Сонник Латка — до чого сниться ?

Якщо вам приснилися заплатки на своєму одязі, це говорить про те, що найближчим часом вам доведеться продемонструвати відсутність помилкової гордості, коли ви будете звільнятися від якихось зобов’язань. Побачили одяг з латками на інших — скоро вас наздожене нужда і бідність. Для молодої жінки виявити на новенькому плаття латку означає, що в пору життя, яку вона буде вважати самою щасливою, їй доведеться пережити неприємності. Її спроба якимось чином прикрити латку віщує, що вона зробить все можливе, щоб приховати якусь своє неприємне якість натури від коханої людини. Пришивати латку — після такого сну молода жінка візьме на себе неприємні для неї обов’язки. Для жінки побачити в сні, як вона пришиває латки на домашні речі, — це говорить про міцних і ніжних відносинах в родині, на які нужда накладе свій відбиток.

Якщо дівчині сниться, що на новій сукні у неї латка, це означає, що щастя її буде затьмарене зрадою коханого. Якщо вона прикриває латку, це означає, що в реальному житті вона спробує приховати від коханої людини свої недоліки і неприємні риси характеру. Пришивати латку сниться до обов’язків, які на неї покладе кохана людина, однак вони не будуть приємними. Якщо жінка бачить сон, в якому вона ставить латки на домашній одяг, це віщує, що її сім’я буде міцною, а відносини теплими й довірчими, однак можливі проблеми із-за відсутності грошей.

Латка на одязі прикриває вада або якийсь дефект. Якщо уві сні ви нашиваете латки на свій одяг, то цей сон означає ваші спроби приховати щось непривабливе. Якщо ви просто бачите латки на новому одязі, то це знак того, що у вашому житті на тлі благоденства станеться якесь прикре, неприємна подія. Якщо ви бачите інших людей, які ходять в залатаній одязі, це віщує вам збитки і період безгрошів’я.

У сні ви ставили латку — значить, на вашому рахунку буде вчинок, наслідки якого будуть непоправні. Ще одним наслідком стане гірке каяття. До когось із близьких ви поставитеся несправедливо, заподіявши йому біль своїм недовірою. Цю образу він вам не пробачить.

Латки сняться до марності ваших праць; нашивали їх — це говорить про те, що з-за дрібниць доводиться чимало мороки.

Латки – бідність; загроза репутації, плітки.

Латки сняться до пліток щодо вас.


Залишити відгук