Сонник Поховання заживо — до чого сниться ?

Якщо ви побачили сон, в якому ви опинилися похованим заживо, то можете бути впевнені в тому, що над вами, або над вашими близькими нависла величезна загроза. Цьому нещастю під силу зруйнувати звичний уклад життя і стерти на порох все надії і мрії. Часто такий сон служить сигналом про те, що ваші недоброзичливці чекають відповідного моменту, щоб нанести вам удар, після якого ви не справитеся. Якщо ж сновидець побачив, як він зміг вибратися живим з могили, то наяву йому під силу буде завершити будь-яку розпочату справу і довести її до досконалості. Якщо ж у сні ви побачили, як вас кремували живцем, то незабаром ви чудесним чином зцілитеся від усіх хвороб. Так само такий сон може означати любов, про яку ви «обпалите» і залишите на серці незгладимий слід.

Якщо сновидець бачив у своєму сні, як його хоронять живцем, то наяву його життя буде обмежена казенним будинком (лікарнею або в’язницею). Так само подібне сновидіння трактується як попередження про підступи ненависників. Якщо ж сновидець побачив, як він не зміг вибратися з гробу і помер похованим, то його життя буде затьмарена прикрощами й невдачами.

Наснилося власне поховання заживо — це застерігає вас від якоїсь дуже серйозної помилки. Її ви вже готові зробити, а між тим ваші вороги можуть швидко нею скористатися, щоб образити і нашкодити. Якщо ж у сні ви врятувалися, вибравшись з могили, це означає, що ціною великих зусиль ви повернетеся на правильний шлях.

Якщо у сні вам привиділося, що вас ховають живцем, то це означає, що в реальності ви близькі до скоєння величезної помилки, якої вороги швидко скористаються, щоб нашкодити вам. Якщо ж ви врятувалися, вилазячи з могили, то в житті це вказує на те, що ціною великих зусиль ви зможете благополучно вийти на правильний шлях.

Поховання заживо в сні означає, що ви можете зробити фатальну помилку, якою тут же скористаються ваші вороги. Якщо ж вам вдалося вибратися з могили – ціною великих зусиль ви зможете виправити цю помилку.

Якщо приснилося поховання, вас хтось за щось простить; сон обіцяє глибоку відданість.


Залишити відгук