Сонник Заклинання — до чого сниться ?

Чути уві сні заклинання – хтось намагається всіма силами Вас добитися, схилити Вас до вступу в недовге інтимний зв’язок. Самому в сні вимовляти заклинання – Вас охопить сильне, майже нестримне сексуальне бажання до людини, від якого багато в чому залежатиме, який визначає в даний момент Ваше положення і добробут.

Якщо закоханим або подружжю сниться, що вони вимовляють заклинання, насправді це означає сварки і неприємності. Якщо ви чуєте, що вимовляє заклинання ваш коханий, це говорить про його нещирість по відношенню до вас. Цілком можливо, що від цієї людини можна чекати обману і зради.

Якщо у сні ви вимовляли заклинання — вас чекають сварки зі своєю другою половиною. Почули, як заклинання вимовляє хтось інший — незабаром переконаєтеся в нещирості ваших друзів. Дивіться тлумачення: Відьма, Відьмак, Магія.

Побачити себе уві сні, произносящим заклинання, означає неприємності між чоловіком і дружиною або закоханими. Почути в сні голоси вимовляють закляття — це свідчення нещирості Ваших друзів.

Заклинання, вимовлене у сні ким-небудь, предзнаменует благо, якщо в ньому було згадано ім’я Всевишнього Аллаха.

Заклинання — до незрозумілих подій, результат яких буде не ясний.

Заклинання — провісник складних і серйозних випробувань.

Заклинання — сімейні сварки і скандали.


Залишити відгук