Сонник Закон — до чого сниться ?

Якщо Ви порушуєте закон —це означає, що Ви на роздоріжжі, зважуєте всі за і проти; можливо, Ви зробите помилку. Якщо Ви уві сні захищали закон — в житті Вам не вистачає гострих відчуттів. Якщо Ви бачите себе в якості законотворця — для чоловіка це означає, що він не бажає брати на себе чужу відповідальність; для жінки цей сон — є передвістям сварки, з’ясування стосунків, відстоювання прав. Якщо Вам приснилося, що Ви служите в законодавчому установі — у реальному житті Ви не зможете стримати своїх почуттів і будете жорстоко ставитися до своїх домочадців. Крім того, в житті Ви не досягнете цього успіху.

Закон — Якщо вам приснилося, що ви чуєте закони — то це поганий знак, що віщує печаль і фінансові втрати із-за обставин, на які ви не в змозі вплинути. Сновидіння, в якому ви побачили, що ваша справа слухається в суді і суд визнає, що закон на вашому боці — означає, що слід чекати великих успіхів. Хворим таке сновидіння пророкує швидке одужання. Якщо ви побачили в сні, що ви обговорюєте закони — то чекайте виклику в суд. Самому встановлювати закони в сні — це знак того, що ваші близькі або партнери будуть незадоволені ваших безсердечним ставленням до них. Дивіться тлумачення: Адвокат, Суд.

Якщо вам сниться, що ви є співробітником законодавчого установи, вам слід бути більш стриманим у вираженні своїх емоцій. Цілком імовірно, що ви будете жорстокі по відношенню до людини, закоханий у вас. Одруженим такий сон обіцяє неприємності в сімейних відносинах через власну надмірну деспотичности.

Приснилося законодавче установа, членом якого ви були, — це означає, що, втративши рештки самовладання, ви виявите жорстокість у ставленні до членів своєї сім’ї. Але реального успіху у взаєминах з близькими ви таким чином не досягнете.

Побачити себе уві сні главою уряду, підписує важливий закон, — це означає для вас нові несподівані знайомства та друзів, які підтримають вас у важку хвилину. Читати указ в газеті — незабаром вас чекає відрядження.

Якщо ви бачите, що ви порушили закон, — до збитків у бізнесі. Солдат порушив уві сні статут — до покарання від командира. Чоловік бачить, що дружина порушила закон, — до неспокою в сім’ї. Літній бачить себе марним людиною — до швидкої смерті.


Залишити відгук