Сонник Запонки — до чого сняться ?

Якщо жінці наснився запонки — це є сном про її коханця. Якщо чоловік побачив уві сні запонки на сорочці — це знак, який вказує на те, як йдуть справи, якими він займається в даний момент. Які будуть запонки в сновидінні і що з ними трапиться, то і чекає на вас наяву. Якщо ви ніколи не носили запонки і вони вам приснилися — то це передбачає, що вас чекає зміна положення в суспільстві. Як правило, в кращу сторону. Якщо вам приснилися запонки — це знак того, що у вас вийде досягти значних успіхів. Дивіться тлумачення: Сорочка, Костюм, Фрак.

Приснилася купівля або отримання запонок — це ознака того, що хтось хоче звузити рамки вашої волі. Якщо це був подарунок, то будуть зазіхати на вашу особисту свободу в сімейних відносинах. Дарували самі або віддавали — значить, обмеженням чиєїсь свободи займетеся ви самі; і не дивно, що ви зіткнетеся з негативної, навіть агресивною, реакцією. Бачити запонки — такий сон говорить про ваших стражданнях з-за обмежень, свою свободу ви будете відстоювати в боротьбі.

Защібати в сні запонки — означає, що в реальності вас чекає нагорода за відмінну роботу. Бачити запонки на когось- ваші честолюбні помисли будуть втілені в життя на ниві бізнесу та підприємництва. Золоті запонки з дорогоцінними каменями — провіщають великі досягнення в галузі мистецтва.

Якщо вам приснилися запонки, це говорить про те, що ви головним своїм заняттям зробите задоволення власної гордині. Побачити запонки з діамантами, і один з каменів — по центру — був більше за інших — це віщує вам насолоду від розкоші, приємні години, проведені в дружній компанії.

Запонки — знак того, що Вам слід зайнятися іншою справою, яка вимагає акуратності й уваги. Для жінки запонки уві сні означають міцну та стабільну сімейне життя.

Запонка — символ стабільності і спокою. Якщо запонка уві сні ламається — в житті чекайте неприємностей, засмучень і несправедливості.

Запонки — обмеження власних можливостей. Дарувати запонки — ознака того, що в житті Ви намагаєтеся когось принизити чи образити.

Бачити запонки — до успіху. Чим дорожче запонки, тим більше Ви отримаєте слави, нагород, похвал.

Запонки — гордовитість, зарозумілість, зарозумілість.


Залишити відгук