Сонник В’язень — до чого сниться ?

Образ тюремного в’язня віщує сплячій людині неприємності, для боротьби з якими йому доведеться задіяти всі свої сили. Сон, у якому сновидець сам став в’язнем, попереджає його про наближення смуги невдач. Проблеми, раптово звалилися на голову людині, викличуть у нього повну розгубленість, і, замість того, щоб вирішувати їх, він почне робити помилки, чим ще більше посилить своє становище. Одруженому людині побачити себе в образі в’язня — до сімейних негараздів. Але не потрібно панікувати, так як проблеми вирішаться самі собою.

Бачити уві сні ув’язнених — означає нещастя, катастрофи і сумні вісті, бачити себе ув’язненим — знак майбутнього неспокою, тривоги про якійсь справі, але в кінці кінців. Ви зможете вирішити всі непорозуміння і виправити помилки. Для молодої жінки бачити свого коханого одяг в’язня — означає, що у неї з’явиться причина засумніватися в його любові.

Ув’язнений, полонений — стану залежності, обтяженості (від роботи, батьків, дружини…). Можливо бути в полоні власних ідей, ілюзій, почуттів. Для жінки бачити коханого чоловіка в арештантського одягу — його обман, ненадійність.

Укладений на свободу уві сні показує ваше відображення пригніченого стану. Такий сон говорить про те, що ви відчуваєте страх опинитися в обмеженої ситуації, в замкнутому колі труднощів, негараздів і проблем.

Бачити себе ув’язненим – знак неспокою, тривоги про якійсь справі в недалекому майбутньому. На щастя, в кінці кінців ви зможете усунути всі непорозуміння і виправити помилки.

Якщо молода жінка побачить у сні, що її коханий став в’язнем, це означає, що він, можливо, охолоне до неї і змусить сумніватися в його любові.

В’язень, якому вдалося уві сні вибратися на свободу, обіцяє людині позбавлення від негативних емоцій і проблем, довгий час отравлявших його життя.

Цей сон має протилежний зміст. Воно передбачає свободу кожного почуття, вільний насолоду у всіх станах, особливо в шлюбі.

Бачити уві сні укладеного на волі до знегод, тривогам і до сумних подій, з якими вам належить впоратися, але буде складно.

Бути ув’язненим — будеш пограбований.


Залишити відгук