Сонник Заздрість — до чого сниться ?

Якщо ви заздрили кому-небудь у сні, то це означає, що наяву вам це відчуття добре знайоме. Чудово розуміючи, що це погано, ви не можете нічого з цим зробити. Варто комусь стати причиною цього почуття наяву, як відразу відвідує відповідне сновидіння, яке тягне за собою головні болі і похмурий настрій.

Якщо приснилося, що ви заздрили тваринам, це свідчить про те, що людська сутність є тягарем. Якби у вас була така можливість, ви із задоволенням стали б веселою яка пурхає пташкою або кішкою, яка гуляє сама по собі. Ймовірна причина такого бажання — це те, що ви терпите суцільні невдачі в усьому, за що беретеся. Найімовірніше, так відбувається тому, що спочатку ви хапаєтеся за не підходящі саме для вас справи. Займіться тим, що вам по-справжньому цікаво і що ви вмієте робити добре.

Якщо уві сні заздрили вам, це говорить про те, що ви везунчик, і все вам вдається без особливих клопотів і зусиль. Але будьте обережні: легкість не дається просто так, коли-небудь пора везіння завершиться, і тоді ви будете змушені «повкалывать» по-справжньому.

Цікаво, що заздрість можуть уві сні відчувати навіть ті люди, які в реальному житті не заздрісні. Також у сні можна зрозуміти, що хтось відчуває заздрість по відношенню до вас. У будь-якому випадку це почуття — руйнівний, негативний, воно послужило причиною багатьох воєн в історії людства. Однак у снах заздрість є знайомий, який трактується як би від зворотного. Так, якщо в сні ви самі заздрите комусь, то це вказівка на те, що ви зумієте своєю люб’язністю і доброзичливістю завоювати прихильність нових друзів. Якщо ж у сні хтось заздрить вам, то такий сон передвіщає непорозуміння з друзями, які беруть занадто близько до серця ваші проблеми.

Якщо в сні щось викликало Вашу заздрість, будьте готові до того, що дуже скоро Вам доведеться пережити кілька неприємних хвилин (або днів), коли Ви дізнаєтеся, що Ваш кращий друг спробує відбити Вашого улюбленого людини, швидше за все, у нього це вийде. Про зраду близьких людей Ви дізнаєтеся з надійного джерела або самі будете свідком їх інтимної зустрічі.

Заздрити іншим у сні означає, що ваше бажання не здійсниться і вас переповнюватиме досада. Для бізнесу такий сон пророкує збитки в торгівлі. Якщо вам заздрять уві сні, то скоро у вас виникнуть непорозуміння з друзями або знайомими, які будуть набридати вам своїми порадами. Іноді сон пророкує поліпшення матеріального становища.

Приснилася ваша заздрість до інших людей — сон такого роду повідомляє, що ви досягнете симпатії своїх нових товаришів завдяки тому, що ввічливі і доброзичливі. Якщо хтось заздрив вам, наяву можливе виникнення непорозумінь з друзями, які приймають ваші проблеми надто близько до серця.

Сон, у якому ви заздрите іншим, передвіщає, що ви зумієте своєю люб’язністю і доброзичливістю завоювати прихильність нових друзів. Якщо заздрять вам – в майбутньому можливі непорозуміння з друзями, які беруть занадто близько до серця ваші проблеми.

Ви відчували заздрість у сні — наяву вас люблять і бажають з вами спілкування багато; вашому можливого суперника доведеться зійти з дистанції. Цей сон має протилежний зміст, тому не засмучуйтеся, побачивши його, а вранці сміливо беріться за свої звичайні справи.

Це аморальність заздрісника, та благочестя того, кому заздрять. Заздрість також означає бідність для заздрісника, а інший раз вказує на злість, зарозумілість, чари, також на примноження спадку від Аллаха для того, кому заздрять.

Відчували самі заздрість — сон пророкує, що не без зусиль ви досягнете мети; стали об’єктом чужої — будете благополучними.

Хтось думає про сплячому; звершення.


Залишити відгук