Сонник Замок дверний — до чого сниться ?

Закривати уві сні двері на замок — знак того, що вашим бажанням побути на самоті поки що не судилося здійснитися. Цілком зрозуміло, що вам хочеться наодинці поміркувати над своїм життям, але перш закінчите всі свої справи. Намагатися уві сні відкрити зламаний замок — свідчення того, що незабаром доля зведе вас з дуже замкнутим, самотньою людиною. Різними способами ви будете намагатися долучити її до суспільного життя, але всі ваші спроби познайомити його з новими людьми, влаштувати на роботу або відправити його на відпочинок в багатолюдне місце закінчаться невдачею.

Якщо вам приснився замок незвичайної форми, то вам доведеться дуже постаратися, щоб увійти в довіру до впливовій особі, яке, на вашу думку, в силах допомогти у веденні справ. Побачити в сні замок без свердловини — передвістя невдалого розвитку розпочатих вами справ. Якщо уві сні до замку, який вам треба відкрити, не підходить жоден ключ, то наяву всі ваші розмови з діловим партнером про продовження кредиту будуть марними. Ваше підприємство збанкрутує. Можливо, цей сон говорить про марні спроби помиритися зі старим другом. Впустити у сні замок — пророцтво того, що незабаром ви допустите непоправну помилку, якої негайно скористаються ваші недоброзичливці. Іноді такий сон пророкує втрату нерухомості або зміну місця проживання.

зі сну замки є уособленням перешкод, які раптово з’являться перед вами, коли ви будете домагатися успіху в якійсь справі. Побачити замкнені шкатулки і скриньки столу без ключів — недобрий сон, особливо для торговців і закоханих. Ваша мета, ваші надії так і залишаться не більш ніж приємними і приємними мечтаньями.

Змінюється зміст сновидіння, якщо уві сні ви, виявивши ключі до замків, розблокувати їх: вашою долею стануть процвітання, підйом до нових вершин, вам судилися нові майнові та інші придбання. Дівчатам чи юнакам сон говорить про те, що вони назавжди оволоділи серцем свого коханого або коханої, і тому треба його або її ніжно любити і плекати.

Сни про замки віщують перешкоди і здивування у справах. Закриті замки означають, що ваші справи підуть погано. Добре, якщо у сні вам вдасться відкрити замок. Це означає, що в житті ви успішно впораєтеся з перешкодами на своєму шляху. Якщо вам присниться, що замки у вашому будинку, на гаражі або в машині відкриті, хоча ви точно знаєте, що закривали їх, то чекайте несподіваних неприємностей. Такий сон пророкує вам небезпеку і закликає до пильності. Якщо ви виявите уві сні, що замок не працює або зламаний, чекайте неприємностей і образ. Іноді такий сон пророкує, що ризикована справа може обернутися вигодою. Дивіться тлумачення: Замикати, Ворота.

Замок сниться до замішання. Відкривати або закривати замок — такий сон означає, що незабаром вам доведеться з’ясувати, що хтось намагається зіпсувати вам життя. Для закоханих сон означає, що вони знайдуть спосіб перемогти суперника. Також сон пророкує вдалу поїздку. Нефункціонуючий замок, з’явився уві сні, попереджає, що у любові ви переживете глузування і приниження; ризиковану подорож не стане прибутковим. Застібати замок на ювелірних прикрасах своєї нареченої — цей сон передвіщає, що ви будете сумніватися в її вірності, однак майбутні події не залишать сліду від хвилювань. Також див. Замкова свердловина, Ключ, Клямка, Двері.

Замок уособлює нерішучість, замкнутість, перешкоди, бар’єри. Якщо уві сні ви закривали двері на замок, це говорить про те, що вас мучить душевна порожнеча, ви прагнете піти від вирішення проблем. Зламаний замок сниться до зради друзів. Приснився замок без свердловини — такий сон розповідає про вашої надмірної самовпевненості. Вона стане причиною того, що найближчим часом ви не зможете вирішити проблему. Замок незвичайної форми передвіщає, що ви будете свідком якихось цікавих подій. Приснився впав замок — значить, вам вдасться розкрити якусь таємницю або пророцтво.

Побачити в сні замок: до плутанини, здивування. Якщо замок відкривається легко: Вам стане відомо, що якийсь чоловік бажає Вам зла. Якщо Ви закохані: Ви знайдете спосіб впоратися з суперником. Також Ви зробите вигідну подорож. Якщо замок не відкривається: в сердечних справах Вас очікують невдачі, і ризиковані подорожі не принесуть Вам користі. Застібати замочок на ланцюжку або браслеті коханої: знак того, що Ви сумніваєтеся в її вірності, але прийдешні події розсіють Ваші сумніви.

Замок, запор, засув — це людина, якій можна довіряти. І якщо укладений побачить, що відкрив замок, то він позбудеться від висновки. Якщо це зробить засмучений чоловік, то його смуток зникне. Замки також вказують на безпечність. Всевишній Аллах каже: Що ж їм не поміркувати над Коранам? Іль на серцях У них затвори? (47:24) Інший раз побачений у сні запор або засув — провісник несподіваних перешкод і перешкод на вашому шляху.

Якщо уві сні ви побачили дверний або навісний замок, такий сон символізує тимчасове охолодження до сексуальної сфери вашого життя. Цілком імовірно, що це буде викликано несподівано спливли обставинами вашого інтимного життя, які ви ретельно приховували від оточуючих. Небезпека в цьому випадку буде виходити з того боку, звідки ви її не чекаєте. Ймовірно, цей сон передвіщає також вимушене самотність.

Замок-являє собою класичний стереотип (ильною, материнського, що спрощує, обмежуючого, що регламентує впливу. Символізує потужний негативний внутрішній контроль або супер-его, що перешкоджає вільному розвитку і самовираження.

Замок сниться до бар’єрів на вашому шляху, неприємностей. Замикати на нього уві сні що-то — такий сон говорить про недовіру до оточуючих людям.

Замок (механізм) – навісний – заборона; захист, безпека. Закривати – для жінки розрив любовному зв’язку.

У більшості випадків замок віщує втрату, крадіжку і т. д.


Залишити відгук