Сонник Замкова свердловина — до чого сниться ?

Підглядати крізь замкову щілину у сні – ви нанесете комусь великої шкоди викриттям чужих секретів. Ваші друзі копаються у вашому ж брудну білизну в пошуках ваших слабких місць, виною всьому заздрість, це у випадку, якщо ви спіймали у сні кого-то за підгляданням. Шукати і не змогти знайти шпарину в дверях означає, що ви нашкодите або вже серйозно зашкодили комусь зі своїх близьких людей.

Підглядати за іншими в замкову щілину – Ви нашкодите комусь викриттям чужих секретів. Піймати кого-то за підгляданням – Ваші уявні друзі будуть безсоромно копирсатися у Ваших справах, щоб взяти над Вами верх. Якщо не можете знайти її у сні – Ви ненавмисно нашкодите своєму другові. Також див. Замок дверний.

Підглядати в замкову щілину і в реальному житті є своєрідним синонімом надмірного інтересу до чиєїсь приватної життя. Якщо уві сні вам довелося розглядати що-то через замкову щілину, то це знак того, що вам не вистачає трохи інформації, щоб скласти остаточну думку про якусь людину, вірніше, вам не вистачає підтверджень власних здогадів і відчуттів. Якщо ви кого-то застали за цим заняттям уві сні, це означає, що ви разоблачите якогось свого недоброзичливця.

Сон, у якому ви бачите, що хтось підглядає крізь замкову щілину за вами або кимось ще, означає, що ваші друзі і родичі будуть докучати вам і лізти не в свою справу з запитаннями, порадами, критикою і так далі, ніж будуть викликати у вас ледь стримуване роздратування.

Цей образ означає, що у вас з’являться нові можливості і шляхи. Якщо хочете допомогти собі ж в завоюванні заслужених нагород, поверніться в сновидіння і уявіть, що у вас є ключ, відповідний в цю свердловину, але не відчиняйте двері.


Залишити відгук