День Народження 24 Січня: Знак Зодіаку — Водолій

Водолії, народжені 24 січня, товариські, чарівні і спокійні до тих пір, поки ніхто не наступає їм на п’яти. Ви доброзичливі, привітні, володієте розуміє, человеколюбивой природою і вважаєте, що більшість розбіжностей можна вирішити шляхом дискусій і компромісів. Однак, незважаючи на приязність, у вас є і серйозна сторона. Ви багато працюєте, амбітні, винахідливі, наділені ділової проникливістю і логічним підходом до вирішення проблем.

Народжені 24 січня приділяють підвищену увагу своїй зовнішності. Вони відрізняються міцним статурою, стійкість нервової системи, уважним ставленням до стану шкіри, зачіску і фігурі. Участь у змаганнях, регулярні заняття в спортивному залі або басейні, йога, у-шу благотворно вплинуть на їх психіку і додадуть їм відкритості. Захоплення кулінарією, спільне приготування їжі з друзями і рідними особливо рекомендуються тим, хто не впевнений у собі. Що стосується дієти, слід уникати голодування і частого використання сумнівних засобів для схуднення.

Народжені 24 січня викликають у оточуючих ні з чим не порівнянне захоплення і відданість. Звичайно, це вигідно таким діяльним особистостям, які залучають інших кипучестью своєї натури. У той же час подібне ставлення породжує додаткові проблеми, тому що багато перекладається на їхні плечі, особливо в ситуаціях, коли необхідно розробити стратегічну лінію (в екстремальних випадках, коли справа доходить до ідолопоклонства, їх ноша, мабуть, навіть занадто важка). Не тільки для людей, які схиляються перед ними, але і для суспільства в цілому, народжені 24 січня відіграють роль ікони. Не дивно, що це викликає заздрість у тих, хто хотів би займати таке ж положення, як вони.

Знак Зодіаку 24 Січня — Водолій

Стихія Знака: Повітря. Ваш знак Зодіаку зарахований до знакам Повітря, які відрізняються наступними якостями: вільнолюбство, впевненість, передбачливість, лояльність, товариськість.

Планета Управитель: Уран. Її «дари» Водолію — новаторство. Вплив Урану ідеально для тележурналістів. Планета у вигнанні – Сонце. Несе відповідальність за нездатність розставити пріоритети, а також погане розуміння власних інтересів.

Задаючись питанням, 24 січня — який знак зодіаку, ми стикаємося з тим, що в цей день народжуються не самі звичайні і «стандартні» Водолії. Вони досить амбітні і посидючі, багато працюють, а не витають у світі ідей, частіше користуються логікою і розумом, а не уявою, з них виходять непогані бізнесмени з цієї діловою хваткою. При цьому народилися 24 січня доброзичливо ставляться до людей, які завжди готові вислухати і знайти компроміс. Вони комунікабельні і досить легко знаходять спільну мову з ким-то. Це допомагає їм у їх діловій кар’єрі.

Цілком природно, що народжені 24 січня іноді стають надто пихатими і хвалькуватими, так як вони часто виділяються серед інших. Відчувши себе на п’єдесталі ще в юності, вони рано дорослішають. Деякі з них свідомо вибирають холодні відносини, щоб захистити своє усамітнення. Інша причина відособлення полягає в тому, що вони вважають вторгнення у життя інших небажаних нав’язуванням своєї думки. Люди, народжені в цей день, нерідко сумніваються, чи такі вже вони великі, як про них кажуть, і якщо так, то навіщо ж потрібно щохвилини в цьому переконуватися. Однак наскільки часто вони відгукуються на бажання оточуючих і задовольняють їхні сподівання — настільки довго вони залишаються на гребені слави. Проблема, можливо, полягає лише в тому, що вони не отримують того, чого хочуть від життя.

Народжені 24 січня в деяких питаннях повинні проявляти сміливість і розсіювати всі існуючі помилкові уявлення про себе, залишаючись самими собою. І до цього, мабуть, веде один-єдиний вірний шлях — бути більш відкритими для того, щоб інші правильно розуміли їхні почуття і емоції. Така вимога скоротить дистанцію до нормальних відносин і допоможе у повсякденному житті розділяти і радість, і страждання з іншими, як з рівними. Для цього народженим 24 січня необхідно спуститися з небес на землю і зануритися в реальне життя. До тих пір поки вони цього не зроблять, їх будуть сприймати як людей не від світу цього, що хоча і їм лестить, але не представляє ніякої цінності для поліпшення характеру і подальшого зростання духовності.

Рано чи пізно приходить момент, коли народжені 24 січня починають усвідомлювати, що захоплення ними — всього лише маніпуляції і що вони попалися на гачок. У цьому випадку вони зроблять перший рішучий крок до зміни — відмовляться від громадської діяльності в ім’я особистого переродження. Коли вони досягнуть бажаного, то зможуть ще раз зійти на п’єдестал, але вже оновленими, духовно збагаченими, які вміють відстоювати свою точку зору, навіть якщо вона не співпадає з думкою оточуючих.

Чоловік Водолій — народився 24 Січня

Чоловіки, які відзначають день народження 24 січня — відрізняються наступними якостями: такий кавалер — соціальний, інтелектуальний, ідеалістичний. Водолії цього дня народження свідомо віддають перевагу відносини з людьми, як би на відстані, вони стримані і холодні, такого рівня, щоб вони могли захистити своє особисте життя.

Водолій у виборі партнера завжди повинен керуватися відчуттям щастя. Якщо його вибір зробить його щасливим, то для нього воно правильне. Як би йому здавалося, що створення шлюбного союзу позбавляє його волі, він повинен дотримуватися думки, що він став щасливим, створивши сім’ю.

Жінка Водолій — народилася 24 Січня

Жінки, які відзначають день народження 24 січня, не схожі на інших такими властивостями: така дама — зухвала, оригінальна, ліберальна. В реальному, повсякденному житті, ці особи не настільки усунені, і можуть розділяти радість, смуток і розчарування зі своїми близькими людьми і друзями.

Натура тих особистостей, кому пощастило народитися під цим сузір’ям 24 січня, сповнена життя і неугомонна, саме цим пояснюється те, що вони настільки привабливі в спілкуванні для оточуючих. Було б досить дивно, якщо Водолії не забули цим скористатися.

День Народження 24 Січня

Ними захоплюються, їм поклоняються. Люди, що з’явилися на світ 24 січня знак зодіаку Водолій, викликають непідробний захват у оточуючих і бажання їх наслідувати. Сузір’я Водолія допомагає цим персонам максимально проявити свій потенціал та індивідуальні якості. Що сильно допомагає в просуванні на роботі, визначення високого соціального статусу, а також у побудові особистого життя.

Народжені 24 січня знак зодіаку Водолій, володіють самостійністю і посидючістю. Вони можуть довго займатися, вивчати предмети, які їм імпонують, що в подальшому впливає не тільки на рівень розвитку, але й на отримання завидною професії. У цих осіб унікальний погляд на світ, вони кожним речей мають своє особливе ставлення. Їх оригінальне бачення допомагає повсякденним речам заграти новими фарбами. Люди, які святкують день народження 24 січня, дуже виховані й інтелігентні, завжди і в будь-якому суспільстві можуть легко підтримати бесіду. Більше того, вони поважають думку співрозмовників та їх право на власну точку зору.

Легким вдачею і веселим характером володіють ті, хто з’явився на світ 24 січня знак зодіаку Водолій. Їх постійно тягнуть далекі землі, нові, незвідані до сіли враження. Їх вабить далека дорога, місця наповнені містикою або цікавими історіями. Вони хочуть прожити своє життя яскраво, барвисто, і головне – не нудно! Цих Водоліїв можна назвати романтичними авантюристами. Один з головних мінусів таких людей – це непостійність. Саме тому з них дуже рідко виходять зразкові сім’янини. Їм дуже важко знайти супутника життя, адже не багато здатні прийняти постійну спрагу змін і непосидючість.

Часом ця риса грає проти них самих, в тому плані, що навіть володіючи тисячами талантів і унікальних умінь, Водолії не зможуть домогтися кар’єрного росту або фінансової забезпеченості. Не допоможуть їм також і працьовитість і розумові здібності, якщо вони мають зовсім інші плани. Як правило, їх обтяжує задушливий і тісний офіс, наповнений нудним персоналом. Їх вабить природа, вони прагнуть пізнавати світ, вони мріють зробити відкриття, яке переверне усталені догми.

З’явилися світлі 24 січня знак зодіаку Водолій, астрологи називають «діти мистецтва», їм підвладні творчі професії. Вони не переслідують матеріальну вигоду, а хочуть створити шедевр, який визнають мільйони. Так як цим персонам протегує повітряна стихія, вони не відрізняються стабільністю, як і більшість творчих особистостей. В результаті, вони дуже рідко доводять до кінця розпочате. Хоча, справедливості заради, треба сказати, що не всіх мучать муки вибору і мінливість, є серед Водоліїв і грунтовні люди, які мають конкретні плани на життя.

Але тим мінливим особам, які перебувають у пошуку себе, потрібно зупинитися, задуматися про цілі свого життя. Намітити чіткі орієнтири, побудувати плани, встановити завдання, які обов’язково потрібно вирішити, інакше в майбутньому їх не чекає нічого хорошого. А енергії і запалу цим людям вистачить, щоб зробити дуже багато розумних і потрібних речей.

Любов і Сумісність

Часто страждають комплексом неповноцінності і тому повинні знайти в собі сили, щоб сміливо відкинути неправильні уявлення про себе і, навпаки, оцінити себе об’єктивно. Їм потрібно бути більш відкритими, щоб пустити оточуючих у свій світ і дозволити побачити, що вони насправді думають і відчувають. Необхідно позбутися внутрішніх страхів.

У жінок і чоловіків зодіакального знаку Водолія, які народилися 24 січня, чудово складуться відносини і вони зрозуміють одне одного з Близнюками, Терезами і Стрільцем. Середня сумісність, на рівні — все може бути, якщо тільки захотіти — з Козерогом, Левом, Овном і Рибами. В цих парах, Водолій здатний ужитися, особливо, якщо поступки будуть взаємними. Зовсім не зрозуміє Водолій — Раку, Тельця, самого Водолія, Діви та Скорпіона. Поєднати цих людей, домовитися їм між собою — майже неможливо з різних причин.

Робота і Кар’єра

Найчастіше ці легкі в спілкуванні люди дуже популярні і відомі, ними захоплюються, їх пестять і плекають. Відповідь на питання, знак зодіаку 24 січня – це Водолій, і народилися в цей день люди дуже популярні Водолії. Їхня енергійність і активність залучають до них інших людей. Однак виразне оточення часто перекладає свої проблеми на плечі цих людей, просить їх ради, просить допомогти зробити що-то за них, розібратися в чомусь. Особливо сильні народилися 24 січня в розробці стратегії. В ситуаціях, що вимагають миттєвого вірного прийняття рішень, на цих людей часто звалюють зовсім вже багато завдань.

Часто ці люди в підсумку стають популярні і відомі. На них багато орієнтуються, у них навіть можуть з’явитися фанати. Інші люди, як це водиться, звичайно, заздрять їм і стають їх недоброзичливцями. Частий порок, яким страждають народилися 24 січня — який знак зодіаку ми пам’ятаємо, Водолій, — це хвастощі і гординя. Слава і популярність іноді псує людей, і мало хто може витримати це випробування. Їм доводиться також ревно оберігати своє право на особисте життя, яка не повинна стати надбанням громадськості. Одна з найпопулярніших масок цих людей в такій ситуації – холодність і відстороненість, в тому числі і в особистих відносинах.

Здоров’я і Хвороби

Що стосується здоров’я, то народжені 24 січня зазвичай приділяють досить багато уваги. Найчастіше це доглянуті люди, які стежать за своїм самопочуттям, зовнішнім виглядом, постаттю і шкірою. У них міцна статура і стійка нервова система, вони рідко нервуються або відчувають стрес. Зі спортивних занять їм можна порадити плавання, підійдуть і змагальні види спорту, здоровий спортивний азарт піде тільки на користь цим людям. Також підійдуть всі види східних єдиноборств.

Самим невпевненим у собі людям, чий день народження припадає на 24 січня, ми рекомендуємо частіше спілкуватися з друзями і членами сім’ї, разом займатися прибиранням і приготуванням їжі. Сидіти на дієтах цим людям варто з обережністю, намагайтеся не захоплюватися голодуванням і вже точно не вживайте таблетки для схуднення.

Доля і Удача

Вібрації цього дня такі, що посилюють виражені властивості особистості. Доля цих людей буде залежати від обраного ними шляху. Це незалежні люди, вони завжди мають свою думку, але не зарозумілі і вміють вислухати чужу рада. Дотримуючись своїх інтересів, не ущемляють інтереси оточуючих людей, партнерів. Життя буде бурхливої, сповненої різноманітних подій, змін місця проживання, роду занять. Ці люди не люблять одноманітності, не здатні сидіти на місці, це мрійники, мандрівники, відкривачі нового, вони постійно в пошуках чогось оригінального, дивного. В родині будуть натягнуті відносини, так як їх неспокійне життя може викликати роздратування у домочадців. У матеріальному плані — злети і падіння, багато чого буде залежати від вміння утримати зароблене.

Поради Водоліям, Народженим 24 Січня

Головне завдання народилися 24 січня – незважаючи ні на що, залишатися собою. Щоб досягти цього, треба навчитися ділитися своїми думками і почуттями з оточуючими людьми, причому до оточуючих потрібно доносити їх вірно. Для цього доведеться подолати власну скутість і закритість. Ви зможете ділитися із людьми тим, що відчуваєте самі, а вони тоді стануть охочіше пускати вас у свій світ. Ви зможете радіти разом з ними. Спілкуйтеся з іншими як з рівними. Поменше витати в хмарах і озирніться, хто знаходиться поруч з вами на тлінній землі. Бути занадто не від світу цього – не дуже добре, так як це вибудовує між вами та оточенням певний бар’єр. Відстороненість від оточуючих точно не зробить ваше життя легше.

Будьте уважні до тих людей, що охоче марнують вам компліменти. Навчіться не танути від задоволення, а відрізняти правду від лестощів. Може бути, з допомогою лестощів вами просто маніпулюють і керують у власних інтересах? Подумайте як слід, чи підходить вам громадська робота, потрібна вам слава і популярність, не завадить вона вашому розвитку як особистості? Може бути, громадською роботою варто зайнятися вже в зрілості, коли в якійсь мірі ви пізнаєте світ і придбаєте якийсь досвід, в тому числі і в спілкуванні з людьми?


Залишити відгук