь Місяця і полювання, в тому числі грецької богині Афродіти (Венери), Ероса (Купідона) і Гермеса (Меркурія) — в якості бистроногій посланця. А ось характеристика боягузтва була приписана зайцю у часи середньовіччя: лицар, удирающий від боязкого зайця, був її образом. Поведінка божевільного Березневого Зайця Льюїса Керролла пояснюється буйною поведінкою зайцев під час весняного гону.

Кролик або заєць символізує також хаотичні стрімкі рухи — метання від одного предмета до іншого. Іноді заєць уособлює безневинний обман. У слов’янському фольклорі він є персонажем багатьох казок і приказок: наприклад, «погнатися за двома зайцями» або «боягузливий як заєць». До речі, в природі заєць дуже сміливий, і тому є чимало свідчень. Зайцями також називають тих, хто намагається проїхати в транспорті без оплати. Так що, як бачите, заєць — дуже давній і багатозначний символ. Може бути, саме тому сни за участю зайця так само різноманітні і по сюжетним лініям, і по трактуванні. Так, якщо ви бачите тікає від вас зайця, то це знак, що наближаються проблем, які будуть сильно виснажувати і вимагати ваших щоденних зусиль для їх вирішення.

Якщо ж вам сниться, що ви тримаєте зайця на руках, то цей сон вказує на ваше могутність, шляхетність, вміння приймати правильні рішення, а також можливість отримання прибутку. Якщо у вашому сні заєць з якихось причин гине, то це вказівка на те, що вам слід бути менш метушливим, і тоді навіть найважчі справи ви легко подужаєте. Багато зайців у сні — багато людей, багато дрібних, але важливих справ, і ви серед усього цього знаходитесь на роздоріжжі: за що братися в першу чергу. Якщо ж вам сниться, що ви приручаете зайця, це знак того, що вам належить романтичне знайомство, яке врешті-решт призведе до приємним інтимним і при цьому цілком регулярним зустрічам.

Якщо в сні вас наздоганяє заєць, то сон вказує на покровителя, який допомагає вам інкогніто. Якщо снився заєць, тікаючи від вас, значить, вам потрібно заховати свою нестриманість і почекати слушної нагоди. Сон у перші дні тижня попереджає про те, що ви відсуваєте на завтра свою роботу і хапаєтеся за виконання чужої. Схаменіться: ваші жертви не потрібні нікому, і ніхто не стане хвалити вас.

Також заєць сниться до того, що в розмові з начальством ви будете почувати себе невпевнено. Така поведінка буде помічено і знизить планку вашої професійної придатності в його очах. Той же сон на п’ятницю не буде мати кардинальних наслідків, так як ви зможете схопити удачу за хвіст і знайдете можливість повернути втрачене.

Якщо приснився заєць, моментально перетворився у вашого знайомого, то сон свідчить, що ви володієте конфіденційною інформацією, яка змушує вашого знайомого бути завжди напоготові. Сон попереджає, що використовувати людську слабкість вам не потрібно: від цього ви не виграєте нічого.

Якщо вам приснився заєць, який від вас тікав, це обіцяє втрату чогось, що має для вас велике значення, причому втрата ця трапиться якимось таємничим чином. Спіймали зайця — отримаєте перемогу в змаганні. Якщо зайці уві сні були вашими улюбленими тваринами, наяву у вас будуть хороші, але не відрізняються інтелігентністю товариші.

Мертвий заєць, який з’явився у вашому сновидінні, означає, що хтось із друзів захворіє або помре. За зайцями гналися собаки — сон до неприємностей і лайки ваших близьких; тільки ви в змозі відновити колишні теплі стосунки. Застрелити зайця — такий сон означає, що для відновлення своїх порушених кимось прав ви задіюєте жорсткі заходи. Кусається заєць до хвороби.

Заєць символізує боязкість, нерішучість, сумніви. Побачений чоловікові заєць передбачає купівлю нерухомості. Якщо уві сні до вагітної прийшов заєць народитися хлопчик, зайчик – дівчинка. Заєць тікає несподіваний і дальній переїзд близького друга. Можливі невдачі в справах, фінансові проблеми, втрати. Багато зайців – в результаті виникають невдач людина перебуває в постійному страху і напрузі. Можливо вас оточують лицеміри, що будують вам підступи. Залежно від кольору вухатого звіра значення сну змінюється. Білий заєць – удача, сірий – сум.

Заєць, як і будь-які дрібні істоти, звірі, є символом дітей. Якщо ви пестите зайця, то, можливо, ви занадто багато уваги приділяєте опіці своїх дітей. Якщо ж у вас дітей немає, то це говорить про ваше бажання завести дитину. Якщо приснився заєць, це означає, що ви знаходитеся у владі страхів з приводу своїх стосунків з коханою людиною. Вони досить безпідставні, а причиною їх виникнення частково став ваш ревнивий характер. Пам’ятайте, що будь-які стосунки можуть бути зруйновані недовірою і ревнощами.

Приснився заєць — чекайте добрих звісток, що стосуються ваших друзів. Вбивати зайця — це сновидіння свідчить про те, що ви дуже намагаєтеся позбутися від своєї трусоватости. Бачити тікає — це говорить про те, що найближчим часом наміри здійснити не вийде. Навіть при дуже ретельному їх продумуванні і плануванні ймовірність, що у вас все вийде, незначна.

Якщо у вашому сні зайця переслідували собаки, це означає ворогів. Проте вам вдасться втекти від вихідної від них небезпеки. Побачили кількох зайців — у вас будуть щирі, віддані друзі. Заєць біг прямо на вас — це до довгоочікуваного візиту дорогого друга. Для молодих людей це передвістя раннього і дуже вдалого вступу в шлюб.

Жінці заєць снитися до весілля або вагітності. Швидке весілля віщує і сон в якому ви годуєте зайця. Мертвий заєць – невдала рибалка, якщо його вбили ви – обман і втрати. Бігаючий заєць — розлука з другом, пожежа. Зловити зайця – збиток.

Якщо вам приснилося, що від вас тікає заєць, отже, ви втратите коханої людини із-за вашої власної необачності. Якщо вам сниться, що заєць – ваш улюблений звір, ви укладаєте шлюб з хорошим, але не занадто розумною людиною.

Живий заєць передвіщає, що ви поринете в світ ласок і ніжності. Для народжених у рік Зайця сон означає велику удачу, надзвичайні можливості. Образ мертвої тварини має протилежне значення.

Сон до небезпеки; полювати на зайця — до неспокою; є приготоване м’ясо — до хвороби; побачити біжить — застереження: удача вас тимчасово залишила.

Бачити зайців — це заклик поспішати до щастя; стріляти в них — сон до незначного інциденту в дорозі; є м’ясо — до розставання з друзями.

Приснилася заяча весілля — це до чиєїсь невдячності. Бились зайці сняться до грошових ускладнень, судової тяганини.

Заєць — боягузливий людина, або дружина, від якої ні користі. Взяти зайця руками – швидка весілля.

Стадо зайців — не отримаєш очікуваної посади, не будеш призначений на місце.

Переляк; небезпека перебільшена.


Залишити відгук