Сонник Замок будівля — до чого сниться ?

Замок — є символом жіночих статевих органів. Якщо ви живете один в замку — це символізує вашу інфантильність. Вас влаштовує життя з батьками (матір’ю), і ви не хочете вступати у серйозні стосунки, які можуть призвести до браку.

Якщо чоловікові сниться зруйнований замок — він символізує його невдоволення своєю сексуальною партнеркою; він всіляко прагне ухилитися від сексуальних контактів з нею. Якщо жінці сниться зруйнований замок — у неї занадто багато сексуальних контактів з партнерами, до яких вона не відноситься серйозно; це може також говорити про можливі захворювання статевих органів.

Якщо жінка прагне потрапити в замок, але щось заважає цьому — вона не впевнена у своїй сексуальній привабливості. Якщо чоловік прагне потрапити в замок, але щось заважає цьому — він побоюється виявитися неспроможним при сексуальному контакті.

Якщо Вам сниться, що Ви перебуваєте в замку: Ви будете розташовувати достатніми засобами, щоб зробити життя такий, якою вона Вам подобається. У Вас є можливість стати відомим мандрівником і радіти спілкуванню з людьми різних націй. Бачити уві сні старий, зарослий плющем замок: означає, що, ймовірно, Вас відвідає романтичний настрій, але будьте обережні: все може закінчиться небажаним шлюбом. Ваші комерційні справи можуть змінитися на гірше. Бачити у сні, що Ви залишаєте замок: попередження про те, що Вас пограбують або позбавлять власності, а також, можливо, Ви втратите коханої людини.

Якщо вам сниться, що ви живете в замку, це означає, що ви будете багато подорожувати і, можливо, зустрінете в своїх мандрах людини, союз з яким буде довгим і міцним. Старі, старі замки зазвичай сняться людям романтичним. Однак жінці в такому випадку важко укласти щасливий шлюб, так як її девіз — «З милим рай і в курені» і вона ризикує прожити життя в бідності через те, що відхилить пропозицію заможного, але нелюба. Якщо вам сниться, що ви залишаєте замок, наяву ви можете втратити коханого (кохану).

Замок у сні – обіцяє володіння величезним грошовим станом. Сон натякає, на Вашу тягу до подорожей і бажання торкнутися культури різних народів. Замок, занедбаний і зарослий попереджає — Ви занадто віддаєтеся романтичним відносинам, будьте обачні, вибираючи партнера, оскільки непродуманий вибір спричинить за собою комерційні проблеми. Якщо уві сні Ви залишаєте замок, в реальності, піддастеся пограбування.

Якщо порочному людині сниться замок, в житті його багатство зменшиться, і він буде принижений, а для доброчесної людини, доля готує підвищення сили та впливу, він зможе роздати борги. Увійшов у замок чекає швидка одруження. Замок – це символ добрих справ віруючих. Цей знак — провісник радісних подій. Людина, що входить в замок або знаходиться у нього уві сні, в житті побожна і релігійний.

Складна ситуація, чим древнє замок, тим більше занедбана, шукайте коріння у минулому. Ходити по залах і переходам виходять назовні кармічні зв’язки і проявляються старі відхилення. Можуть бути емоційні і психічні розлади. Розвалюється, валитися звільнення від негативних кармічних кліше. Прекрасний, сяючий відкритий шлях до звершень. Шукайте своє покликання.

Замки були створені для того, щоб захищати їх мешканців від нападу. До чого сниться сон: Сни, в яких ви перебуваєте в замку, означають, по-перше, що ви відчуваєте себе сильною, здатною захищатися особистістю, а по-друге, що ви відчуваєте загрозу з боку зовнішнього світу, особливо якщо ви «підняли міст», щоб сховатися від нападників.

Замок або палац — символ і уявлення про щастя, бажаний простір для душі (виходячи із зовнішнього і внутрішнього вигляду). Бачити красивий — щастя близько. Увійти — виконання бажань (по ситуації). Для жінки — набуття любові і сімейного щастя. Зловісний або зруйнований замок — небезпека; крах планів.

Приснився замок – значить, бажання здійсняться. Увійти в замок уві сні – знайти несподіване щастя. Якщо сниться що в замку Ви живете, значить, на яву будете багаті. Замок, охоплений вогнем — наслідки будуть добрими. Закриті ворота замку символізують перешкоди.

Бачити — виповнитися бажання; жити в замку — будеш багатим; палаючий — хороші наслідки; увійти всередину — несподіване щастя.


Залишити відгук