Сонник Зарплата — до чого сниться ?

Якщо уві сні ви одержали зарплату, то якийсь новий проект буде несподівано вдалий, хоча ви на такий успіх і не розраховували. Виплачувати зарплату — сон про це означає, що вас чекає невдоволення. Приснилося, що вам урізали зарплату, — сон попереджає, що наяву вас можуть вживатися недружні дії. Навпаки, збільшення зарплати, особливо якщо ви про нього попросили самі, сниться до надзвичайної прибутку в будь-якій справі, не тільки пов’язаний з роботою.

Виплачується вам в іноземній валюті зарплата сниться до того, що в реальному житті вас можуть нахабно провести, ви розчаруєтеся в людях, роботі чи в житті. Якщо сниться, як ви випадково втратили зароблених грошей, то сон пророкує, що на службі ви проявите себе з найкращої сторони, чим заслужили виражене грошима заохочення начальства або підвищення кваліфікації.

Видавати уві сні платня — це до шкоди; одержувати його до прибутку. Бачити, як його видавали комусь іншому, — таке сновидіння свідчить про те, що ваші заслуги залишаться неоціненими.

Якщо вам сниться, що ви отримали зарплату, це означає, що вам буде супроводжувати удача в любові і сердечних справах. Однак виплачувати зарплату передвіщає сварки з коханим (коханою).

Успіх у бізнесі прийде до того, хто в снах бачить як отримує зарплату. Зарплату знизили — ваші недруги хочуть вам насолити і це матиме погані наслідки для вашого гаманця.

Якщо в сні побачили зарплату, то удача прибуде звідки не чекали, при чому пощастить не тільки вам, але і вашим соратникам. Якщо зарплату уві сні знизили, то чекайте фінансового зростання.

Зарплата підказує неодмінний успіх розпочатих вами справах. Якщо її сума менше, ніж зазвичай — заздрісники вже будують свої злі наміри, щоб позбавити вас грошей.


Залишити відгук